Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fazer w łapę w jedziesz z układem :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 23:25_________________________________________________

normalnie .............funkcjonował ..................buhahahahahahha

Brynia cześc :hi:

Swiat czasu Cie nie widziałem :cool1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fazer w łapę w jedziesz z układem :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 23:25_________________________________________________

normalnie .............funkcjonował ..................buhahahahahahha

Brynia cześc :hi:

Swiat czasu Cie nie widziałem :cool1:

mam tylko pinkiego w której z siatek :mysli: :mysli: idę ;P sUaby Tydzień tylko 80 stron :gwizdanie:

Opublikowano

Skarbie, ja Ciebie też.................szmat czasu.............. :wink4:

i to jak długi ................ :gwizdanie:

Opowiadaj nam tutaj pierwszą noc w nowym łóżu :polew:

Opublikowano

Skarbie, ja Ciebie też.................szmat czasu.............. :wink4:

i to jak długi ................ :gwizdanie:

Opowiadaj nam tutaj pierwszą noc w nowym łóżu :polew:

:good:tak było :D tylko małe problemy z przedostaniem się :wallbash: ale nie takie mury się burzyło :D[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 23:45_________________________________________________Michał myślałem że test był przy Twojej obecności :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Michał myślałem że test był przy Twojej obecności :gwizdanie: :gwizdanie:

oZiu chciało by się,ale jak to mówią "nie dla psa kiełbasa" :polew: :polew:

spadam w kimkę, może się Bryńka w końcu przyśni :decayed:

Opublikowano

Skarbie, ja Ciebie też.................szmat czasu.............. :wink4:

i to jak długi ................ :gwizdanie:

Opowiadaj nam tutaj pierwszą noc w nowym łóżu :polew:

:good:tak było :D tylko małe problemy z przedostaniem się :wallbash: ale nie takie mury się burzyło :D[br]Dopisany: 31 Maj 2009, 23:45_________________________________________________Michał myślałem że test był przy Twojej obecności :gwizdanie: :gwizdanie:

to nie myśl tyle :polew: :polew: :polew: :polew:

Przyśnię Ci się.................jako czarownica ................na miotle :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

trzymam Cię za słowo;D też idę spać bo jutro muszę znaleźć jakąś dobra nową drogę do pracy :gwizdanie:

majcie się!! i śnijta o mnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:bry wieczór

Opublikowano

Witojcie,

mcm, to kiedy idziesz na ten kurs na Suchą?? Idę z Tobą. :decayed:

Dobranoc.. :lazy:

Opublikowano

liczyłem na dłuższa lekturę :gwizdanie: ;(

Opublikowano
:D dzień dobry ja już w pracy :gwizdanie: :gwizdanie: Zaraz pewnie wpadnie Brynia :mysli:
Opublikowano

:D dzień dobry ja już w pracy :gwizdanie: :gwizdanie: Zaraz pewnie wpadnie Brynia :mysli:

,, no jak nie, jak tak"

wiatm Skarby Moje :>

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: witamy jaśnie wielmożna szlachetnie urodzoną PANIĄ :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
Opublikowano

buziaki Królu :>

Jak się spało :gwizdanie: :friends::song:
Opublikowano

buziaki Królu :>

Jak się spało :gwizdanie: :friends::song:

Doskonale :> :> :>

to prawie tak jak mi ;) o 6.30 słonko zaczęło mi świeci w twarz więc wstałem i 6.40 wyszedłem z domu :thumbdown:

Opublikowano

u mnie ,,na wsi" koguty od 5 rano piały :polew: :polew: :polew:

u mnie od 4 psy tyłkiem szczekały :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

BRY :hi:

Wszystkiego Najlepszego dzieciaczki :decayed:

Opublikowano

BRY :hi:

Wszystkiego Najlepszego dzieciaczki :decayed:

dzięki tatO
Opublikowano
  • Autor

Witam dzieciaczki, tomaszu zapisuj się jak dasz radę na 8 czerwca o 15.

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

Prosze sie nie opier.......ć, jak Dzień Dziecka, to Dzień Dziecka :>

500 musi być :evil:

to będzie prezent dla naszego bobo ;D??[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 09:33_________________________________________________ :hi: :hi:

Opublikowano

Ozix podpiąłeś ta płytę wczoraj?

hmmm nie:P polazłem spać ale dziś będę walczył jestem o krok dalej bo znalazłem instrukcje do niej z opisem kabelków i filmik w necie kolega mi wysłał z podłączania płyty :D [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 09:42_________________________________________________została mi płyta i parę gniazdek z elektryki no i światła bo mam mało :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.