Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

witam :hi:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko ;)

Cześć Bryniu :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Tomaszu z żoną też nie masz gwarancji ciągłości :D

Opublikowano

Ozix Królu , gdzies Ty był jak Cie nie było :wink4:

Nie możemy dobic do tej 500-tki ;( ;( ;(

dla osoby która napisze 500 posta jest nagroda klubowa ode mnie :>

5a2060e5eec0b5cd.jpg

no jak to gdzie we wtorki mam szkołę od 8 od 7 byłem pod szkołą :D ale nie chciało mi sie kompika z bagażnika wyjąć ;d

Bryniu to ja zrobie 500 i od Ciebie chętnie przyjmę ten suwenir równie miło by było jak byś sama mi go ofiarowała już odziana w niego ;D:D ja wezmę pinkiego i będzie impreza :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 10:27_________________________________________________no jakoś ostatnio lypa straszna chyba spadłem w rankingach :kox: :kox: ale nadrobimy nadrobimy nie martwcie się :gwizdanie: :gwizdanie: Król jest Królowa jest pazie są więc jest gitarra :good:

Opublikowano

Ozix Królu , gdzies Ty był jak Cie nie było :wink4:

Nie możemy dobic do tej 500-tki ;( ;( ;(

dla osoby która napisze 500 posta jest nagroda klubowa ode mnie :>

5a2060e5eec0b5cd.jpg

Takie rzeczy to ja lubię :)aż wam normalnie pomogę żebym mogła na górę 500 stronki się wbić. :kox:

Tylko, żebyście się nie rozkręcili jak ja się będę spotować. :tongue4:

Opublikowano

qwza 500 ma byc dzisiaj do 15-stej, bo w domu mi inernet za wolno działa :>

no to chyba będziemy sami to nabijać ;D bo reszta coś niedostępna :D ide przed szkołę w wiadomym celu :D
Opublikowano

:siema:

tia wszyscy dzisiaj robotą zarabani :gwizdanie:

prócz mnie :decayed:

Opublikowano

ale spoko, kawka zarabista - Dzieki :>

Nie ma to jak kawka na stacji paliw. :wink4:

Szkoda, że nie było hot dogów, bo teraz muszę iść na jakieś śniadanie. :decayed:

Opublikowano

no tak, Ty tradycyjnie wstałes o 11-stej :polew:

ostatnio 2 razy wstałem o 8 :polew:

Opublikowano

no tak, Ty tradycyjnie wstałes o 11-stej :polew:

ostatnio 2 razy wstałem o 8 :polew:

wuju, korzystaj póki możesz. :decayed:

Opublikowano

wuju, korzystaj póki możesz. :decayed:

korzystam :kox:

Opublikowano

aaaaa.. przypomniało mi sie :tongue4: miałem wam chyba zdjęcie mojego rowera wrzucić :gwizdanie:

chcecie w ruchu :naughty: czy jak stoi?

Opublikowano

aaaaa.. przypomniało mi sie :tongue4: miałem wam chyba zdjęcie mojego rowera wrzucić :gwizdanie:

chcecie w ruchu :naughty: czy jak stoi?

Takie i takie. :kox:

BTW jak sprawidzić firmę czy nie ma długów?? :mysli:

Opublikowano

chcecie w ruchu :naughty: czy jak stoi?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

buhahahahahahahah czemu mi się wszystko tak jednoznacznie kojarzy :polew: :polew: :polew: :polew:

O kutwa, nie załapałem. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chcecie w ruchu :naughty: czy jak stoi?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

buhahahahahahahah czemu mi się wszystko tak jednoznacznie kojarzy :polew: :polew: :polew: :polew:

jak przeczytałem tylko to co wkleilas to tez od razu 1 skojarzenie :polew:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 11:32_________________________________________________zaraz beda :tongue4:

Opublikowano

hehe ;) Tomaszu jest chyba jakaś lista dłużników czy coś takiego :szukaj: na google:D

Brynia nie zapominaj że po 30 wstajesz o 6 chodzisz spać koło 1 i forum na tarasie :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 11:35_________________________________________________Brynia to znaczy że jesteście niedopieszczeni :D znaczy on jest :kox: Tomaszu ma chyba dużo pieszczot

Opublikowano

Czy to znaczy że z Tobą wszystko OK, a ze mną coś nie tak?

Czy odwrotnie :mysli:

Zdecydowanie odwrotnie. :decayed:

Opublikowano

ja niedopieszczona............, ostatnio nie narzekam, aczkolwiek zawsze może być więcej :>

:bicz3: :bicz3: :bicz3: no więc lepiej możemy Cie popieścić :drażni_kijkiem: :kox: :kox:
Opublikowano

Dobra, biere się za robotę. :decayed:

Opublikowano

Dobra, biere się za robotę. :decayed:

:banan1: :banan1: to czekam
Opublikowano

Dobra, biere się za robotę. :decayed:

no bierz sie :polew: :polew: :polew: za pisanie postów, bo nagroda czeka :polew:

Królowa w Kajdankach :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 11:48_________________________________________________prędko prędko jedyna taka okazja!! Komu Komu bo idę do pracy :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.