Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wuju jest nienormalny ma avanta :gwizdanie: :gwizdanie:

Brynia tez :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wuju jest nienormalny ma avanta :gwizdanie: :gwizdanie:

Brynia tez :kox:

ona jest kobietą i to nienormalną ale jej trzeba wybaczyć bo ma małego brzdąca :gwizdanie: :gwizdanie:

jak ja będę ,,pod sobą" to oddam temu co będzie pode mną :>

nie ma tak to nie fair !!:D skasuje wszystkie swoje posty i będę pod Tobą i będzie 122 strony :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no ja to chyba nie zobaczę tej 500 a szkoda bo chętnie bym ją pyknął ;(

Opublikowano

wuju jest nienormalny ma avanta :gwizdanie: :gwizdanie:

Brynia tez :kox:

reszta forum to reszta forum ;>

i prawi połowa naszego forum też :gwizdanie:

Opublikowano

ona jest kobietą i to nienormalną ale jej trzeba wybaczyć bo ma małego brzdąca :gwizdanie: :gwizdanie:

a ja mam rower :polew:

Opublikowano

Ozix, zrzut z ekranu zrobię :tongue4: :tongue4: :tongue4:

a za kasowanie postów zabijam, juz kiedyś o tym wspominałam :gwizdanie: :evil:

śmierć z Twej ręki będzie dla mnie zaszczytem :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 19:08_________________________________________________

ona jest kobietą i to nienormalną ale jej trzeba wybaczyć bo ma małego brzdąca :gwizdanie: :gwizdanie:

a ja mam rower :polew:

a ja drzwi bez klamek i się nie chwalę :cool1:

a i jestem Królem :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 19:08_________________________________________________Brynia chyba mamy wspólną znajomą :P

Opublikowano

a ja mam rower :polew:

a ja drzwi bez klamek i się nie chwalę :cool1:

ja sie nie chwale tylko pisze po co mi avant :tongue4:

Opublikowano

a ja mam rower :polew:

a ja drzwi bez klamek i się nie chwalę :cool1:

też mam rower ;P

ja sie nie chwale tylko pisze po co mi avant :tongue4:

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 19:14_________________________________________________Dobra Kochani ja będę się zbierał ;) a nie mówiłem wam wczoraj w pracy dostaliśmy prezenty na dzień dziecka :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

dobra, spadam od mamusi do domu, tam nie mam tak szybkiego netu :gwizdanie:

za pół godzinki jestem, nich ktos zrobi zrzut z ekranu jak 500 wejdzie, że nie było oszukiwania :naughty:

no to ja lecę do Promenady czy majta się
Opublikowano

to zamknij dopóki nie wrócisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no jak tam, ja cały dzień bez kompa i mam co czytać, ale 500 tki nie ma, jak siądę za godzinę mam nadzieję że będzie :)

Opublikowano

moze bedzie moze nie za godzine to raczej nie da rady

Opublikowano

wszyscy qufa jak wrócę to ma być jak nikogo nie ma to kto ma na stukać postów same się stukną ? :P

Opublikowano

za godzinę to juz pewnie będzie :naughty:

ale bezemnie ;([br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 20:06_________________________________________________dobra jestesmy we 3 :naughty:

lecimy na szybko ta 500-ke bo ja mam 15 min :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no to dziabcie ja na razie korzystam z neta u rodziców, ale zaraz jade do domu wiec działajcie działajcie

Opublikowano

no to dziabcie ja na razie korzystam z neta u rodziców, ale zaraz jade do domu wiec działajcie działajcie

trzeba trzeba :naughty:

a co/kto w końcu jest nagroda :mysli: kajdanki + ...? :gwizdanie:

Opublikowano

pitolę nei chce mi się jechać do promenady ;P nie można codziennie jeździć w tą samą drogą :D[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 20:12_________________________________________________

qzwa, już jestem

:> :> :> :>

:D no to daj bushi !
Opublikowano

kajdanki z montarzem :gwizdanie:

no to 1 na 500-nej bedzie montowany :kox:

Opublikowano

no to dziabcie ja na razie korzystam z neta u rodziców, ale zaraz jade do domu wiec działajcie działajcie

trzeba trzeba :naughty:

a co/kto w końcu jest nagroda :mysli: kajdanki + ...? :gwizdanie:

kajdanki z montarzem :gwizdanie:

dostawa i wniesienie w cenie??

Opublikowano

moze byc i odbiór osobisty :kox:

krfa musze wyjsc :wallbash:

powodzenia z 500-ka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.