Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

504 moje !!:D

A to źle Król musi dbać o swą jedyną Królową :evil: :evil: to Kólowa zadba o niego :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witaj oZiu :kwiatek::decayed:

Ale ponury dzień

Opublikowano

Witaj oZiu :kwiatek::decayed:

Ale ponury dzień

cześć Michale :sexinbed: :sexinbed: :boobs: :boobs: :baseball::banan1: :banan1: :banan1: :banan1: :banan3: :banan3:
Opublikowano

Widzę że ciekawa noc była :naughty:

Opublikowano

Widzę że ciekawa noc była :naughty:

ach śniłeś mi się miałeś takie fajne bawełniane gacie !! knebel w ustach i skórzane buty i stanik w rekach trzymałeś pejcz ja byłem skuty kajdankami do zderzaka... Brynia była przebrana za Kobietę Kota Mcm z odzimem pili cały czas i patrzyli z boku jak Ty w tym swoim pięknym kubraczku latałeś dookoła wymac**jąc pejczem podbiegłeś do mnie i chciałeś mnie zbić nim a wtedy kobieta Kot wbiła w Ciebie swoje pazury padłeś więc przegryzła Ci tętnicę i wstałem :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 08:37_________________________________________________znaczy się obudziłem ;/
Opublikowano

Widzę że ciekawa noc była :naughty:

ach śniłeś mi się miałeś takie fajne bawełniane gacie !! knebel w ustach i skórzane buty i stanik w rekach trzymałeś pejcz ja byłem skuty kajdankami do zderzaka... Brynia była przebrana za Kobietę Kota Mcm z odzimem pili cały czas i patrzyli z boku jak Ty w tym swoim pięknym kubraczku latałeś dookoła wymac**jąc pejczem podbiegłeś do mnie i chciałeś mnie zbić nim a wtedy kobieta Kot wbiła w Ciebie swoje pazury padłeś więc przegryzła Ci tętnicę i wstałem :kox: :kox: :kox:

o qzwa.............................................. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Michał Ty lepiej zobacz swoje plecy :polew: :polew: :polew:

i sie zaczyna na nowo :polew: :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i tam ja po prostu dbam o Twój brzuch :D:D :evil: :evil: :evil: ale spoko już się uspokajam

Opublikowano

:polew: :polew:

oZiu az mnie dreszcze przeszyły :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew:

oZiu az mnie dreszcze przeszyły :decayed:

:kox: :kox: :kox: a pomyśl jak mi latały jak taki beidny skuty byłem ;/[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 08:47_________________________________________________a wam co sie śniło ??:D
Opublikowano

mi się sniło ze jestem "pod" :decayed:

Opublikowano

mi się sniło ze jestem "pod" :decayed:

:oklaski: :oklaski:
Opublikowano

Ale na szczęscie to tylko sen :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 08:57_________________________________________________ha..505 moje..wreszcie :wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 08:58_________________________________________________moze jakas nagroda? :mysli:

Opublikowano

mi się sniło ze jestem "pod" :decayed:

No i dobrze :polew: :polew: :polew:

a ja nad :gwizdanie: :gwizdanie: a nad nami Brynia :D a z góry patrzy wielki Brat T :D
Opublikowano

Ty to potrafisz mi zepsuć miły poranek :tongue4:

Opublikowano

mi się sniło ze jestem "pod" :decayed:

No i dobrze :polew: :polew: :polew:

a ja nad :gwizdanie: :gwizdanie: a nad nami Brynia :D a z góry patrzy wielki Brat T :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja nie wiem, czy dwóch facetów w akcji, to jest to na co ja chce patrzeć :polew:

a dwóch + Ty :D?? i kto tu mówi o patrzeniu ja tam pomyślałem o czynnym udziale w tym spocie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

toż to jakiś maraton jest :decayed:

Opublikowano

toż to jakiś maraton jest :decayed:

wystawimy Cię w sztafecie 2x1 :D
Opublikowano

jestem krótkodystansowcem :tongue4:

Opublikowano

Ozix prosze Cię :polew: :polew: :polew:

ja już wole historie o Twoim Przyjacielu, bo przynajmniej bez mojego udziału

wpadłaś Bryńka po uszy w ta zabawe :polew:

Opublikowano

jestem krótkodystansowcem :tongue4:

dlatego to sztafeta :> Będziemy sobie przekazywać pałeczkę i biec dalej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ozix prosze Cię :polew: :polew: :polew:

ja już wole historie o Twoim Przyjacielu, bo przynajmniej bez mojego udziału

zawsze możesz zamknąć oczy i pomyśleć o kimś ładnym :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 09:13_________________________________________________

Ozix prosze Cię :polew: :polew: :polew:

ja już wole historie o Twoim Przyjacielu, bo przynajmniej bez mojego udziału

wpadłaś Bryńka po uszy w ta zabawe :polew:

to nie zabawa tylko prawie że olimpiada :polew:

Opublikowano

czesc sexomaniacy :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.