Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko, nie bedzie padać :>

ta widać to np po chmurach nad ww[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 14:18_________________________________________________

spoko, nie bedzie padać :>

ta widać to np po chmurach nad ww

dobra spitalam do domu odezwę się co i jak jeszcze powalczę trochę :* KOCHAM!
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie po prostu nie mam gdzie dziś zrobić wycieraczek i jedyne czego się na tą chwilę boję to to że mnie złapie burza czy coś i będę miał lyppe na maxa ;(

W razie czego wyjadę po Ciebie z lawetą. :wink4:

Opublikowano

kurde zaczęło świecić słońce więc wybiegłem ze szkoły wsiadłem do samochodu i zaczął padać deszcz qufa!!

Opublikowano

A to dopiero atrakcja. :D

Czy ktoś z Was był kiedyś w parku linowym?? :)

27d.jpg

Bardzo fajny jest w Powsinie w Warszawie ... pozdrawiam

Opublikowano

Bardzo fajny jest w Powsinie w Warszawie ... pozdrawiam

MRoger, powiedz jeszcze czy z lękiem wysokości jest po co jechać..? :decayed:

Opublikowano

Zawsze można się napić ..... na dole :decayed:

Opublikowano

Zawsze można się napić ..... na dole :decayed:

A tak, tylko że po to nie potrzeba jechać aż do Powsina. :decayed:

Powiedz mi jeszcze ile taka impreza kosztuje? :wink4:

Opublikowano

Zawsze można się napić ..... na dole :decayed:

A tak, tylko że po to nie potrzeba jechać aż do Powsina. :decayed:

Powiedz mi jeszcze ile taka impreza kosztuje? :wink4:

http://www.veni-vici.com.pl/nasze_wpolsce.php

Tu masz wszystko na ten temat :>

Opublikowano

http://www.veni-vici.com.pl/nasze_wpolsce.php

Tu masz wszystko na ten temat :>

Myślę, że na początek zadowolę się pakietem "SuperKid". :>

Opublikowano

tomasz wypad do kielc odwołany jednak?

Niestety nie mogę zebrać tych Radumszczaków. :decayed:

na komis ponieważ dużo ich u was, jak będę to i gazetkę kupię i podzwonię. może coś sięznajdzie ciekawego, ostatnio widziałem 2.7 ale w automacie :(

Co do samochodu - czemu zdecydowałeś się na komis?? :mysli:

[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 12:29_________________________________________________2,4 fajy silnik a gdzie takie cudo?

Gdzie a właśnie w komisie przy rondzie kozienickim jest zarejestrowana w kraju

Opublikowano

Zarejestrowana w kraju, niebita, jeden właściciel w niemczech - emeryt, igła... :naughty:

Emeryt nie znał się na cenach i oddał tanio to i my sprzedajemy tanio, a co... :D

Opublikowano

Czy nie bita to nie powiem ekspertem nie jestem ale ładnie się prezentuje :decayed:

Opublikowano

Zarejestrowana w kraju, niebita, jeden właściciel w niemczech - emeryt, igła... :naughty:

Emeryt nie znał się na cenach i oddał tanio to i my sprzedajemy tanio, a co... :D

Raczej jeden właściciel w Szwajcarii :cool1:

Opublikowano

witam ja niestety dziś nie dotrę :(

Opublikowano

Tomaszu król będzie zły :decayed:

Opublikowano

melduje że naprawiłem wycieraczki !!!!!!! :D Jutro jestem w RAdomiu ;*

Opublikowano

melduje że naprawiłem wycieraczki !!!!!!! :D Jutro jestem w RAdomiu ;*

Jutro to będzie futro. :tongue4:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 22:11_________________________________________________A gdzie was wszystkich wtryniło?? :mysli:

Opublikowano

Dziś jest po futrze trzeba było przyjechać Tomasz woził nawet lawetę żeby cie zgarnąć jak byś się rozkraczył na spocie :decayed:

Tomaszu to kiedy do tych Kielc lecimy :naughty:

Opublikowano

Dziś jest po futrze trzeba było przyjechać Tomasz woził nawet lawetę żeby cie zgarnąć jak byś się rozkraczył na spocie :decayed:

Taaa, to k**wa ja tu z lawetą specjalnie, a łun mówi, że nie przyjedzie..

Opublikowano

Tomaszu to kiedy do tych Kielc lecimy :naughty:

Polecimy jak zobaczymy :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.