Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koszmary bedziesz mial :bicz:

Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. :D

koszmary bedziesz mial :bicz:

Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. :D

Pinki podobno zdechł ... ;(

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

koszmary bedziesz mial :bicz:

Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. :D

Pinki podobno zdechł ... ;(

:banan1: :banan1: ale mam Ciebie:*

chciałbyś ... :tongue4:
Opublikowano

koszmary bedziesz mial :bicz:

Nie zaczynaj pogrywać z Oziem, bo zacznie Cię straszyć Pinkim. :D

Pinki podobno zdechł ... ;(

:banan1: :banan1: ale mam Ciebie:*

chciałbyś ... :tongue4:

Ciebie zawsze i wszędzie!! byle byś nie uciekał po drzewach :kox:
Opublikowano

Oziu, czy Ty masz brata - Jacka?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Oziu, czy Ty masz brata - Jacka?? :mysli:

nie k**wa nie ich nie może być więcej ... :polew:
Opublikowano

Oziu, czy Ty masz brata - Jacka?? :mysli:

Tomaszu to podchwytliwe pytanie?? mam a o co kaman ??:)[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:26_________________________________________________

Bry Noc Skarby

piszcie ,,sen nocy letniej" to jutro do kawy poczytam

idę zobaczyć czy Ł już spi :gwizdanie:

To rozkaz??:)) Śpij słodko i śnij o forum :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:27_________________________________________________

Oziu, czy Ty masz brata - Jacka?? :mysli:

nie kurfa nie ich nie może być więcej ... :polew:

ja jestem jedyny mój brat jest zamuloooooooooonyyyyyyyyyyy !! siedzi przed 40" i gra w WoWa!
Opublikowano
  • Autor

kurfa ma nawet do niego podobny

Opublikowano

Kuwa, ale świat jest mały - z Jackiem chodziłem do przedszkola. :)

Opublikowano

KUFA!! Tomaszu jak czytam Twoje posty to mi ciągle po głowie chodzi Twój głos jak mówisz Oziuuuuuuuuuuu :D[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________

Kuwa, ale świat jest mały - z Jackiem chodziłem do przedszkola. :)

to w takim razie i ze mną chodziłeś ;) tam koło Jana Pawła :>??[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________i w ogóle skąd Ci się to tak nagle wzięło ?!
Opublikowano

kurfa ma nawet do niego podobny

o nie-to ich jest dwoch...

nie zniese... :polew:

Opublikowano

Tomaszu kochanie nadal truskawki czekają, nawet śmietanę kupiłam :evil:

Brynia - Słońce nie mogę się już piątku doczekać :kox:

Baby puść na gg numer do Ukcia dla "drugiej połówki" :gwizdanie:

Opublikowano

Osz karwa, no właśnie tam chodziłem. Tylko że jak ja byłem w 4 grupie to Ty jeszcze leżakowałeś u "maluchów". :D

Opublikowano
  • Autor

k**wa tomaszu to ty możesz być zarażony tym co oZiO ale u ciebie się to jeszcze nie ujawniło :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tomaszu kochanie nadal truskawki czekają, nawet śmietanę kupiłam :evil:

Wiesz - dziś to jestem pijany, ale po takim zaproszeniu to muszę się któregoś dnia wybrać do Ciebie na te truskawki. Kupię szampana. :naughty:

Opublikowano

Tomaszu kochanie nadal truskawki czekają, nawet śmietanę kupiłam :evil:

Brynia - Słońce nie mogę się już piątku doczekać :kox:

Baby puść na gg numer do Ukcia dla "drugiej połówki" :gwizdanie:

śmietanę to już sobie załatwiliśmy :gwizdanie: :gwizdanie:

Osz karwa, no właśnie tam chodziłem. Tylko że jak ja byłem w 4 grupie to Ty jeszcze leżakowałeś u "maluchów". :D

heh :) ja tam nigdy nie leżakowałem o 12.30 do domu szedłem :D

[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________

kurfa tomaszu to ty możesz być zarażony tym co oZiO ale u ciebie się to jeszcze nie ujawniło :polew: :polew: :polew:

zazdrosny??

TTOMASZU SKĄD CI SIĘ TO NAGLE DZIŚ WZIĘŁO ???[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________Tomaszu to Ty zbiłeś kubkiem akwarium :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:34_________________________________________________Kaśka to gdzie mam tańczyć?? i jaki motyw chcesz :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

i w ogóle skąd Ci się to tak nagle wzięło ?!

Jak się dowiedziałem jakie masz nazwisko to mi się przypomniało, że znam takiego Jacka. Miło wspominam czasy przedszkola - pamiętam, że Jacek był niezłym wariatem - kochał się w Milence i pisał jej liściki. :naughty:

Pozdrów Jacka - nie liczę na to, że mnie będzie pamiętał, ale może... :)

Opublikowano
  • Autor

oZiU za wąski jesteś na chipa... :polew:

Opublikowano

i w ogóle skąd Ci się to tak nagle wzięło ?!

Jak się dowiedziałem jakie masz nazwisko to mi się przypomniało, że znam takiego Jacka. Miło wspominam czasy przedszkola - pamiętam, że Jacek był niezłym wariatem - kochał się w Milence i pisał jej liściki. :naughty:

Pozdrów Jacka - nie liczę na to, że mnie będzie pamiętał, ale może... :)

pamięta :P Jego reakcja oż kufa!! i o tym akwarium:) Tomaszu a kiedy się dowiedziałeś mego nazwiska:D??[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:37_________________________________________________

oZiU za wąski jesteś na chipa... :polew:

:baseball: :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:37_________________________________________________wszczepie se implanty :kox: :kox:
Opublikowano

Jak mnie zaprosiłeś na NK.

Ja nie pamiętam akwarium - to chyba nie byłem ja. :decayed:

Opublikowano

Jak mnie zaprosiłeś na NK.

Ja nie pamiętam akwarium - to chyba nie byłem ja. :decayed:

:decayed: ale jesteś pierwszą osobą która skojarzyła po nazwisku brata a nie ojca :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.