Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam:)

musze się pochwalić latałem wczorak A6 2.8 silnik i co tu można więcej mówić chcę A4 z tym silnikiem:D:D:D:D piękna sprawa

Bryniu zazdroszczę tych prawie 200kucy no zazdroszczę...

Jak będziesz sprzedawał swoją A3 to daj znać. :wink4:

Bryń, zaraz jadę do Pionek... :naughty:

chcesz a czy kupić??

ale mi się słodko spało po Twoich sms-ach ;)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chcesz a czy kupić??

ale mi się słodko spało po Twoich sms-ach ;)

Moja Ania jeździ teraz A3, ale 3d, a chciałaby mieć 5d. Poza tym Tomaszowa A3 jest ładniutka - czarny lakier, jasna tapicerka. Może akurat będzie gotowa na jakąś zmianę. :)

Oziu, ciesze się, że smski się podobały. Niestety dziś już Ci nic nie wyślę, bo nie chcę, żebyś się uzależniał. :tongue4:

Opublikowano

tomaszu to podjedz do mnie pod firmę, zejde na fajke na chwilę to pogadamy :)

Ok, będę dzwonił. Na razie. :)

Opublikowano

chcesz a czy kupić??

ale mi się słodko spało po Twoich sms-ach ;)

Moja Ania jeździ teraz A3, ale 3d, a chciałaby mieć 5d. Poza tym Tomaszowa A3 jest ładniutka - czarny lakier, jasna tapicerka. Może akurat będzie gotowa na jakąś zmianę. :)

Oziu, ciesze się, że smski się podobały. Niestety dziś już Ci nic nie wyślę, bo nie chcę, żebyś się uzależniał. :tongue4:

ale jesteś!!

chcesz a czy kupić??

ale mi się słodko spało po Twoich sms-ach ;)

Moja Ania jeździ teraz A3, ale 3d, a chciałaby mieć 5d. Poza tym Tomaszowa A3 jest ładniutka - czarny lakier, jasna tapicerka. Może akurat będzie gotowa na jakąś zmianę. :)

Oziu, ciesze się, że smski się podobały. Niestety dziś już Ci nic nie wyślę, bo nie chcę, żebyś się uzależniał. :tongue4:

no własnie, a to uzaleznia jak dobre prochy :gwizdanie:

tomaszu to podjedz do mnie pod firmę, zejde na fajke na chwilę to pogadamy :)

mnie nikt wczoraj nie napisał sms-a ;(

to dziś wszyscy będziemy do Ciebie wysyłać :D
Opublikowano

bry :hi:

widze ze spoty RFS po suchych latach odzywają :kox:

co to za PW i sms-y :co: ja sie nie bawię tak :bicz3:

tez chce :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

bry :hi:

widze ze spoty RFS po suchych latach odzywają :kox:

co to za PW i sms-y :co: ja sie nie bawię tak :bicz3:

tez chce :decayed: :gwizdanie:

:) to wstawaj o 6 rano i chodź spać o 2 to dostaniesz ;)
Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

idziecie jak burza w statystykach :naughty:

Opublikowano

bry :hi:

widze ze spoty RFS po suchych latach odzywają :kox:

co to za PW i sms-y :co: ja sie nie bawię tak :bicz3:

tez chce :decayed: :gwizdanie:

:) to wstawaj o 6 rano i chodź spać o 2 to dostaniesz ;)

chodze o 2 :gwizdanie:

no o 6 to nie da rady :no: moze byc 10? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

witojcie...

mam dziś zajeb i musze iść z dziećmi do lekarza :(, więc do zobaczenia wieczorkiem,

no z tobą tomaszu o 15 :wink4:

Opublikowano

witojcie...

mam dziś zajeb i musze iść z dziećmi do lekarza

:hi:

pewnie grypa jelitowa co ?? też to przerabiałem całkiem niedawno :cool1:

Opublikowano
  • Autor

grypę już przerabiałem :wink4:

z młodszym kontrolnie a starszy ma gorączkę, ale moze to od zębów bo idą mu 5ki

Opublikowano

Siemanko Madasku :* <przytul>

Bryńcia dziś w nocy dostajesz sms-y :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:45_________________________________________________

grypę już przerabiałem :wink4:

z młodszym kontrolnie a starszy ma gorączkę, ale moze to od zębów bo idą mu 5ki

jak by mieli z 18 bbym Ci napisał żebyś im voodki dał :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Siemanko Madasku :* <przytul>

Bryńcia dziś w nocy dostajesz sms-y :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:45_________________________________________________

grypę już przerabiałem :wink4:

z młodszym kontrolnie a starszy ma gorączkę, ale moze to od zębów bo idą mu 5ki

jak by mieli z 18 bbym Ci napisał żebyś im voodki dał :gwizdanie: :gwizdanie:

piją ale nie pomaga :>
Opublikowano

Siemanko Madasku :* <przytul>

Bryńcia dziś w nocy dostajesz sms-y :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:45_________________________________________________

grypę już przerabiałem :wink4:

z młodszym kontrolnie a starszy ma gorączkę, ale moze to od zębów bo idą mu 5ki

jak by mieli z 18 bbym Ci napisał żebyś im voodki dał :gwizdanie: :gwizdanie:

piją ale nie pomaga :>

o stary :> doniesiemy na Ciebie do agencji!![br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:46_________________________________________________przyjadą i zrobią Ci z pupy jesień średniowiecza!
Opublikowano
  • Autor

:>[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:47_________________________________________________dobra spadam narka do później :wink4:

Opublikowano

:>

:friends:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:48_________________________________________________Ludzie kto mi poda jakąś funkcję która z konta odległości i punktu położenia wyrysuję parabolę ??:)[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:49_________________________________________________stawiam piwko za rozwiązanie
Opublikowano

idziecie jak burza w statystykach :naughty:

no a jak :> :> :>

tak ma byc :> :> :>

Dajemy radę :) W końcu nie można wiecznie lyppę robić :) Bryńcia jak tam imejl :D??

Opublikowano

piwko za rozwiązanie to za mało Ozi :naughty:

Opublikowano

piwko za rozwiązanie to za mało Ozi :naughty:

to dodam busi !![br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:57_________________________________________________każdy kto do nas wpada zaczyna lądować w top10 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.