Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak się sprawdza statystyki dla poszczególnych wątków :?: :co:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak się sprawdza statystyki dla poszczególnych wątków :?: :co:

jak wchodzisz do wątku np do radomskiego to jestes w mazowieckich i tam masz liste odpowiedzi i tam klikasz na te cyferki i zobaczysz;)
Opublikowano

Jak się sprawdza statystyki dla poszczególnych wątków :?: :co:

jak wchodzisz do wątku np do radomskiego to jestes w mazowieckich i tam masz liste odpowiedzi i tam klikasz na te cyferki i zobaczysz;)

Dzięki :notworthy:

Opublikowano

tylko 50?? lypa :thumbdown: :thumbdown:

a ile bys chciał? to i tak 5zl za minutę :tongue4:

Opublikowano

tylko 50?? lypa :thumbdown: :thumbdown:

a ile bys chciał? to i tak 5zl za minutę :tongue4:

za 300pln powinni Ci dać ;P
Opublikowano

tylko 50?? lypa :thumbdown: :thumbdown:

a ile bys chciał? to i tak 5zl za minutę :tongue4:

za 300pln powinni Ci dać ;P

wczoraj jak by zdążył lizaka wyjąc to bym miał i 500 :gwizdanie:

ale popatrzył tylko ile mu suszara wskazała :kox:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 15:56_________________________________________________spadam do szkoły :hi:

Opublikowano

Tomaszu dzieki za odwiedziny w pracy :>

a to o czym gadaliśmy, faktycznie marne, bardzo marne jakościowo :no:

nie bierz tego, nie ma sensu :no: :no: :no: do tego za duże a raczej za szerokie :gwizdanie:

poszukamy czegos fajniejszego :>

szukam z wami :good:
Opublikowano
  • Autor

witojcie wieczorkiem jestem o 6pkt lżejszy zresztą tomaszu też :naughty:

Opublikowano

to co, po piwku na tą okazję :>

ja mam dzisiaj dosyć, właśnie z pracy wróciłam :confused4:

czemu tak późno?!?!

witojcie wieczorkiem jestem o 6pkt lżejszy zresztą tomaszu też :naughty:

to gratuluję i życzę szybkiego wyrównania :D z kim miałeś??
Opublikowano
  • Autor

z jakąś babką psychologiem i z jakimś panem milicjantem [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 20:04_________________________________________________Brynia ja już siorbię drugie :beer1:

Opublikowano

z jakąś babką psychologiem i z jakimś panem milicjantem [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 20:04_________________________________________________Brynia ja już siorbię drugie :beer1:

ja też wale browarki :D Z panem Bo?:P
Opublikowano
  • Autor

z jakąś babką psychologiem i z jakimś panem milicjantem [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 20:04_________________________________________________Brynia ja już siorbię drugie :beer1:

ja też wale browarki :D Z panem Bo?:P

a wal z kim chcesz z panem Bo z panią Be :>
Opublikowano
  • Autor

mcm to ja też ma freeq-a, tylko moment bo Ł jakiś obiad niesie :slina:

kurfa tak sobie męża wychować, ty to masz dobrze ... :kox: :>
Opublikowano

Tomaszu dzieki za odwiedziny w pracy :>

a to o czym gadaliśmy, faktycznie marne, bardzo marne jakościowo :no:

nie bierz tego, nie ma sensu :no: :no: :no: do tego za duże a raczej za szerokie :gwizdanie:

poszukamy czegos fajniejszego :>

:polew: :polew: :polew::wink4:

Kurs był śmieszny - pani psycholog tak zamuliła, że wszyscy się pospali, a później przyszedł policjant i wszystkich obudził - puszczał fajne filmiki. Po kursie niektórzy odjechali spod WORDu z piskiem. :D

Opublikowano
  • Autor

sorka pisnęło mi się trochę ale nie specjalnie, konie mi się wyrywały :polew:

Opublikowano

a czy te filmy faktycznie takie straszne ?????

Filmy te same co na naszym forum w dziale "Przestroga dla wszystkich".[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 21:21_________________________________________________Tu je linka: http://www.a4-klub.pl/smf/przestroga_dla_wszystkich-t47597.0.html

Opublikowano
  • Autor

jakiegoś pornuska mogli by puścić :polew:

Opublikowano

jakiegoś pornuska mogli by puścić :polew:

Na rozluźnienie, no bo jak to pani psycholog mówiła - dużo wypadków jest przez stres kierujących. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jakiegoś pornuska mogli by puścić :polew:

Na rozluźnienie, no bo jak to pani psycholog mówiła - dużo wypadków jest przez stres kierujących. :decayed:

własnie to miałem na myśli
Opublikowano

Aa, zapomniałem jeszcze powiedzieć, że jak wyjechałem po tym kursie to mi ciśnienie skoczyło, bo na Warszawskiej chcieli mnie wysuszyć - jechałem 70 /h, ale sobie odpuścili, bo za mną coś wściekłego leciało. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.