Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sztary dziś przyszły światła diodowe ala nowe audi podświetlany tylni znaczek duże pluszowe kostki świecąca gałka zmiany biegów spojler tył ala szybcy i wściekli i świecące wentylki :kox: :kox:

to będzie :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 18:15_________________________________________________jak przyjedziesz na spot to stań pod OBI nie obok fregaty bo nasze będą marnie przy nim wyglądały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spacjalnie stane przy was co by lipy nei bylo i zeby bmw bylo żal

zeby bmka było zal to musisz miec spoiler na klape z wbudowanymi kierunkami :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sztary dziś przyszły światła diodowe ala nowe audi podświetlany tylni znaczek duże pluszowe kostki świecąca gałka zmiany biegów spojler tył ala szybcy i wściekli i świecące wentylki :kox: :kox:

to będzie :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 18:15_________________________________________________jak przyjedziesz na spot to stań pod OBI nie obok fregaty bo nasze będą marnie przy nim wyglądały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spacjalnie stane przy was co by lipy nei bylo i zeby bmw bylo żal

zeby bmka było zal to musisz miec spoiler na klape z wbudowanymi kierunkami :polew:

kierunków nie ma ale za to spojler będzie wystawa poza dach ;)
Opublikowano
  • Autor

kierunków nie ma ale za to spojler będzie wystawa poza dach ;)

to se ze 200 kucy musisz dodać żeby ten spojler miał sens :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kierunków nie ma ale za to spojler będzie wystawa poza dach ;)

to se ze 200 kucy musisz dodać żeby ten spojler miał sens :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

e tam on się sam dostosuje do prędkości ;))) i się unosi jak w porsze!!

A tak OT chyba dostanę kropę oszczegawczą :D[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 19:01_________________________________________________

no i dobrze wentylowane tarcze

http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/

:polew: :polew: :polew:

za***iste!
Opublikowano
  • Autor

A tak OT chyba dostanę kropę oszczegawczą :D

za :?:
Opublikowano

A tak OT chyba dostanę kropę oszczegawczą :D

za :spam: na rodomskich :?:

:polew:

Opublikowano

napiął sie jak gacie w szpagacie :tongue4:

ale to nie on (chyba) rozdaje kropki :>

Opublikowano

napiął sie jak gacie w szpagacie :tongue4:

ale to nie on (chyba) rozdaje kropki :>

no;P ale może na mnie naskarżyć :D a ja nie umiem się bronić słowami :polew: :polew: :polew: :polew: DObra Pany co jeszcze mogę sobie zapodać żeby zrobić wiiejski tunyng??[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 19:11_________________________________________________audi_tt_extreme_tuning400.jpg:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

płomienie :kox:

Opublikowano

yzab1361511133h.jpg na tym się bede wzorował tylko że róż :D[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 19:13_________________________________________________

płomienie :kox:

autoloc_flame_thrower-5ed5e16ec79b550c6c1c005a83753876.jpg takie :D??

Opublikowano

konkret wydech, podstawa :kox:

wiejski_tuning_wydech_1.jpg

:polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 19:15_________________________________________________no dobre :good:

ale jeszcze plakatówkami mógł bys rypnąć cos na drzwi :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 19:18_________________________________________________zawsze możesz parę koni dołożyć :naughty:

61afe245bd876c93.jpg

Opublikowano

kunie to same się rozmnożą ;) myślałem żeby żyletką wydrapać w lakierze napis jakiś ale lypa nie mam żyletki ;(

Opublikowano

nie zapomnij o dobrej ściemie

18895.jpg

:polew: :polew:

no i progi + zderzaki w-line musisz miec :polew:

Opublikowano

szybę taką już miałem to mi me... dowód zajebały :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Dobry.

Oziu, oddaj auto w moje ręce - zrobię Ci konkretny tjunik. :kox:

Opublikowano

Dobry.

Oziu, oddaj auto w moje ręce - zrobię Ci konkretny tjunik. :kox:

e nie Tobie nie ufam Tobie co najwyżej mogę powierzyć jakiegoś członka RFS :gwizdanie: :gwizdanie: oczywista pod opiekę :D A Tjuninga sobie sam wyklykam na dniach ;)
Opublikowano
:wink4: kontrola ... :mysli: kurcze nikogo nie ma chyba
Opublikowano

:wink4: kontrola ... :mysli: kurcze nikogo nie ma chyba

tylko ja jestem;/ reszta się szwenda a ja staram sie uczyć ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.