Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo jednak jest ktoś ... no właśnie jak nie u Was :shocked:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:wink4: kontrola ... :mysli: kurcze nikogo nie ma chyba

ty poznaniak,

tu się nie kontroluje :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 20:49_________________________________________________

ooo jednak jest ktoś ... no właśnie jak nie u Was :shocked:

kulejemy ostatnio z postami ale nadrobimy :decayed::naughty:
Opublikowano

ooo jednak jest ktoś ... no właśnie jak nie u Was :shocked:

no bo Król się uczy a Królowa odpoczywa :PP

:wink4: kontrola ... :mysli: kurcze nikogo nie ma chyba

ty poznaniak,

tu się nie kontroluje :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 20:49_________________________________________________

ooo jednak jest ktoś ... no właśnie jak nie u Was :shocked:

kulejemy ostatnio z postami ale nadrobimy :decayed::naughty:

no :P Jak zostanę różowym przyjadę do Radomia szczelimy parę flaszek jak ostatnio to posty się posypią :P
Opublikowano

ooo jest i następny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no :P Jak zostanę różowym przyjadę do Radomia szczelimy parę flaszek jak ostatnio to posty się posypią :P

składaj podanie oZiU :wink4:
Opublikowano

no :P Jak zostanę różowym przyjadę do Radomia szczelimy parę flaszek jak ostatnio to posty się posypią :P

składaj podanie oZiU :wink4:

jeszcze nie mogę ;P[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 20:57_________________________________________________Pany pisać raz dwa Madasowi co chcecie do żarcia i jakie rozmiary majtek nosicie bo inaczej Król się wkur...

Do wyboru macie:

Nr 1: zimna porcja ( pieczywo, masło, wędliny, warzywa, sery) + pierogi ruskie, z kapustą i grzybami, z mięsem

Nr 2: zimna porcja ( pieczywo, masło, wędliny, warzywa, sery) + gołąbki w sosie pomidorowym

Nr 3: zimna porcja ( pieczywo, masło, wędliny, warzywa, sery) + krokiety

RAZ RAZ!!

Opublikowano

jestem i ja ale na 30 minut muszę Ł kompa oddać ;(

ciężki dzien dzisiaj miałam :gwizdanie:

opowiadaj co się wydarzyło lub kogo tra bić :naughty:
Opublikowano

jestem i ja ale na 30 minut muszę Ł kompa oddać ;(

ciężki dzien dzisiaj miałam :gwizdanie:

zrelaksujesz się tutaj ...tyle dobrze :wink4:

Opublikowano

jestem i ja ale na 30 minut muszę Ł kompa oddać ;(

ciężki dzien dzisiaj miałam :gwizdanie:

opowiadaj co się wydarzyło lub kogo tra bić :naughty:

jestem i ja ale na 30 minut muszę Ł kompa oddać ;(

ciężki dzien dzisiaj miałam :gwizdanie:

zrelaksujesz się tutaj ...tyle dobrze :wink4:

a co oferujesz w ramach swojego relaksu??:)
Opublikowano

Jestem już z Wami. :naughty:

Opublikowano

zrelaksujesz się tutaj ...tyle dobrze :wink4:

a co oferujesz w ramach swojego relaksu??:)

czytanie i przebywanie na forum wśród nas :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dobry wieczór :good:

Opublikowano

zrelaksujesz się tutaj ...tyle dobrze :wink4:

a co oferujesz w ramach swojego relaksu??:)

czytanie i przebywanie na forum wśród nas :kox: :kox: :kox:

no to masz moje błogosławieństwo :gwizdanie: :gwizdanie: :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 21:50_________________________________________________21:50 ekypa się zbiera ;P
Opublikowano

dobry wieczór :good:

Wieczór wieczór. Jak w robocie? :wink4:

Opublikowano

dobry wieczór :good:

Wieczór wieczór. :wink4:

u mnie jeszcze świeci słońce więc dzień dzień
Opublikowano

Oziek, jak Ty chcesz tjunikować swoją gablotę to musisz takie cuś se wystrugać: :naughty:

audi%20wydech

Opublikowano

Oziek, jak Ty chcesz tjunikować swoją gablotę to musisz takie cuś se wystrugać: :naughty:

audi%20wydech

za***iste !! Zamówię u Ciebie :P
Opublikowano

_________________________________________________21:50 ekypa się zbiera ;P

niestety nie na dlugo, rano do pracy :kwasny:

Opublikowano

za***iste !! Zamówię u Ciebie :P

Spróbujemy coś wyrezać. :decayed:

Opublikowano

no relax mi się przyda :naughty:

w pracy masa roboty, a potem jeszcze wyczerpujące spotkanie :rolleyes:

no to do męża hyc hyc :P

_________________________________________________21:50 ekypa się zbiera ;P

niestety nie na dlugo, rano do pracy :kwasny:

jak każdy:P Wprawiaj się my tu siedzimy do rana i od rana pracujemy;P

za***iste !! Zamówię u Ciebie :P

Spróbujemy coś wyrezać. :decayed:

i będziemy sprzedawać jako gadzet klubowy limited adyszon [;[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 21:57_________________________________________________

_________________________________________________21:50 ekypa się zbiera ;P

niestety nie na dlugo, rano do pracy :kwasny:

nie narzekaj, ja codziennie wstaję o 6 rano :>

phi ja też a chodzę spać po 1;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.