Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

drohawo - z niemcowni się takie wyciąga za 6000zł :)

Może i się wyciąga, a raczej handlarze wyciągają. Przeciętna kobita nie pojedzie do niemcowni po samochód. Poza tym podana cena nie jest sztywna. :wink4:

to 6000 daje :>
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to 6000 daje :>

Chcesz to umówie Cię na oględziny tego auta. :>

Opublikowano

no 22.30 szczelila najlepsza pora na naukę

Opublikowano

Dobra Pany, lecę spaciu. Do jutra. :wink4:

Opublikowano

Dobra Pany, lecę spaciu. Do jutra. :wink4:

no i nie wyjaśniłeś mi kto to jest szwagierka :!:
Opublikowano
  • Autor

to 6000 daje :>

Chcesz to umówie Cię na oględziny tego auta. :>

za 6000 w ciemno biorę :wink4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:41_________________________________________________

Dobra Pany, lecę spaciu. Do jutra. :wink4:

no i nie wyjaśniłeś mi kto to jest szwagierka :!:

http://pl.wiktionary.org/wiki/szwagierka[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:44_________________________________________________http://pl.wikipedia.org/wiki/Relacja_rodzinna[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 22:44_________________________________________________ :>
Opublikowano

nie mogłeś po prostu napisać "Szwagierka to siostra współmałżonka, " Tomaszu nie mówiłeś że masz żonkę :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

bry noc Skarby

zmordowana dzis jestem na maxa

do jutra

ostatnio ciągle jesteś zmordowana chyba czas załatwić Ci wolne :) już niedługo piątek i sobota ;D
Opublikowano
  • Autor

Brynia mówi że jest zmordowana ale ona chodzi z Ukciem :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::wink4:

Opublikowano

Brynia mówi że jest zmordowana ale ona chodzi z Ukciem :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed::wink4:

tylko nie mówi wprost żebyśmy nie byli zazdrośni (najpierw napisałem zmęczeni :D )
Opublikowano
  • Autor

gdzie w Radumiu ładnie obszywają kiery :?: :mysli:

Opublikowano

gdzie w Radumiu ładnie obszywają kiery :?: :mysli:

o stary mój kolega miał takiego magika że jak mu zrobił kiere i siedzenie w b5 to nie było widać w kierze że jest nowo obszyta czy zużyta a fotel idealnie taki sam spytam go jutro gdzie był ;) bo i tak będę musiał podjechać z fotelem :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

gdzie w Radumiu ładnie obszywają kiery :?: :mysli:

o stary mój kolega miał takiego magika że jak mu zrobił kiere i siedzenie w b5 to nie było widać w kierze że jest nowo obszyta czy zużyta a fotel idealnie taki sam spytam go jutro gdzie był ;) bo i tak będę musiał podjechać z fotelem :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

ja swoją kiere planuje wymienić :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja swoją kiere planuje wymienić :gwizdanie: :gwizdanie:

to już nie zmieniasz furaka
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ja swoją kiere planuje wymienić :gwizdanie: :gwizdanie:

to już nie zmieniasz furaka

a co to ma wspólnego :P?? więcej za niego będę krzyczał wtedy [; jak mi wypali 2-ga robota to trochę jeszcze się z nim pomęczę odłożę i kupie se S5;P[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 23:25_________________________________________________

:hi:

Kurde CZEŚĆ KUREDU :naughty:
Opublikowano

macie spota w piątek :mysli:

Opublikowano

macie spota w piątek :mysli:

nie odwołany[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________kuredu Ty masz 2.0 tFSI>??
Opublikowano

macie spota w piątek :mysli:

nie odwołany[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 23:28_________________________________________________kuredu Ty masz 2.0 tFSI>??

tak po programie na 270KM :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.