Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;P ja złożę jak dobrze pójdzie we wrześniu bo muszę bronić inGyniera [;

A co to ma do tego? :mysli: Ja też mam obronę we wrześniu, ale indeks już złożyłem..

to że mam jeszcze 2 egzaminy :D 2 jedyne w tej sesji;) i warunkiem uzyskania pozytywnej oceny z przedmiotu projektowego jest obrona pracy której nie mam jeszcze :polew: :polew:

to ty se forum zamknij i się do roboty weź :):wink4:

hmmm okej PA!
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jakoś nie wierzę że dasz radę robić zaległości na forum i w zamian za to zabrać się za naukę :polew:

Opublikowano

jakoś nie wierzę że dasz radę robić zaległości na forum i w zamian za to zabrać się za naukę :polew:

wczoraj jakoś dałem radę robić projekt i siedzieć na forum :) 8h i skończony w 95% teraz czas na testy i tylko opisanie kawałków kodu :gwizdanie: :gwizdanie: ale tym zajmie się Brynia ma wprawę :evil: :evil:
Opublikowano

:hi:

mocie spota w radumiu w piuntek :mysli:

Opublikowano

:hi:

mocie spota w radumiu w piuntek :mysli:

jak chcesz przyjechać to przełożymy na czwartek :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

mocie spota w radumiu w piuntek :mysli:

momy jak co pióntek
Opublikowano

:hi:

mocie spota w radumiu w piuntek :mysli:

momy jak co pióntek

:bicz3: :bicz3: :bicz3: chyba czas zatelefonować do Twojej żony żeby Ci przepustki wycofała :mysli: :mysli:
Opublikowano

to bede na 99%

a w którym to miejscu w Radomiu bo ja zawsze lece z boku miasta na Lublin przez rondo warszawskie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

mocie spota w radumiu w piuntek :mysli:

momy jak co pióntek

:bicz3: :bicz3: :bicz3: chyba czas zatelefonować do Twojej żony żeby Ci przepustki wycofała :mysli: :mysli:

a dzwóń :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:58_________________________________________________

to bede na 99%

a w którym to miejscu w Radomiu bo ja zawsze lece z boku miasta na Lublin przez rondo warszawskie

jak wlatujesz z poznania do radumia to lecisz do ronda warszawskiego po drodze masz lukoila i mcdonalda po prawej i na tych światłach dajesz w prawo dolatujesz do drugich świateł i widzisz obi wlatujesz na parking i nas tam szukasz stoimy obok drewnianego baru Fregata
Opublikowano

:hi:

mocie spota w radumiu w piuntek :mysli:

momy jak co pióntek

:bicz3: :bicz3: :bicz3: chyba czas zatelefonować do Twojej żony żeby Ci przepustki wycofała :mysli: :mysli:

a dzwóń :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:58_________________________________________________

to bede na 99%

a w którym to miejscu w Radomiu bo ja zawsze lece z boku miasta na Lublin przez rondo warszawskie

jak wlatujesz z poznania do radumia to lecisz do ronda warszawskiego po drodze masz lukoila i mcdonalda po prawej i na tych światłach dajesz w prawo dolatujesz do drugich świateł i widzisz obi wlatujesz na parking i nas tam szukasz stoimy obok drewnianego baru Fregata

dzieki :wink4:

Opublikowano

:hi:

mocie spota w radumiu w piuntek :mysli:

No jaaa. Spot je na Mireckiego/Wernera (tam zobaczysz OBI). Jak będziesz na rondzie warszawskim to kieruj się do centrum (w ul. Warszawską), następnie skręcasz w prawo w Szarych szeregów lub dalej w Wernera i do nas dojedziesz. Na PW wyślę Ci kómórkie, więc dzwoń jak coś. :wink4:

Opublikowano

kurde, tera to już byłby wstyd jakbyś nie trafił. :D

Opublikowano

zajade zajade co by zobaczyc kogo na zlot nie wpuscic :gwizdanie: :naughty::evil:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 16:04_________________________________________________

kurde, tera to już byłby wstyd jakbyś nie trafił. :D

Ty Ty nie kracz lepiej :decayed:

Opublikowano

zajade zajade co by zobaczyc kogo na zlot nie wpuscic :gwizdanie: :naughty::evil:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 16:04_________________________________________________

kurde, tera to już byłby wstyd jakbyś nie trafił. :D

Ty Ty nie kracz lepiej :decayed:

nie masz navi w samochodzie ?? :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

z twoją intelygenciął wieżymy w ciebie

Opublikowano

ciekawe czy dostaniesz zgodę od Królowej i Króla na wjazd ...

Opublikowano
  • Autor

witamy Kasiu :>

Opublikowano

musisz się wkupić w nasze łaski [; dać samochód do objechania no i flaszkę:)

P.S.

Stalowe gacie niemiło widziane!![br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 16:06_________________________________________________HAJ KAŚKA!! WPADASZ W PIĄTEK??

Opublikowano
  • Autor

oziu przecież ciebie nie będzie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.