Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie zapędzajmy się tak jeszcze nigdzie z oZiem nie byłem :evil:

Dobra dobra, każdy widzi, ze lecisz na Oziowego pinkiego. :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomaszu o co Tu chodzi?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Chodzi o to, że jak idziesz na randkę z mcmem to masz dwie paczki prezerwatyw i jeszcze prezent w postaci czyścika dla mcma. :D

nie zapędzajmy się tak jeszcze nigdzie z oZiem nie byłem :evil:

no właśnie poza tym ja wolę bezzzz :gwizdanie: :gwizdanie: i mcm też co widać :gwizdanie: :gwizdanie:

Ode mnie trzymaj go z daleka h.. wie gdzie go wkładałeś :polew:

no ja bym raczej powiedział ze ch... raczej nie wie gdzie;P no chyba że błotny :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 22:38_________________________________________________

nie zapędzajmy się tak jeszcze nigdzie z oZiem nie byłem :evil:

Dobra dobra, każdy widzisz, ze lecisz na Oziowego pinkiego. :naughty:

odezwał się ten co nie leci :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

nie zapędzajmy się tak jeszcze nigdzie z oZiem nie byłem :evil:

Dobra dobra, każdy widzisz, ze lecisz na Oziowego pinkiego. :naughty:

aaaa Pinki to co innego :naughty:
Opublikowano

nie zapędzajmy się tak jeszcze nigdzie z oZiem nie byłem :evil:

Dobra dobra, każdy widzisz, ze lecisz na Oziowego pinkiego. :naughty:

aaaa Pinki to co innego :naughty:

jest przystojniejszy i wierny :cool1:
Opublikowano
  • Autor

nie zapędzajmy się tak jeszcze nigdzie z oZiem nie byłem :evil:

Dobra dobra, każdy widzisz, ze lecisz na Oziowego pinkiego. :naughty:

aaaa Pinki to co innego :naughty:

jest przystojniejszy...

to na pewno :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wszyscy się rozproszyli, idę i ja.. :)

Opublikowano

ja tam jestem :gwizdanie:

Ratujesz honor. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja też, tylko znikam na chwilę wykąpać Mikiego i wracam :>

Opublikowano

ja też, tylko znikam na chwilę wykąpać Mikiego i wracam :>

A Oziek pewnie poszedł wykąpać Pinkiego. :D

Opublikowano
  • Autor

ja też, tylko znikam na chwilę wykąpać Mikiego i wracam :>

A Oziek pewnie poszedł wykąpać Pinkiego. :D

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

O kuźwa, a może on chce go przywieźć na jutrzejszego spota. :shocked:

W końcu mamy mieć gości... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zapozna z nim naszego gościa :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a u mnie żonka jednak kąpie Mikiego

Opublikowano

a u mnie żonka jednak kąpie Mikiego

A w międzyczasie przynosi Ci piwsko do biurka?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a u mnie żonka jednak kąpie Mikiego

A w międzyczasie przynosi Ci piwsko do biurka?? :naughty:

taki lajf :wink4:
Opublikowano

taki lajf :wink4:

Ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł się bawić. :>

Opublikowano
  • Autor

taki lajf :wink4:

Ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł się bawić. :>

otóż to :good:
Opublikowano

no już jestem;) Byłem w Łomiankach po książkę;P browar po drodze skończyłem ale brat jechał :D i już jestem i strasznie się cieszę że jutro zobaczę wasze mordy :naughty::kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:36_________________________________________________gdzie wy wszyscy jesteście :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:42_________________________________________________kto się pierwszy zamelduje tego pinki nie ruszy :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:43_________________________________________________wiem że mcm nic nie napiszesz bo go pragniesh :polew: :polew:

Opublikowano

co jest konusy :mysli:

Opublikowano

co jest konusy :mysli:

nuda jak cholera!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.