Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty to możesz być kierownikiem na swojej budowie na mojej rządzi ktoś z wykształceniem i prezencją

Oziu, no i znów mylisz rzeczywistość ze swoim światem. Chyba nie mówimy o tej samej budowie... :decayed:

może

Kiedy chcesz to malować odzim ? W sumie malowanie jest dziecinnie proste chyba że masz 2 lewe rece do takiej roboty :wink:

no jak ostatnio malowaliśmy z kolegą i daliśmy unigrunta to nam odpadła resztka starej farby i tynk :D no i skrobaliśmy ściany do samej płyty i od nowa wszystko :D ale zabawa przednia[; tylko lepiej nie robić tego nożem do tapet za dużo czasu schodzi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 18:56_________________________________________________

W sumie malowanie jest dziecinnie proste chyba że masz 2 lewe rece do takiej roboty :wink:

odzim, jak powiesz, że tak to wtedy uzyskasz pomoc. :decayed:

ze wszystkim tak ?? :gwizdanie: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sorki nie bylo mnie , ale tak malowanie najchetniej przeprowadzil bym w sobote , chociaz pomysł ze zaczynami w piatek a w niedziele konczymy tez mi sie podoba , to tak ta sobota albo nastepna , czekam na zgłosznia , oczywiscie napoje wyskokowe po pracy sie zorganizuje , dziekuje za zainteresowanie [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 19:42_________________________________________________to tak sciany przygotuje , czyli umyje i poodklejam sciany od sufitu a reszte bysmy jakos ogarneli zeby to wygladało :notworthy:

Opublikowano

kurcze, sobota mi nie bardzo pasuje... ale spox, umówimy sie kiedy na tygodniu, podjadę do Ciebie, zobaczymy jak to wygląda :wink4:

Opublikowano

odzim a kiedy rodzisz?? :>

Opublikowano

paulina we wrzesniu a dokładnie w pierwszej polowie 4 wrzesnia rodzi :) , michal moze jakis inny termin ja sie dostosuje byle mi ktos pomogł

Opublikowano

paulina we wrzesniu a dokładnie w pierwszej polowie 4 wrzesnia rodzi :) , michal moze jakis inny termin ja sie dostosuje byle mi ktos pomogł

ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać :rolleyes:

spox mozesz i na drabine wejsc :gwizdanie:
Opublikowano

paulina we wrzesniu a dokładnie w pierwszej polowie 4 wrzesnia rodzi :) , michal moze jakis inny termin ja sie dostosuje byle mi ktos pomogł

ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać :rolleyes:

spox mozesz i na drabine wejsc :gwizdanie:

ale jak spadnę, to będziecie mnie łapać???? :wink4:

cały czas bedziesz pod kontrola , ................tylko czyją :gwizdanie:
Opublikowano

paulina we wrzesniu a dokładnie w pierwszej polowie 4 wrzesnia rodzi :) , michal moze jakis inny termin ja sie dostosuje byle mi ktos pomogł

ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać :rolleyes:

spox mozesz i na drabine wejsc :gwizdanie:

ale jak spadnę, to będziecie mnie łapać???? :wink4:

cały czas bedziesz pod kontrola , ................tylko czyją :gwizdanie:

waszą wzrokową :D Brynia jak samochód sprzedany??
Opublikowano

spoko, ja mam zarąbisty sytem samokontroli

nie wiem czy sie cieszyc czy nie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

paulina we wrzesniu a dokładnie w pierwszej polowie 4 wrzesnia rodzi :) , michal moze jakis inny termin ja sie dostosuje byle mi ktos pomogł

ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać :rolleyes:

możesz trzymać mój pędzel :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

paulina we wrzesniu a dokładnie w pierwszej polowie 4 wrzesnia rodzi :) , michal moze jakis inny termin ja sie dostosuje byle mi ktos pomogł

ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać :rolleyes:

możesz trzymać mój pędzel :polew: :polew: :polew:

ostre ale smiszne
Opublikowano
  • Autor

paulina we wrzesniu a dokładnie w pierwszej polowie 4 wrzesnia rodzi :) , michal moze jakis inny termin ja sie dostosuje byle mi ktos pomogł

ja sie wam na coś przydam, np drabinę będę trzymać :rolleyes:

możesz trzymać mój pędzel :polew: :polew: :polew:

ostre ale smiszne

wiem, trochę oZiEm poleciałem :> :wink4:
Opublikowano
  • Autor

trochę???????????????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale się znamy :wink4: i wiem że tu nikt się nie obrazi :naughty:
Opublikowano

trochę???????????????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale się znamy :wink4: i wiem że tu nikt się nie obrazi :naughty:

ja się obrażę jak będziesz mnie małpował :D !!

za karę ja trzymam Twój pędzel i drabinę z Brynią, a swoim maluję ;) własnym gawędziarstwem mogę was rozśmieszać o ile odzim chce mieć szlaczki na ścianach ;> Takie artystyczne w stylu RFS[; chociaż można RFS zmienić na

Radomska Remontowo Budowlana Przeprowadzkowa Fantazyja Grupa Miłośników PINKIEGO

w skrócie RRBPFGMP

Pasi :gwizdanie: :gwizdanie: ??

Opublikowano

Ozix

:polew: :polew: :polew::good:

przepraszam ale z czego tu polew?? Patrząc na to co tu się ostatnimi czasy dzieje to same budowy przeprowadzki i remonty a nie rezania samochodów :tongue4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:13_________________________________________________Brynia kupuję sobie coś takiego i startujemy na kreskę :?:

>>LYNK<<[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:14_________________________________________________http://otomoto.pl/inny-skot-kolowy-transporter-opancerzony-T1026942.html a tym na zlot :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:14_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-quatro-1-8-turbo-C9027672.html co możecie mi powiedzieć o tym aucie :D??

Opublikowano
  • Autor

http://otomoto.pl/audi-a4-quatro-1-8-turbo-C9027672.html co możecie mi powiedzieć o tym aucie :D??

miałem okazje jechać trochę padaka i w dodatku benzyna :naughty:
Opublikowano

na zlot transporter w sam raz

Opublikowano

możesz trzymać mój pędzel :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: byle by z niego nie kapało :polew: :polew:

kurfa, miałem tu juz nic nie pisac.....

odzim zdzwonimy się na tygodniu :wink4:

Opublikowano

http://otomoto.pl/inny-2s1-gozdzik-haubica-samobiezna-122mm-T1047994.html]>>LYNK<<[/url][br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:14_________________________________________________http://otomoto.pl/inny-skot-kolowy-transporter-opancerzony-T1026942.html a tym na zlot :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:14_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-quatro-1-8-turbo-C9027672.html co możecie mi powiedzieć o tym aucie

autko fajne , ale oziu ty jestes na czasie nic na necie przed toba nie umknie :polew:
Opublikowano

http://otomoto.pl/inny-2s1-gozdzik-haubica-samobiezna-122mm-T1047994.html]>>LYNK<<[/url][br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:14_________________________________________________http://otomoto.pl/inny-skot-kolowy-transporter-opancerzony-T1026942.html a tym na zlot :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:14_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-quatro-1-8-turbo-C9027672.html co możecie mi powiedzieć o tym aucie

autko fajne , ale oziu ty jestes na czasie nic na necie przed toba nie umknie :polew:

no prosta sprawa w końcu w okresie sesji studentom najbardziej się nudzi i w necie znajdują rożne rzeczy:D [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:24_________________________________________________

http://otomoto.pl/audi-a4-quatro-1-8-turbo-C9027672.html co możecie mi powiedzieć o tym aucie :D??

miałem okazje jechać trochę padaka i w dodatku benzyna :naughty:

Ty się jednak dzisiaj doigrasz :evil: :evil: :evil::bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :wink4: :wink4: :wink4:

a Tobie założymy sprawę w sondzie za niezgodny opis przedmiotu który chcesz sprzedać :D[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 21:25_________________________________________________

możesz trzymać mój pędzel :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: byle by z niego nie kapało :polew: :polew:

kurfa, miałem tu juz nic nie pisac.....

odzim zdzwonimy się na tygodniu :wink4:

obiecuję że nie będę zbyt mocno nim trzącha więc nic nie powinno skapnąć :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.