Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziek, widzę, że jesteś już konkretnie rozmiękczony. Idź spać, bo jeszcze głupot nawypisujesz i będziesz miał rano moralniaka. :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oziek, widzę, że jesteś już konkretnie rozmiękczony. Idź spać, bo jeszcze głupot nawypisujesz i będziesz miał rano moralniaka. :tongue4:

moralniaka będę miał jak się obudzę przy Tobie na zlocie:D
Opublikowano

widzę że u Was wszystko gra więc spokojnie mogę iść spać :naughty:

Opublikowano

Cześć wujek. Uważaj dziś na Ozia, bo jest po czterech piwach... :D

, dla Ciebie podobno jest zarezerwowana kotłownia... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Cześć wujek. Uważaj dziś na Ozia, bo jest po czterech piwach... :D

, dla Ciebie podobno jest zarezerwowana kotłownia... :gwizdanie: :decayed:

spoko przykuje się do kotła i będę drażnił Cię pędzlem mcm-a :D

:siema: _ujek :P

Opublikowano

Oziek, widzę, że jesteś już konkretnie rozmiękczony. Idź spać, bo jeszcze głupot nawypisujesz i będziesz miał rano moralniaka. :tongue4:

moralniaka będę miał jak się obudzę przy Tobie na zlocie:D

widzę ze grube tematy lecą :gwizdanie:

są zdjęcia ze spotu?[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:09_________________________________________________

Cześć wujek. Uważaj dziś na Ozia, bo jest po czterech piwach... :D

bede :cool1:

Opublikowano

Oziek, widzę, że jesteś już konkretnie rozmiękczony. Idź spać, bo jeszcze głupot nawypisujesz i będziesz miał rano moralniaka. :tongue4:

moralniaka będę miał jak się obudzę przy Tobie na zlocie:D

widzę ze grube tematy lecą :gwizdanie:

są zdjęcia ze spotu?

Opublikowano

spoko przykuje się do kotła i będę drażnił Cię pędzlem mcm-a :D

Do mcm'owego kotła..? Tak przy pędzlu?? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spoko przykuje się do kotła i będę drażnił Cię pędzlem mcm-a :D

Do mcm'owego kotła..? Tak przy pędzlu?? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

a czemu nie:D

ok idę do wanny :notworthy:

Opublikowano

są zdjęcia ze spotu?

gdzie?

Opublikowano

ok idę do wanny :notworthy:

Tylko nie zrób jej krzywdy. :decayed:

Opublikowano

ok idę do wanny :notworthy:

Tylko nie zrób jej krzywdy. :decayed:

postaram się ale ma dużą pojemność skokową więc może być ciężko :D[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:15_________________________________________________

są zdjęcia ze spotu?

gdzie?

Adrian ma:D
Opublikowano

gdzie?

wujek, czekamy na Adriana. :wink4:

Opublikowano

Adrian ma:D

:doh1:

Opublikowano

Adrian ma:D

:doh1:

fail :D
Opublikowano

Słuchajcie, Brynia dziś zaproponowała, żeby w piątek przyjechać bez samochodów. :gwizdanie:

Podobno będzie wizytacja z Warsiawy. :naughty:

Opublikowano

Słuchajcie, Brynia dziś zaproponowała, żeby w piątek przyjechać bez samochodów. :gwizdanie:

Podobno będzie wizytacja z Warsiawy. :naughty:

przecież mówiła o tym w piątek :polew: :polew: :polew: :polew: :szukaj: :szukaj: :szukaj:
Opublikowano

wujek, czekamy na Adriana.

:gicior:

Adrian ma:D

:doh1:

fail :D

:tongue4:

Opublikowano

jak będą fajne wolne koleżanki to przyjadę :tongue4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 23:21_________________________________________________tyle was jest że chyba wezmę kompika do wanny:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.