Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ozix a więc ze zdrowiem wszystko ok gorzej z zaliczeniami :D od cholery nauki mam teraz:/

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozix a więc ze zdrowiem wszystko ok gorzej z zaliczeniami :D od cholery nauki mam teraz:/

ja tą sesje mam lajtową :>
Opublikowano

Bryniu ładnie Bryniowóz się prezentuje:)

Opublikowano
  • Autor

:good: a ja ciągle mam nadzieję że mi moją buchną :D

kiedy i gdzie mają ją buchnąć :evil:
Opublikowano

lapmy moje :tongue4:

ide dalej :drunk:

Opublikowano

:good: a ja ciągle mam nadzieję że mi moją buchną :D

kiedy i gdzie mają ją buchnąć :evil:

oZiU , biorę stołki :decayed: :decayed:

Opublikowano

:good: a ja ciągle mam nadzieję że mi moją buchną :D

kiedy i gdzie mają ją buchnąć :evil:

im szybciej tym lepiej :D to se kupie rs4:D oczywiście w TDi :D
Opublikowano
  • Autor

jak tam nasza ściema, sie ma :naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:24_________________________________________________

:good: a ja ciągle mam nadzieję że mi moją buchną :D

kiedy i gdzie mają ją buchnąć :evil:

im szybciej tym lepiej :D to se kupie rs4:D oczywiście w TDi :D

pomyślimy :mysli::cool1:
Opublikowano

:good: a ja ciągle mam nadzieję że mi moją buchną :D

kiedy i gdzie mają ją buchnąć :evil:

oZiU , biorę stołki :decayed: :decayed:

Panie ja też bym chętnie na nich pojeździł bo jeszcze okazji nie miałem :D

Michał wiadomo coś z szybami [;?? czy to miał mcm dzwonić??[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:24_________________________________________________ nic tylko do usa jechać :polew:

Opublikowano

To pojeździj póki co, w razie czego to je zawijam :naughty:

Zapomniałem całkiem o szybach...jakiś ostatnio rozkojarzony jestem :cool1: ,zaraz znajdę numer i jutro dzwonię, albo podjadę tam i zagadam

Opublikowano

To pojeździj póki co, w razie czego to je zawijam :naughty:

Zapomniałem całkiem o szybach...jakiś ostatnio rozkojarzony jestem :cool1: ,zaraz znajdę numer i jutro dzwonię, albo podjadę tam i zagadam

no ok nim mcm go zawinie to możemy wyjąć parę gratów :P
Opublikowano
  • Autor

To pojeździj póki co, w razie czego to je zawijam :naughty:

Zapomniałem całkiem o szybach...jakiś ostatnio rozkojarzony jestem :cool1: ,zaraz znajdę numer i jutro dzwonię, albo podjadę tam i zagadam

no ok nim mcm go zawinie to możemy wyjąć parę gratów :P

ja go zawijał nie bede mam od tego ludzi :cool1::naughty::wink4:
Opublikowano

To pojeździj póki co, w razie czego to je zawijam :naughty:

Zapomniałem całkiem o szybach...jakiś ostatnio rozkojarzony jestem :cool1: ,zaraz znajdę numer i jutro dzwonię, albo podjadę tam i zagadam

no ok nim mcm go zawinie to możemy wyjąć parę gratów :P

ja go zawijał nie bede mam od tego ludzi :cool1::naughty::wink4:

to git;) drzwi od garażu się otwiera mocnym szarpnięciem w górę [; albo wchodzisz do piwnicy i wciskasz guzik samochód stoi przy wjeździe i schodach do klatki :good: kluczyki w nadkolu:D tylko masz minutę żeby go na lawetę wstawić bo potem lyppa :>
Opublikowano
  • Autor

to git;) drzwi od garażu się otwiera mocnym szarpnięciem w górę [; albo wchodzisz do piwnicy i wciskasz guzik samochód stoi przy wjeździe i schodach do klatki :good: kluczyki w nadkolu:D tylko masz minutę żeby go na lawetę wstawić bo potem lyppa :>

ułatwiasz mi życie :naughty:
Opublikowano

.....i obudziłes się zalany zimnym potem oZiU :polew:

Opublikowano

mcm, uważaj, bo Oziek na pewno chce Cię wystawić. :decayed:

Opublikowano

.....i obudziłes się zalany zimnym potem oZiU :polew:

raczej nie potem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

mcm, uważaj, bo Oziek na pewno chce Cię wystawić. :decayed:

jego wystarczy ładnie poprosić to nie to co z Toba bo z Tobą trzeba chodzić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: do sklepu po bułki :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:56_________________________________________________allegro padło ;()
Opublikowano
  • Autor

allegro padło ;()

u mnie bangla :naughty:
Opublikowano

allegro padło ;()

u mnie bangla :naughty:

hmm u mnie nic nie bangla;/ wpinam nowy przełącznik od swiateł i mi się ciagle postojowe swieca :D
Opublikowano
  • Autor

allegro padło ;()

u mnie bangla :naughty:

hmm u mnie nic nie bangla;/ wpinam nowy przełącznik od swiateł i mi się ciagle postojowe swieca :D

ty chyba chcesz spalić te fure elektryku garażowy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.