Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie to miałem na mysli,nie poznali się że ona zapitala, prawie jak seria :decayed:

prawie robi wielką różnicę, ale zapitalać to ona tak nie zapitala :wink4::tongue4:

Oj tam , niech dziewuszyna cieszy :decayed: dobry cukier nie jest zły..tak Bryniu ?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Obejrzeli, powiedzieli że szafa cofnieta,cały malowany i ogólnie padaka :tongue4:

nie Kochanie, wręcz przeciwnie powiedzieli ze sten zgodny z opisem :tongue4:

Czyli się nie znali..albo nie jechali na próbę :decayed::wink4:

Jechali, jechali :> poza ty, koles przyjechał z jakims drugim co ma komis i handluje samochodami i to glównie tamten oglądał

Michalku, czyzbyś miał jakies zastrzeżenia do stanu mojej A4 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 21:52_________________________________________________Ozix Skarbie, sprzedaj swoj, dorzuć trochę i bierz mój :>

sprzedając swój nie musiał bym nic dokładać :kox: :kox: dlatego napisałem żebyś wzięła mój i mi nie dokładała :polew: :polew: :polew:

poza tym nie kupił bym auta po kobicie one jeździć nie umieją palą sprzęgło itp itd.... [; nie mówiąc o szpilkach w podłodze i smrodzie perfum ;D i wszędzie pełno kosmetyków :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:02_________________________________________________ http://moto.allegro.pl/item672261903_amg_560_orginal_25_lat.html :slina::evil:

Opublikowano

_________________________________________________ http://moto.allegro.pl/item672261903_amg_560_orginal_25_lat.html

:slina: :slina: piękny :shocked:

oddał bym wszystko za takiego :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:05_________________________________________________Blachowskiego był kiedyś na Allegro, poszedł za niezła sumkę :naughty:

Opublikowano

Blachowski miał SEC [;

ja właśnie chyba zacznę zbierać na taki samochodzik a to wszystko przez Michała!! :> qrde czas iść po podwyżkę ;d

Opublikowano
  • Autor

to ja se kupie s4 w B5 i dłubnę na 300 KM :kox:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:08_________________________________________________

mcm jak nie zapitala, to jeszcze raz Cię przewioze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

jeżdżę obok kierowcy lub z tyłu tylko w wyjątkowych przypadkach
Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item667664038_zwloki_espero_tylko_2_zl_kilogram_wazne_ubz_prz.html :polew: :polew: :polew: czytajcie opis :D[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:10_________________________________________________mcm oglądałem dziś RS4 w b5 ;> :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: o tak było przed ekranem ;))

Brynia Twoje uwielbiam i chętnei bym przygarnął Twojego vagena dla samego zapachu Ciebie w nim :naughty: :naughty:

Opublikowano

Blachowski miał SEC [;

ja właśnie chyba zacznę zbierać na taki samochodzik a to wszystko przez Michała!! :> qrde czas iść po podwyżkę ;d

oZiU bierz :baseball: i do szefa :wink4:

Opublikowano

Blachowski miał SEC [;

ja właśnie chyba zacznę zbierać na taki samochodzik a to wszystko przez Michała!! :> qrde czas iść po podwyżkę ;d

oZiU bierz :baseball: i do szefa :wink4:

do RPA kawałek drogi ;/[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:11_________________________________________________i tam pełno murzynów jeszcze by mnie za bardzo wydymali w dupsko i co by było?? prutał bym jeszcze ciszej ;(

Opublikowano

bry

łosz kurfa zachciało mi się wyczyścić felgi :naughty:

po godzinie na każda, chyba od nowości nie były ruszane :wallbash:

czym oni przyklejają te ciężarki :wallbash:

Opublikowano

Blachowski miał SEC [;

ja właśnie chyba zacznę zbierać na taki samochodzik a to wszystko przez Michała!! :> qrde czas iść po podwyżkę ;d

oZiU bierz :baseball: i do szefa :wink4:

do RPA kawałek drogi ;/[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:11_________________________________________________i tam pełno murzynów jeszcze by mnie za bardzo wydymali w dupsko i co by było?? prutał bym jeszcze ciszej ;(

oj...to jeździj sobie nadal A4 :decayed:

Opublikowano

wuju , a co chciales zerwać cięzarki czy zawalone były klejem jakimś?[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________

mają fantazję chłopacy :naughty:

Opublikowano

wuju , a co chciales zerwać cięzarki czy zawalone były klejem jakimś?

na felgach było badziewie po wcześniejszych, i jeszcze wcześniejszych itd. :wallbash:

Opublikowano

A czym czyściłeś felgi, pastą tempo? Muszę kiedy moje przelecieć bo trochę zasyfiałe są.

Opublikowano

wuju , a co chciales zerwać cięzarki czy zawalone były klejem jakimś?

na felgach było badziewie po wcześniejszych, i jeszcze wcześniejszych itd. :wallbash:

tzn ze partacze zkladali bo normalnie nikt na zewnątrz nie zaklada w srodu sie daje tylko blisko lub daleko srodka , ale ja tez swoje fele mialem spaprane po szwabach i trza było czyscic[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:22_________________________________________________michal ja mam karczera to mozesz podskoczyc to damy rade zdrapac caly syf lacznie z farba :polew:
Opublikowano

k**wa, dzisiaj po 3 tygodniach umyłem furaka, tak ładnie było a po południu jebnał deszcz :kwasny:

Siemasz Ośka :wink4:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item668375911_bmw_e39_m5_430km_bardzo_szybkie.html bardzo szybkie kuloodporne :D[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:28_________________________________________________

kurfa, dzisiaj po 3 tygodniach umyłem furaka, tak ładnie było a po południu jebnał deszcz :kwasny:

Siemasz Ośka :wink4:

zawsze tak ejst jak się myje samochód po x czasie:D ja swój ostatnio umyłem po chyba 4-5 tygodniach ale zdążyłem wskoczyć do garażu ;D
Opublikowano

Są takie wersje z szybami kulo...., koleżka miał właśnie taką, a jak sprzedawał to kupili ją tacy "gogusie" z Wołomina :polew:

przynajmniej nie wybiją szyb:D :gwizdanie: :gwizdanie: moi koledzy kiedyś z niemiec ściągnęli po rządową s-klase z takimi szybami i innymi duperelami ważyła ponad 3 tony :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.