Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurfa, dzisiaj po 3 tygodniach umyłem furaka, tak ładnie było a po południu jebnał deszcz :kwasny:

i bardzo dobrze :tongue4: :tongue4: :tongue4: bo się po południu za gorąco zrobiło :rolleyes:

Chyba u Ciebie, u mnie tam nie było upału :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wuju , a co chciales zerwać cięzarki czy zawalone były klejem jakimś?

na felgach było badziewie po wcześniejszych, i jeszcze wcześniejszych itd. :wallbash:

tzn ze partacze zkladali bo normalnie nikt na zewnątrz nie zaklada w srodu sie daje tylko blisko lub daleko srodka , ale ja tez swoje fele mialem spaprane po szwabach i trza było czyscic[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:22_________________________________________________michal ja mam karczera to mozesz podskoczyc to damy rade zdrapac caly syf lacznie z farba :polew:

były w środku :gwizdanie: ale chciałem tam ładnie wyczyścić :gwizdanie:

tez mam kaczera i ni hu ja :wallbash: moze za słaba piane miałem :mysli:

A czym czyściłeś felgi, pastą tempo? Muszę kiedy moje przelecieć bo trochę zasyfiałe są.

wyszytkim co w domu miałem :evil:

karczer,piana,szczoteczka do zębów :polew: rozpuszczalnik do tego badziewia po ciężarkach (h*ja w sumie dał) to polecialem paperem wodnym :evil:

kurfa, dzisiaj po 3 tygodniach umyłem furaka, tak ładnie było a po południu jebnał deszcz :kwasny:

tez umyłem na koniec :kox: wytarłem i zaczęło padać :wallbash:

heh.. :doh1:

Opublikowano

cześć Kaśka :hi: , jak zyjesz?

Opublikowano
  • Autor

kurfa, dzisiaj po 3 tygodniach umyłem furaka, tak ładnie było a po południu jebnał deszcz :kwasny:

i bardzo dobrze :tongue4: :tongue4: :tongue4: bo się po południu za gorąco zrobiło :rolleyes:

Chyba u Ciebie, u mnie tam nie było upału :tongue4:

u Bryni na wsi to nawet mgła konie dusi :polew:
Opublikowano

u Bryni na wsi to nawet mgła konie dusi

:polew: :polew: psy d*pami szczekają a c**j..i wodę piją :decayed:

Opublikowano
  • Autor

u Bryni na wsi to nawet mgła konie dusi

:polew: :polew: psy d*pami szczekają a ch*j..i wodę piją :decayed:

i ptaki na plecach latają :polew:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:39_________________________________________________

kurfa, dzisiaj po 3 tygodniach umyłem furaka, tak ładnie było a po południu jebnał deszcz :kwasny:

i bardzo dobrze :tongue4: :tongue4: :tongue4: bo się po południu za gorąco zrobiło :rolleyes:

Chyba u Ciebie, u mnie tam nie było upału :tongue4:

u Bryni na wsi to nawet mgła konie dusi :polew:

no akurat nie byłam na wsi, a gorąco było jak cholera :rolleyes:

trza było do rosołu się rozebrać :tongue4:
Opublikowano

hmmm, to gdzie Ty się Bryńka szwędasz? :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:40_________________________________________________hehehe, właśnie jak goraco to cyk...z ubranka :naughty:

Opublikowano

no akurat nie byłam na wsi, a gorąco było jak cholera :rolleyes

porno dzis było za***iście :cool1:

jak by nie zimny tyszczak :kox: to bym chyba dzis padł :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hmmm, to gdzie Ty się Bryńka szwędasz? :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:40_________________________________________________hehehe, właśnie jak goraco to cyk...z ubranka :naughty:

gorzej jak już się nie ma z czego rozebrać, to co wtedy :polew: :polew: :polew:

uuuuuuuuuuuuuu lllllaaalllllaaaa :naughty:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:46_________________________________________________wtedy robisz zdjęcie i wrzucasz na pw do każdego z RFS :naughty:
Opublikowano

gorzej jak już się nie ma z czego rozebrać, to co wtedy :polew: :polew: :polew:

to sie pisze na forum jak sytuacja wygląda i wpadamy z napojami chłodzącymi :cool1:

pod warunkiem ze sie nie odziejesz do tego czasu :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehehe..Ty nasza gawędziaro... :naughty:

Ale serio piszesz? :mysli:

Opublikowano

wyczyściłem felgi teraz spadam siebie :naughty:

napiszcie mi co sie ustawia tymi pokrętełkami 2 małymi w CB bo zawsze zapominał a jutro lecę do lublina z rana :)

Opublikowano

Napisz najpierw jakie to CB :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 23:00_________________________________________________jak masz dwa pokretełka, to jednym siłe głosu a drugim redukujesz szumy :wink4:

Opublikowano

heheh, no Bryńka to ma dopiero kombajn CB :decayed:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 23:05_________________________________________________aczkolwiek radyjko kozak, już takich nie robią :naughty:

Opublikowano

normalnie gorzej jak blondynka

e tam gorzej :>
Opublikowano

Czy dużo stracę jeśli nie przeczytam wypocin z dzisiejszego dnia? :decayed:

Jest jutro impreza czy nie? :mysli:

Opublikowano

heh wlasnie co tam jutro porabiacie normalny SPOT czy jak?

Opublikowano

normalnie gorzej jak blondynka

e tam gorzej :>

Ty to mnie zawsze potrafisz dowartościować :> :> :> :>[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 23:09_________________________________________________Tomaszu - streszczenie

1, ściemniania szyb cd

2, opowieci o gorącym dniu, padajacym deszczu i myciu aut

3, potencjalni kupcy na moje A4

4, czyszczenie felg

5, ogarniane CB radia

I o Twoim nagim ciałku :tongue4::slina:

Opublikowano

Odzim, przez tego Prisona to już trzeci wieczór się męczę, spać nie mogę się połozyć bo żonka szatkuje po kilka odcinków dziennie, ale żeś mnie uraczył :decayed::wink4:

ja jutro na spota tylko na chwikę zawitam bo o 19.30 komornik(czyt. żona) mi furaka zabiera ;(

Opublikowano

heh tez tak mialem , ale calkiem niezla ta seria byla[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 23:30_________________________________________________szkoda bo ja tradycyjnie kolo 20stej bede mogl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.