Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

witam wieczorkiem

uuuuu dziś mam plecy spalone będzie jutro bolało :cool1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja już dziś odziwo 4 wypiłem ale odwadniałem się też szybko :wink4:

Opublikowano

Gdzie i za ile mogę zdjąć simlocka z Nokii 6310i ?? A może samemu można to jakoś zrobić?? :mysli:

Opublikowano

ja na dwa dni sie przeistoczyłam w ,,matkę-Polkę" sprzątanie, pranie, prasowanie, mycie samochodu, sprzątanie samochodu, nawet ,,obiad " dzisiaj zrobiłam, mam dość, chcę jutro do pracy !!!!

:cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja na dwa dni sie przeistoczyłam w ,,matkę-Polkę" sprzątanie, pranie, prasowanie, mycie samochodu, sprzątanie samochodu, nawet ,,obiad " dzisiaj zrobiłam, mam dość, chcę jutro do pracy !!!!

czili a4 zostało na razie czy służbową octawkę pucowałaś :naughty:
Opublikowano

Wpadaj jutro wieczorem, Ł to Ci sciągnie

O maaasz, czemu od razu nie zapytałem.. :doh1: :decayed:

:th:

Opublikowano

Dobranoc robaczki moje kochane. Bryń, jutro przyjeżdżam z komórką. :>[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 22:35_________________________________________________Oo, cześć Kaśka. :buziak:

Opublikowano

Dobranoc robaczki moje kochane. Bryń, jutro przyjeżdżam z komórką. :>[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 22:35_________________________________________________Oo, cześć Kaśka. :buziak:

Siemanko :friends:

Opublikowano

Brynia, Ty to nie sprzedasz tego samochodu. :D

No to jeszcze raz dobranoc. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Siemanko :friends:

:hi:
Opublikowano
  • Autor

Brynia, Ty to nie sprzedasz tego samochodu. :D

sprzeda, nam na części :naughty::polew:
Opublikowano

Octawke, A4 stoi urypane jak stało :polew: :polew: :polew:

kolejny klient dzwonił, pyta ile opuszczę bo a4 mozna kupic z tego roku za 32 tys, zapytałam go czy się dobrze czuje, ale koles się nie poddal i chciał przyjechać, tak mnie zagotował, że powiedziałam że mu nie sprzedam i nie podałam mu adresu

j**any antek :decayed: z takim to krótko, ch*jowo gadasz-do widzenia :decayed:

Opublikowano

bry :hi:

Brynia kasuj ogłoszenie :gwizdanie:

pisz ile za jaka cześć chcesz i rozkręcamy :kox:

Opublikowano

witam:)

Bryniu to ja wezme siatkę z bagażnika :decayed:

Opublikowano

a bierzcie co chcecie :wink4: :wink4: :wink4:

to kiedy rozkręcamy? :mysli:

Opublikowano

a bierzcie co chcecie :wink4: :wink4: :wink4:

to kiedy rozkręcamy? :mysli:

a nawet jutro :kox:

jutro to nie bardzo :gwizdanie:

rano do kielc wieczorem nad morze :kox:

chyba ze zajadę jak bede z kielc wracał to walniemy piwko i przerzucimy lampy na szybko :decayed:

a Q wezmę jak mcm budę zabierze :tongue4:

:polew:

Opublikowano

a bierzcie co chcecie :wink4: :wink4: :wink4:

bierz co chcesz- to wziąłem rower :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 23:30_________________________________________________wuju, lampy? przecież masz takie same :mysli:

Opublikowano

wanny nie chce,podłączałem ja wiem co z nią jest :tongue4: żyrandol też lipny bo się szybko lampki palą..oj sypie się chałupina już :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.