Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spoko omówimy sprawę mojego sprzęgła to troche stron padnie :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

w sumie temat każdy inny też bedzie dobry :wink4:

Opublikowano
  • Autor

sprzedaj, kupisz sobie lepszy i ładniejszy :decayed:

Opublikowano

tylko nie o moim dzisiajszym samopoczuciu

i nie o sprzedazy mojego audi

a tak BTW to co będzie jak koleś mi dał zaliczke a ja mu jutro oznajmię że jednak nie sprzedaję, oprocz tego że wyjdę na idiotke po raz kolejny :gwizdanie:

Bo z Ł juz od wczoraj nie rozmawiam, przez to że sprzedała mi mój ukochany samochód i sam już stwierdził zebym go jednak nie sprzedawać

nic oddajesz mu tylko zaliczkę i tyle spisaliście jakąś umowę czy coś??

Ja sobie w końcu kupiłem troche mebli do pokoju:D

Opublikowano
  • Autor

sprzedaj, kupisz sobie lepszy i ładniejszy :decayed:

nie wyprodukowali jeszcze takiego :rolleyes:

wyprodukowali :wink4:
Opublikowano

czemu chyba nie z powodu padliny która sprzedajesz

Opublikowano

nie spisalismy....

dzisiaj mam jeden z gorszych dni jakie ostatnio pamietam ;(

Chcesz nam o tym opowiedzieć? :naughty:

Rozumiem jakby to mcm00 napisał :wink4: , ale Ty?

Opublikowano
  • Autor

nie spisalismy....

dzisiaj mam jeden z gorszych dni jakie ostatnio pamietam ;(

Chcesz nam o tym opowiedzieć? :naughty:

Rozumiem jakby to mcm00 napisał :wink4: , ale Ty?

ja mam pół na pół, parę stówek w plecy, ale autko stoi pod blokiem gotowe do jazdy :decayed::cool1:
Opublikowano

;p ale mi gorąco!![br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________dobrze że mam chłodną pościel :D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 23:14_________________________________________________Kochani moi drodzy jak jedziemy do piły :D??

Opublikowano
  • Autor

samochodami oZiU :naughty:

Opublikowano

super każdy swoim :D??

Opublikowano

dzieki michal pogadamy na spocie o splacie dla ciebie ...........

Opublikowano

dzieki michal pogadamy na spocie o splacie dla ciebie ...........

uspokój się chłopaku :wink4: musimy kiedy iśc sie opić :decayed:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 23:20_________________________________________________A właśnie odzim, co sądzisz o tym mechaniku , Twoim sąsiedzie, bo jutro rano kolega wstawia do niego Alhambrę bo nie chcę palić, dobry on jest?

Opublikowano

Michał kto ma 200 po 4 sek:D??

Opublikowano

Michał kto ma 200 po 4 sek:D??

Długo by opowiadac,ale moze kiedyś będzie okazja to Ci powiem :wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Michał kto ma 200 po 4 sek:D??

oZiU 4s - do setki czytać się naucz :naughty:
Opublikowano

Michał kto ma 200 po 4 sek:D??

Długo by opowiadac,ale moze kiedyś będzie okazja to Ci powiem :wink4::decayed:

ja Ci Oziu kiedyś opowiem :gwizdanie:

:no: nie rób tego....

Opublikowano

dobry jest , a jaki motor ma alhambra

Opublikowano

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=677438201

BRYNIA coś dla ciebie na otarcie łez :)

zarąbiste, tylko rocznik :gwizdanie:

zresztą nie ma jak 1.8 TQ ;( ;( ;( ;( ;(

A daj już spokój, wykorzystałas chociaz to Q?[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 23:42_________________________________________________odzim, alhambra TDIk 90tka,cuda się z nią dzieją, nie pali, kopci na niebiesko przy rozruchu...nie wiem czy czasem nie scięło klina...albo pompa powiedziała papa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.