Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uwielbiam....w takim razie ja moim kręcę po 230 i latam bokiem ..na dwóch kołach :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

uwielbiam....w takim razie ja moim kręcę po 230 i latam bokiem ..na dwóch kołach :tongue4:

czili Q zbędne :naughty::wink4:
Opublikowano

uwielbiam....w takim razie ja moim kręcę po 230 i latam bokiem ..na dwóch kołach :tongue4:

czili Q zbędne :naughty::wink4:

e tam...wręcz przeciwnie :wink4:

Opublikowano

moze i klin ale raczej wogóle wtedy by nie odpaliła chyba ze na samostarcie

Opublikowano

Brynia to nie sprzedawaj!! :D mcm fajna sztuka:D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 23:54_________________________________________________dzwonie dziś do domu i pytam jak tam mój samochodzik się spisuje a tu w słuchawce słyszę spoko spoko tylko głośno pracuje i jakiś zamulony jest a ja :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Brynia to nie sprzedawaj!! :D mcm fajna sztuka:D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 23:54_________________________________________________dzwonie dziś do domu i pytam jak tam mój samochodzik się spisuje a tu w słuchawce słyszę spoko spoko tylko głośno pracuje i jakiś zamulony jest a ja :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

no cóż złom zawsze bedzie złom :naughty:
Opublikowano

oZiX a twoj tata nie zmnienia czasem auta

Opublikowano

Brynia to nie sprzedawaj!! :D mcm fajna sztuka:D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 23:54_________________________________________________dzwonie dziś do domu i pytam jak tam mój samochodzik się spisuje a tu w słuchawce słyszę spoko spoko tylko głośno pracuje i jakiś zamulony jest a ja :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :polew: :polew:

no cóż złom zawsze bedzie złom :naughty:

no właśnie wiem [; ale spoko już pracuję nad tym[; dziś w robocie dowiedziałem się że mogę im swoje projekty posprzedawać to może sobei kupię jakąś zabaweczkę :D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 23:57_________________________________________________

oZiX a twoj tata nie zmnienia czasem auta

myśli o tym a com??
Opublikowano
  • Autor

ide juto wezmę tą BMKe pośmigam trochę zobaczę jak chodzi :wink4:

Opublikowano

napalił się na forestera :wallbash:

Opublikowano

a tak sie pytam :gwizdanie:

Opublikowano

moze i klin ale raczej wogóle wtedy by nie odpaliła chyba ze na samostarcie

znaczy jak? bo mówił coś ,że jak psiknął gdzieś plaka to raz udało się odpalić :mysli:

Opublikowano

ja bym chciał coś takiego

http://moto.allegro.pl/item668611346_ford_mustang_1965_r.html

:gwizdanie: :gwizdanie:

miodzio :slina: :slina:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:02_________________________________________________ale szkoda że nie Q :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja bym chciał coś takiego

http://moto.allegro.pl/item668611346_ford_mustang_1965_r.html

:gwizdanie: :gwizdanie:

miodzio :slina: :slina:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:02_________________________________________________ale szkoda że nie Q :tongue4:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no to jak rozrzad wporzo to klin , jak na samostarcie odpala a tak normalnie nie

Opublikowano

ja bym chciał coś takiego

http://moto.allegro.pl/item668611346_ford_mustang_1965_r.html

:gwizdanie: :gwizdanie:

miodzio :slina: :slina:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:02_________________________________________________ale szkoda że nie Q :tongue4:

oj tam [; nie można mieć wszystkiego czego się chce :kox: brzmienie tego silnika w v8 :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

no to jak rozrzad wporzo to klin , jak na samostarcie odpala a tak normalnie nie

Też tak myslałem, zobaczymy co powie Wiesiek :wink4:

Opublikowano

Ty to możesz sobei takie kupić jak sprzedasz swoje;P

Opublikowano

w tym konkretnym przypadku Q nie jest potrzebne

i kto to mówi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.