Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jednak 700 nie pękło :(

Bry noc :hi:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Bra noc :hi:

Opublikowano

Dobry,

No i znów uwaliłem się na leżaku przed domem, bo inaczej nie idzie wytrzymać.. Ino piwo się skończyło. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to ja też na razie zostanę może walniemy 700 :decayed:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:32_________________________________________________siema Kaśka :>

Opublikowano

walniemy jak zaczneicei pisać o pinkim albo o przyjemnym przytulaniu ;d

Opublikowano

Hejka,

Myślałam, że jak się pojawię wieczorkiem to juz 700 strona padnie a tu nic. Ociagacie się dzisiaj. :tongue4:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:36_________________________________________________

walniemy jak zaczneicei pisać o pinkim albo o przyjemnym przytulaniu ;d

może pominmy ten temat on był dobry na 500 i 600 stronę. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a pogoda taka i ogólnie żałoba po Bryniowozie ;(

Opublikowano

Brynia, info dla ciebie bo wczoraj się nie mogłam dodzwonić. Przedłużyli :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

chwila chwila Brynia jeszcze kasy nie dostała samochód ma i koniec[; i pewnie nie sprzeda i to będzie gut decyzja ;> [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:39_________________________________________________ciekawe czy mi przedłużą czy będę szukał pracy :D

Opublikowano

Dobry, mam chęć na... to co Ozix chciałby zrobić ze mną... :D

Opublikowano

Dobry, mam chęć na... to co Ozix chciałby zrobić ze mną... :D

na piwo w dobrym towarzystwie??? :gwizdanie: :evil:

Opublikowano
  • Autor

Dobry, mam chęć na... to co Ozix chciałby zrobić ze mną... :D

:polew: :polew: :polew: jebłem z fotela

ale chyba nie z nim :?:

Opublikowano

na piwo w dobrym towarzystwie??? :gwizdanie: :evil:

Ostatecznie może być i to. :decayed:

mcm, oczywiście, że nie z nim. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dawajta jeszcze 3 i idziemy spać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tomaszu ale ulga.....

a na ten ten tegez to faktycznie :kox: :kox: :kox:

Brynia nie zaspokojona ... :mysli::wink4:
Opublikowano

Hmmm, ale mam ciśnienie... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hmmm, ale mam ciśnienie... :decayed:

nie trzymaj, upuść bo wąż pęknie :polew:
Opublikowano

nie trzymaj, upuść bo wąż pęknie :polew:

Taa, zara se włącze film.. "niemiecki"... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie trzymaj, upuść bo wąż pęknie :polew:

Taa, zara se włącze film.. "niemiecki"... :decayed:

:naughty:
Opublikowano

Tomaszu do wawy nei masz daleko :D Brynia to ma przynajmniej z kim upuścić ciśnienia :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:47_________________________________________________

nie trzymaj, upuść bo wąż pęknie :polew:

Taa, zara se włącze film.. "niemiecki"... :decayed:

niemieckie są słabe :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:47_________________________________________________wyrwal.jpg masz Tomaszu :D Lubisz rude :D??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.