Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Brynia to ma przynajmniej z kim upuścić ciśnienia ...

Co innego dziś słyszałem :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:50_________________________________________________a była u mnie i nic nie mówiła coś byśmy poradzili :wink4::naughty:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm, lubię rudawe... Oziu, udało Ci się. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu do wawy nei masz daleko :D Brynia to ma przynajmniej z kim upuścić ciśnienia :kox: :kox:[br]

eeeeeeeeeee, niekoniecznie :gwizdanie:

to kiedy się widzimy ;D??[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:51_________________________________________________

Hmmm, lubię rudawe... Oziu, udało Ci się. :decayed:

znam Twój gust jak mało kto [; już wiem kto mi przysłał tą rudą perukę :D
Opublikowano
  • Autor

znam Twój gust jak mało kto [; już wiem kto mi przysłał tą rudą perukę :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:52_________________________________________________

Brynia to ma przynajmniej z kim upuścić ciśnienia ...

Co innego dziś słyszałem :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:50_________________________________________________a była u mnie i nic nie mówiła coś byśmy poradzili :wink4::naughty:

kolejnym razem powiem :polew: :polew: :polew:

:good::wink4:
Opublikowano

Hmmm, lubię rudawe... Oziu, udało Ci się. :decayed:

A podobno faceci wolą blondynki :tongue4::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Hmmm' date=' lubię rudawe... Oziu, udało Ci się. :decayed:

[/quote']

A podobno faceci wolą blondynki :tongue4::wink4:

e

znaczy czasami TAK

Opublikowano

A ta pani to taka fajna pani kierowniczka, z którą możnaby przejechać się windą... :gwizdanie: :naughty:

TAAK OZIU, NA ZLOCIE CIE WYKORZYSTAM!![br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:53_________________________________________________DZISIAJ KOCHAM WSZYSTKIE.

Ale tak najbardziej to Kaśkę, Brynię i... trochę Ozia... :>

Opublikowano
  • Autor

o rok za późno :evil:

Opublikowano

TAAK OZIU, NA ZLOCIE CIE WYKORZYSTAM!!

Ale tu dzisiaj wyznania chodzą. Najpierw Bryńka o ciśnieniu a teraz tomaszu się ujawnił :decayed::kox:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:55_________________________________________________

qzwa rok temu byłam ruda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

pamiętam, było :kox:

Opublikowano
  • Autor

a bo tak zbierają i zbierają :naughty:

migają się od spuszczania i tak wychodzi poźniej wieczorami jak sami albo 2 połówka śpi

Opublikowano

Brynia to ma przynajmniej z kim upuścić ciśnienia ...

Co innego dziś słyszałem :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:50_________________________________________________a była u mnie i nic nie mówiła coś byśmy poradzili :wink4::naughty:

kolejnym razem powiem :polew: :polew: :polew:

a po co mówić widocznie mcm nie umie czytać z kobiecego ciała :D[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:56_________________________________________________Kaśka Blondynki to nei to forum :P BMW parę miejsc dalej :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tomaszu ja tam dzisiaj niewiele osób kocham :confused4:

ale WAS zawsze :>

Każda matka kocha swoje "dzieci" nawet te najgorsze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dziewczyny (oprócz Ozia), mam dla Was propozycję. Chcecie się dowiedzieć co to za propozycja?? :naughty:

Opublikowano

a tak ap ropo blondynek i BMW dziś jechałem przez ww i zauważyłem że w ani jednym BMW (a mijałem ze 20) nie było innej kobitki jak blondynka :D jedna jeszcze była w a6;P ale prowadził dres więc prawie jak BMW :D

Opublikowano
  • Autor

a po co mówić widocznie mcm nie umie czytać z kobiecego ciała

umie umie ale po zepsutym autku mi się odechciało :wink4:
Opublikowano

Dziewczyny (oprócz Ozia), mam dla Was propozycję. Chcecie się dowiedzieć co to za propozycja?? :naughty:

:tak:
Opublikowano

Kaśka Blondynki to nei to forum :P BMW parę miejsc dalej :polew: :polew: :polew:

Na tamto forum to pójdę ale jako właściciel BMKi, a nie jako blachara :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dziewczyny (oprócz Ozia), mam dla Was propozycję. Chcecie się dowiedzieć co to za propozycja?? :naughty:

chcemy :>
Opublikowano

Human_body_features.png

Tomaszu lepszej nei znalazłem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:59_________________________________________________

Kaśka Blondynki to nei to forum :P BMW parę miejsc dalej :polew: :polew: :polew:

Na tamto forum to pójdę ale jako właściciel BMKi, a nie jako blachara :tongue4: :tongue4: :tongue4:

oj tam :D
Opublikowano

he ciekawe te wasze 700

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.