Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka, ja już po imieninach :rolleyes:

ale na spocie byłam, 10 minut- ale byłam :naughty:

Tak? Która to byłas Ty bo nie kojarzę? :tongue4: :tongue4:

Ale orła wywinąłem na rowerze. Pościerałem se łokieć i tyłek. Przypomniały mi się stare czasy.. :decayed:

Trzeba se jakieś ochraniacze zakładać. :decayed:

hehe, pewnie na jednym kółku się jeździło, bo na spocie już próbowałeś.. :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe, pewnie na jednym kółku się jeździło, bo na spocie już próbowałeś.. :naughty::decayed:

True, true. Jakoś mi się ręka z hamulca obsunęła. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe, pewnie na jednym kółku się jeździło, bo na spocie już próbowałeś.. :naughty::decayed:

True, true. Jakoś mi się ręka z hamulca obsunęła. :decayed:

tak czułem że wywiniesz orła na rowerze :wink4:
Opublikowano

tak czułem że wywiniesz orła na rowerze :wink4:

Łojezu, ale obolały dziś jestem. Łokieć boli, plecy bolą (żeby nie powiedzieć "d*pa", bo Oź by się ucieszył to powiedziałem plecy.. :D )

Opublikowano

Tomaszu pomjasowac;D??

Opublikowano
  • Autor

Tomaszu pomjasowac;D??

tak oZiU pomasuj Tomciowi poślady :polew:
Opublikowano
  • Autor

:bry:

królowo :decayed:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 10:43_________________________________________________królowa śpi a naród pracuje :naughty::wink4::tongue4:

Opublikowano
:bry: nia można dlatego że śpimy sami i nie mieliśmy wczoraj imienin w rodzinie :D
Opublikowano
  • Autor

... i nie mieliśmy wczoraj imienin kochanki/ka :D

imienin ojca oZiU :wink4:
Opublikowano

mcm przecie napisalem ze w rodzinie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

mcm przecie napisalem ze w rodzinie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

a cytat :tongue4:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 10:56_________________________________________________z głowy go nie wytrzasłem :tongue4:
Opublikowano

:bry:

hehe, pewnie na jednym kółku się jeździło, bo na spocie już próbowałeś.. :naughty::decayed:

True, true. Jakoś mi się ręka z hamulca obsunęła. :decayed:

mogę cie poduczyć :naughty:

raz 1,5 km przejechałem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

hehe, pewnie na jednym kółku się jeździło, bo na spocie już próbowałeś.. :naughty::decayed:

True, true. Jakoś mi się ręka z hamulca obsunęła. :decayed:

mogę cie poduczyć :naughty:

raz 1,5 km przejechałem :gwizdanie:

tja... po trzech piwach :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 11:35_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/17469/I_juz_nie_trzeba_bac_sie_wiezienia

dobre na zlot na oZiA :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

hehe, pewnie na jednym kółku się jeździło, bo na spocie już próbowałeś.. :naughty::decayed:

True, true. Jakoś mi się ręka z hamulca obsunęła. :decayed:

mogę cie poduczyć :naughty:

raz 1,5 km przejechałem :gwizdanie:

tja... po trzech piwach :tongue4::wink4:

Ewentualnie na motorze :) i to przy bardzo dobrym wietrze :tongue4:

Bry all :hi:

Opublikowano

tja... po trzech piwach :tongue4::wink4:

nie jeżdżę po alkoholu :cool1:

Ewentualnie na motorze :) i to przy bardzo dobrym wietrze :tongue4:

Bry all :hi:

:hi:

rowerem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:bry: Kasiula :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Wuju, Odzim zwoliniło się jakieś miejsce na zlot, może jednak ogarniecie temat :kox:

no no to by był prawie komplet :>
Opublikowano

mogę cie poduczyć :naughty:

raz 1,5 km przejechałem :gwizdanie:

Spoko spoko, to tylko rutyna mnie zgubiła. Tak od niechcenia podrzuciłem koło, ujechałem kilka m i zapomniałem, że trzeba dobrze ustawić rękę na klamce. :decayed:

Na szczęście skończyło się tylko na tym że nie mogę robić zimnego łokcia w samochodzie.. :>

Opublikowano

Wuju, Odzim zwoliniło się jakieś miejsce na zlot, może jednak ogarniecie temat :kox:

no no to by był prawie komplet :>

teraz to ja juz bardzo nie mam za co ;( przepuściłem wszystko w tym tygodniu :wallbash:

mogę cie poduczyć :naughty:

raz 1,5 km przejechałem :gwizdanie:

Spoko spoko, to tylko rutyna mnie zgubiła. Tak od niechcenia podrzuciłem koło, ujechałem kilka m i zapomniałem, że trzeba dobrze ustawić rękę na klamce. :decayed:

Na szczęście skończyło się tylko na tym że nie mogę robić zimnego łokcia w samochodzie.. :>

a bez przedniego koła probowałeś? to jest dopiero jazda :kox:

tylko ze trzeba sie nauczyć przez kierownice w miarę bezpiecznie przelatywać :evil:

Opublikowano

a bez przedniego koła probowałeś? to jest dopiero jazda :kox:

Kiedyś to luzowałem śruby i po podrzuceniu roweru koło spadało. :D Oczywiście szybko skończyłem takie praktyki, bo nie wyszło mi to na dobre. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.