Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledze adminowi...ale ch.j tam,nie ma co grzebać w tym gównie :decayed:

Chcesz ładnego ciemno-zielonego kropka ? :naughty: :naughty: :naughty:

podaj nr konta :wink4:

Ehm..... no ten tego, ale zapomniałem dodać, ze się pomyliłem z tego wszystkiego i tak naprawdę to kwota w EURO :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

koledze adminowi...ale ch.j tam,nie ma co grzebać w tym gównie :decayed:

Chcesz ładnego ciemno-zielonego kropka ? :naughty: :naughty: :naughty:

podaj nr konta :wink4:

Ehm..... no ten tego, ale zapomniałem dodać, ze się pomyliłem z tego wszystkiego i tak naprawdę to kwota w EURO :kox:

no pasuje, bo myślałem, że w funtach :)
Opublikowano

no pasuje, bo myślałem, że w funtach :)

Wiedziałem, że zapomniałem o jakiejś droższej walucie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Chcesz ładnego ciemno-zielonego kropka ? :naughty: :naughty: :naughty:

ja mam ciemno zielone B5 z gazem do sprzedania :naughty:

Opublikowano

Jezeli Ci to upuści z kręgosłupa to wal :decayed:

Wiesz mi to nie daje żadnej satysfakcji, a wręcz przeciwnie - robię to nadzwyczaj rzadko :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

cześć Poziomka :hi::naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

doskonałe :> :> :> :>

Nieprawdaż ? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

cześć Poziomka :hi::naughty:

siemasz przebrzydły brzydalu :decayed: :decayed: :wink4:

Opublikowano

To jakiś szyfr ? :decayed:

Nie. :tongue4: Metryczka to metryczka.. :>

A już myślałem, że tu jakie potajemne romanse klubowe :decayed:

Zawsze mówiłeś , że podoba Ci się Ania z Radomia..a ja dopiero tera zaczaiłem :D

Opublikowano
  • Autor

u nas się wszyscy kochają, nie to co u was :naughty:

Opublikowano

Zawsze mówiłeś , że podoba Ci się Ania z Radomia..a ja dopiero tera zaczaiłem :D

Jak to ktoś ładnie ujął:

:polew: :polew: :polew: :polew:

doskonałe :> :> :> :>

Opublikowano

To jakiś szyfr ? :decayed:

Nie. :tongue4: Metryczka to metryczka.. :>

A już myślałem, że tu jakie potajemne romanse klubowe :decayed:

Zawsze mówiłeś , że podoba Ci się Ania z Radomia..a ja dopiero tera zaczaiłem :D

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura:

Opublikowano

u nas się wszyscy kochają, nie to co u was :naughty:

Chcesz mi powiedziec, że np. Tomek " kocha Ciebie" ..a Ty czasami " kochasz" Tomka " ??

:blink:

:polew: :polew:

Opublikowano

Chcesz mi powiedziec, że np. Tomek " kocha Ciebie" ..a Ty czasami " kochasz" Tomka " ??

:blink:

:polew: :polew:

Nie no :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zawsze mówiłeś , że podoba Ci się Ania z Radomia..a ja dopiero tera zaczaiłem :D

Tak, a nawet byłem w dwóch związkach z Aniami. :tongue4:

Opublikowano

Tak, a nawet byłem w dwóch związkach z Aniami. :tongue4:

Ach te Anie :naughty:

Opublikowano

Zawsze mówiłeś , że podoba Ci się Ania z Radomia..a ja dopiero tera zaczaiłem :D

Tak, a nawet byłem w dwóch związkach z Aniami. :tongue4:

A to która miała fajny biust i jędrne poślady podatne na telepanie przy ostrym klapsie ? :mysli::decayed:

Jaaa wymiękam...pogubiłem się.. :tongue4:

U Was tego jeszcze nie robiłem :naughty: :naughty: :kox:

xin_170603021630567773461.jpg

:hi:

Opublikowano

Zawsze mówiłeś , że podoba Ci się Ania z Radomia..a ja dopiero tera zaczaiłem :D

Tak, a nawet byłem w dwóch związkach z Aniami. :tongue4:

żonatymi ?? :naughty:

Opublikowano

żonatymi ?? :naughty:

Chyba mężatymi :polew::decayed:

Opublikowano

u nas Panuje jedna wielka miłość :> :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.