Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam, troche się działo przez ostatnie kilka dni, sorry nie było mnie bo mnie zabrali....

Opublikowano
  • Autor

...sorry nie było mnie bo mnie zabrali....

czarni w bransoletkach :?: :mysli::wink4:
Opublikowano

jakich śrub?:>

normalnych ori od a4, bo na 1 kole mam od pasata jakieś hujowe bo moje sie obrobiły :wallbash:

to czym ty to odkręcałeś, kombinerkami :naughty:

śrubokrętem :decayed:

zapieczone były i kapke sie gwint zjechał i wolałem nie ryzykować zakradając je

Opublikowano
  • Autor

jakich śrub?:>

normalnych ori od a4, bo na 1 kole mam od pasata jakieś hujowe bo moje sie obrobiły :wallbash:

to czym ty to odkręcałeś, kombinerkami :naughty:

śrubokrętem :decayed:

nie ma takiego narzędzia, jest wkrętak :evil:
Opublikowano

nie ma takiego narzędzia, jest wkrętak :evil:

nie filozuj :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

filozofuj :tongue4:

Opublikowano

...sorry nie było mnie bo mnie zabrali....

czarni w bransoletkach :?: :mysli::wink4:

Biali w karetce :zyzol:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 22:14_________________________________________________jutro cos sie dzieje na spocie????

Opublikowano
  • Autor

...sorry nie było mnie bo mnie zabrali....

czarni w bransoletkach :?: :mysli::wink4:

Biali w karetce :zyzol:

z kaftanem :naughty:[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 22:26_________________________________________________

jutro cos sie dzieje na spocie????

jak zawsze :wink4:
Opublikowano

pije ktos :naughty:

:beer1:

:kox:

Opublikowano

jutro cos sie dzieje na spocie????

No będzie się działo.

A czemu pogotowie Cię zabrało? Co jest?

Opublikowano

jutro cos sie dzieje na spocie????

No będzie się działo.

A czemu pogotowie Cię zabrało? Co jest?

dzieki za wsparcie, juz jestem w domu, za dużo wódy w organizmie :polew::drunk:

Opublikowano

dzieki za wsparcie, juz jestem w domu, za dużo wódy w organizmie :polew::drunk:

Też kiedyś tak miałem - piłem z kolegami i obudziłem się w karetce na sygnałach... :decayed:

Opublikowano

ale to było zartem, tak naprawde czyms sie zatrułem, i nawet nasi kochani lekarze nie maja pojecia czym :kwasny:

Opublikowano

Siemka to dziś swidzimy tylko mogę mieć delikatny poślizg bo moją połowę do koleżanki musze wywieść

do której jesteście na spotach??

Opublikowano
  • Autor

do oporu :wink4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 15:47_________________________________________________a tak a propos kto dziś dokuje

Opublikowano

a tak a propos kto dziś dokuje

Ja bede. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a tak a propos kto dziś dokuje

Ja bede. :decayed:

pierwszy przyjedziesz ostatni odjedziesz :naughty:
Opublikowano

pierwszy przyjedziesz ostatni odjedziesz :naughty:

Powiem Ci, że jest duża szansa, że tak będzie. :naughty:

BTW pije ktoś dzisiaj coś? :kox:

Opublikowano
  • Autor

despradoska walnę :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.