Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i Ozia też nie było, bo ktoś go puknął w zadek. :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja nie mogłem, synka ma chorego i sam się nie najlepiej czuje

Opublikowano

..i mnie :decayed:

Raguś, masz zaproszenie na radomskiego spota - kiedy przyjedziesz? :naughty:

Opublikowano

No i Ozia też nie było, bo ktoś go puknął w zadek. :D

Ładnie się bawicie w tym Radomiu :D

..i mnie :decayed:

Raguś, masz zaproszenie na radomskiego spota - kiedy przyjedziesz? :naughty:

Jakieś atrakcje ? Striptiz ? Konkurs na najcięższe damskie cycki ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jakieś atrakcje ? Striptiz ? Konkurs na najcięższe damskie cycki ? :naughty: :naughty:

Na pewno więcej atrakcji niż w podziemiach Arkadii. :naughty:

Opublikowano

Na pewno więcej atrakcji niż w podziemiach Arkadii. :naughty:

Jak chcesz porównywać to porównuj z prawdziwymi spotami warszafki na Torwarze a nie jakimiś ściekowymi w Arkadii :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

słyszałem o tych spotach na Torwarze podobno 1 osobowy :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 22:34_________________________________________________radomskie są najlepsze :good: :>

Opublikowano

Dzięki wszystkim za mega spota. :kox::decayed:

szkoda mnie nie mogło być, robote miałem, moze nast tygodniu bede wolniejszy

pozdro

co do zdjecia licznika to tak sam robiłem, zdjecie na autostradzie koło Konina, był moment że mialem 240 licznikowe ale to przez chwile, co najfajniejsze to chwilowe spalanie :evil:

1b9TSS.jpg

Opublikowano

Dobranoc. :hi:

Opublikowano

Dobranoc. :hi:

dobrywieczór :decayed:

Opublikowano

dobrywieczór :decayed:

Dzieńdobry. :hi::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

siema

zdjcie0351s.jpg

czarno czarni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co to za paść z przodu stoi :naughty::tongue4:

Opublikowano

wuju co Ty tak często auto myjesz;P? może moje CI podstawie;P

Opublikowano

raz na 2-3 tyg to często :tongue4: dawaj jedno w ta czy tamta.. [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 11:46_________________________________________________

a co to za paść z przodu stoi :naughty::tongue4:

twoje wymarzone auto :kox:

Opublikowano
  • Autor

raz na 2-3 tyg to często :tongue4: dawaj jedno w ta czy tamta.. [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 11:46_________________________________________________

a co to za paść z przodu stoi :naughty::tongue4:

twoje wymarzone auto :kox:

nigdy nie marzyłem o B6 (zawsze marzyłem o Ferrari), ale skoro tak mówisz to tak musi być :tongue4:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 11:50_________________________________________________

wuju co Ty tak często auto myjesz;P? może moje CI podstawie;P

oZiU nie myj twoje ładnie w brudzie wygląda :naughty:
Opublikowano

marzyc o b6 to nie wstyd :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

marzyc o b6 to nie wstyd :decayed:

:polew: :polew:

tak mówisz bo kiedyś marzyłeś ... :tongue4:
Opublikowano

nie e :wink4:

b6 chciałem mieć :>

marzenie mam od zawsze 1.. ELEANOR :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.