Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze będę walczył za króla i królową. :naughty:

Ja pierdyle :polew: :polew: :polew: :polew:

Załamujesz mnie :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 903,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja pierdyle :polew: :polew: :polew: :polew:

Załamujesz mnie :kox:

Poziowcu, spinasz się bardzo - idź już, bo się całkiem załamiesz. :D

Opublikowano

Paziu , tzn Poziu.. z Królową nie wygrasz :decayed:

Pozdro Radomszczaki :hi:

Królowa jest tylko jedna :decayed::polew:

pic7224612222035525287603.jpg

Opublikowano

Ja pierdyle :polew: :polew: :polew: :polew:

Załamujesz mnie :kox:

Poziowcu, spinasz się bardzo - idź już, bo się całkiem załamiesz. :D

Wolę mieć spięte poślady tutaj bo trochę mi giejostwem to wszystko podchodzi :kox::naughty:

Opublikowano

Królowa jest tylko jedna :decayed::polew:

pic7224612222035525287603.jpg

Yyy, całkiem... oryginalną macie... :tongue4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 14:12_________________________________________________

Wolę mieć spięte poślady tutaj bo trochę mi giejostwem to wszystko podchodzi :kox::naughty:

A mimo wszystko Cię tu ciągnie. :D

Opublikowano

A mimo wszystko Cię tu ciągnie. :D

Liczę na to, że ruszycie w końcu głową na karku a nie na fiutku i się opamiętacie :good:

Opublikowano

Tomek , co Ty się tak spinasz? przecież to żart był :gwizdanie:

Opublikowano

Liczę na to, że ruszycie w końcu głową na karku a nie na fiutku i się opamiętacie :good:

Czekaj czekaj, leci PW... :>

Trzeniu, z mojej strony też. :decayed:

Opublikowano

Czekaj czekaj, leci PW... :>

UUUUuuuuuuuuuuuuuuuuuu :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :naughty:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 14:18_________________________________________________To chyba będzie jakiś poemat na kartkę A4 :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

To chyba będzie jakiś poemat na kartkę A4 :gwizdanie: :kox:

Na myśli miałem same wrzuty i zeszło mi trochę zanim to wszystko ocenzurowałem. :naughty:

Opublikowano

To chyba będzie jakiś poemat na kartkę A4 :gwizdanie: :kox:

Na myśli miałem same wrzuty i zeszło mi trochę zanim to wszystko ocenzurowałem. :naughty:

Mnie wysyłać ocenzurowane ? Po co ? :kox:

Pisz jak facet z jajami a nie przydupas :naughty:

Opublikowano

Mnie wysyłać ocenzurowane ? Po co ? :kox:

Bo nie chciałeś się napić ze mną w Pile. :kox::decayed:

Opublikowano

Bo nie chciałeś się napić ze mną w Pile. :kox::decayed:

Już nie opowiadaj... :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Mnie wysyłać ocenzurowane ? Po co ? :kox:

Bo nie chciałeś się napić ze mną w Pile. :kox::decayed:

wolał robić co innego :gwizdanie:
Opublikowano

Już nie opowiadaj... :tongue4:

No napiłeś się, napiłeś, ale jakoś nie mieliśmy o czym gadać.. :wink4::decayed:

Opublikowano

No napiłeś się, napiłeś, ale jakoś nie mieliśmy o czym gadać.. :wink4::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziek, a jak już jesteś to powiedz mi co się stało, że zniknęło mi zdjęcie z podpisu?? :decayed: Musiałem wstawić nowe.

Opublikowano

Poziek, a jak już jesteś to powiedz mi co się stało, że zniknęło mi zdjęcie z podpisu?? :decayed: Musiałem wstawić nowe.

Ja nic nie wiem...ja tylko mogę poprawiać błędy ortograficzne :evil::decayed:

Opublikowano

Ja nic nie wiem...ja tylko mogę poprawiać błędy ortograficzne :evil::decayed:

No patrz, a jak to jest, że tyle PW z ortografami dostaję?? :mysli:

Popoprawiałbyś czasem, a nie tylko forum i forum.. :decayed:

Opublikowano

Ja nic nie wiem...ja tylko mogę poprawiać błędy ortograficzne :evil::decayed:

No patrz, a jak to jest, że tyle PW z ortografami dostaję?? :mysli:

Jak do ciebie piszę to mi się ręce trzęsą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.