Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej Robercik, miło Cię ,,widzieć" :>

:buziak:

hola hola nie zapędzaj się z całowaniem naszej królowej :cool1:

ok[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 11:46_________________________________________________

Hej Robercik, miło Cię ,,widzieć" :>

Widzę, że zgodnie z obietnicą jako pierwsza witasz Wąskiego. :wink4: Czuję, że będzie u nas stałym gościem.. :naughty:

a jak :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 900,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak :gwizdanie:

Jako gość możesz się delektować naszą królową, ale pamiętaj, że nie jest tylko Twoja.. :gwizdanie: :decayed:

:gwizdanie: :doh1:

Opublikowano

WIEM WIEM Wasza :naughty:

Opublikowano

Tomaszu co to za podpis 30 ?

Opublikowano

Tomaszu co to za podpis 30 ?

Byłeś u nas na spocie i jeszcze nie wiesz?? :bicz3:

Podpowiedź: Brynia ma nr 36... :naughty:

WIEM WIEM Wasza :naughty:

Tak, ale spoko - w Twoim przypadku w grę wchodzi leasing. Tylko ciiii. :cicho:

Opublikowano

Ups. :doh1: :decayed:

Opublikowano

Normalnie, się za wami stęskniłam :)

Kasiu, przyjeżdżaj, bo my też tęsknimy. ;)

Już niedługo :) Jak "plemię" warszawskie przemówi :)

Opublikowano
  • Autor

jakie plemię i co przemówi :mysli:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 12:23_________________________________________________strasznie dziś szyfr idzie ... :gwizdanie:

Opublikowano

Brynia a co ty masz taki podpis agresywny? :decayed::polew:

Opublikowano

Brynia a co ty masz taki podpis agresywny? :decayed::polew:

a tak po zlocie mi zostało :gwizdanie:

Jakoś tak właśnie sądziłam :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

Opublikowano

a jak :gwizdanie:

Jako gość możesz się delektować naszą królową, ale pamiętaj, że nie jest tylko Twoja.. :gwizdanie: :decayed:

:gwizdanie: :doh1:

Hyhyhy przechodzicie już samych siebie z ta królową :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hyhyhy przechodzicie już samych siebie z ta królową :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spóźniłeś się, dla Ciebie nic nie zostało.. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

za "zielony" w tych sprawach jesteś :polew:

Opublikowano

Hyhyhy przechodzicie już samych siebie z ta królową :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spóźniłeś się, dla Ciebie nic nie zostało.. :tongue4:

Chłopaki nie wiem czy wy tego nie widzicie ale naprawdę to już w dupe nie lezie takie pieprzenie...

Opublikowano

Chłopaki nie wiem czy wy tego nie widzicie ale naprawdę to już w dupe nie lezie takie pieprzenie...

Więc nie pieprz Poziu. Wracaj na swoje podwórko, bo tutaj nie złapiesz fali...

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki nie wiem czy wy tego nie widzicie ale naprawdę to już w dupe nie lezie takie pieprzenie...

Więc nie pieprz Poziu. Wracaj na swoje podwórko, bo tutaj nie złapiesz fali...

:decayed:
Opublikowano

Chłopaki nie wiem czy wy tego nie widzicie ale naprawdę to już w dupe nie lezie takie pieprzenie...

Więc nie pieprz Poziu. Wracaj na swoje podwórko, bo tutaj nie złapiesz fali...

Nie o to chodzi, że pieprze...tylko pisze wam chłopaki, że ludzie się z was śmieją :decayed::naughty:

Opublikowano

Nie o to chodzi, że pieprze...tylko pisze wam chłopaki, że ludzie się z was śmieją :decayed::naughty:

A my z ludzi. :decayed:

Opublikowano

:decayed:

:gicior:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 13:57_________________________________________________

Nie o to chodzi, że pieprze...tylko pisze wam chłopaki, że ludzie się z was śmieją :decayed::naughty:

A my z ludzi. :decayed:

Walcz dalej rycerzu :naughty:

Opublikowano

Walcz dalej rycerzu :naughty:

Zawsze będę walczył za króla i królową. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.