Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oZiU wyżej wrzuciłem link-B5 w Q

Michał co tam z dzieciakiem????

A znów jakiś wirus grasuje :kwasny:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 21:47_________________________________________________ Adrian,chciałbym zobaczyć jej stan jak tylko wjechała do PL :cool1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oZiU wyżej wrzuciłem link-B5 w Q

Michał co tam z dzieciakiem????

A znów jakiś wirus grasuje :kwasny:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 21:47_________________________________________________ Adrian,chciałbym zobaczyć jej stan jak tylko wjechała do PL :cool1:

no ja po ostatnim spotowaniu w Radomiu co byłem i maku to do tej pory mnie coś trzyma całe wakacje prawie w kiblu spędziłem ;/

Opublikowano

U Mikołaja wysoka gorączka+wymioty

Opublikowano

Znowu będe chorował na felgi bo moja z felgami do braciaka idzie ;( Ale przynajmniej w rodzinie zostaje i wiem co sie będzie z nia działo :P na pewno nikt do niej gazu nie założy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szukaj już z felgami :naughty:

Opublikowano

Szukaj już z felgami :naughty:

Z takimi jak moje ze świeczką szukać

Michał a w tym da radę wywalić radio i wpierniczyć navi ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9857263

Opublikowano

Kupisz z innymi, te sie już opatrzyły :decayed:

Opublikowano

Szukaj już z felgami :naughty:

Z takimi jak moje ze świeczką szukać

Michał a w tym da radę wywalić radio i wpierniczyć navi ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9857263

wstawienei navi to tylko zmiana panelu klimatronika i wstawienie navi[;

tylko po cholerę taki navi?? :mysli: :mysli:

ja myślałem żeby do siebie rns-a wstawić tylko po co[;??

Opublikowano

Pewnie znowu trafie z ori felgami i będą leżały w garażu... Jeszcze wczoraj miałem nie zmieniać furaka i kupić motor w ciągu jednego dnia tyle sie popier... że głowa mała [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 22:08_________________________________________________

Szukaj już z felgami :naughty:

Z takimi jak moje ze świeczką szukać

Michał a w tym da radę wywalić radio i wpierniczyć navi ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9857263

wstawienei navi to tylko zmiana panelu klimatronika i wstawienie navi[;

tylko po cholerę taki navi?? :mysli: :mysli:

ja myślałem żeby do siebie rns-a wstawić tylko po co[;??

W ori navi można TV oglądać :kox:

Opublikowano

Akurat w tym aucie jest Symphony 2din więc wywalasz to i wsadzasz RNS-a, tylko tak jak pisze oZiX, po co? Żeby oglądać tv musisz dołozyć do navi tuner tv-koszta, a później na każdym kroku pilnować auta, bo kradną to ustrojstwo strasznie :naughty:

Opublikowano

W Polsce kradną wszystko jak będę patrzył że mi ukradną to bym sobie samochodu nie kupował :wink4:

Opublikowano

W takim razie, jak zamierzasz rezać navi to szukaj fury albo właśnie z Symphony albo dokupujesz kosz pod 2 din, przekładasz klimatronik na dół, też chyba musisz akurat takowy kupić i dopiero montujesz..powodzenia :decayed:

Opublikowano

Zobaczymy co będzie na razie to ja muszę zaprowadzić audika na przegląd i OC AC załatwić i zaprowadzić go do Anglii kwa kupa drogi

Opublikowano

Zobaczymy co będzie na razie to ja muszę zaprowadzić audika na przegląd i OC AC załatwić i zaprowadzić go do Anglii kwa kupa drogi

Młody jestes, takie trasy powinieneś wciągać nosem :tongue4:

Siema wuju- leserze :tongue4:

Opublikowano

leserze :tongue4

ja niee :tongue4:

Opublikowano

no i będziesz oglądał tv podczas jazdy ?? powodzenia nie rozbij się za szybko :P teraz w większości zwykłych navi takich luźnych możesz oglądać filmy. u mnie na osiedlu 2 rns-y wyciągnęli a auta na chwile zostały w biały dzień pod blokiem

Opublikowano

leserze :tongue4

ja niee :tongue4:

jak nie jak tak :tongue4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 22:31_________________________________________________oZiU , On bedzie spał w tej furze :tongue4:

Opublikowano

O ! Wuju sie obudził jak my idziemy spać :kox: BryNoc

Opublikowano

Dobra, 870 jebła :decayed:

Idę w kimę bo jutro lecę na przegląd....oka :kwasny:

narka-młodzieży :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.