Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BRY wieczór, ale zjebanany jestem a zarazem mega wkórwiony, zajebałem 6 pkt dziś :kwasny:

Michał[/b] sprawne masz zamykanie w podłokietniku?

sprawne, a co kurrwa? :decayed: :decayed: :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za co?:>

bo my dziś podpisalismy listę pod fregatą z Tomaszem:)

Opublikowano
  • Autor

za co?:>

bo my dziś podpisalismy listę pod fregatą z Tomaszem:)

o jeden dzień za późno :naughty:
Opublikowano

za co?:>

bo my dziś podpisalismy listę pod fregatą z Tomaszem:)

o jeden dzień za późno :naughty:

a to dziś nie piątek?? :mysli: :mysli:
Opublikowano

sprawne, a co kurrwa? :decayed: :decayed: :tongue4:

kurde ty...

bo mnie sprężynka wyleciała stamtąd i nie bardzo wiem jak ona tam była/leżała.. jak możesz to zobacz gdzie ona sie tam znajduje.. :notworthy:

co za dzień :drunk:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 04:07_________________________________________________bo nie wiem jak włożyć :wink4:

Opublikowano

bo nie wiem jak włożyć :wink4:

hmm, jak by Ci to synu wytłumaczyć... :decayed::wink4:

buuuhahaha, nie ma to jak dobry tekst z rana :polew:

Apropo sprezynki...było kur..a podjechać na spota :tongue4: , chociaż :mysli:, ogladałem mecz we fregacie więc chyba bym nie pomógł.. :polew:

Opublikowano

za co?:>

bo my dziś podpisalismy listę pod fregatą z Tomaszem:)

o jeden dzień za późno :naughty:

Dobra dobra, ważne, że odbębnione. :decayed:

Opublikowano

Lista na przyszły tydzień już podpisana :decayed:

Tak w piatek patrzyliśmy na to kółko, które zrobił ten zj** na scigaczu, mógł nam jebnac logo OOOO w naszym miejscu, to by było cos :naughty:

Opublikowano

Apropo sprezynki...było kur..a podjechać na spota :tongue4: , chociaż :mysli:, ogladałem mecz we fregacie więc chyba bym nie pomógł.. :polew:

postaram sie być w ten piatek :kox: namowie chłopaków może we 3 wpadniemy :wink4:

Opublikowano

wpadajcie wpadajcie, koniecznie we 3 z jedną d*pą:cool1::tongue4:

Opublikowano

we 3 z jedną d*pą:cool1::tongue4:

czemu nie z 3-ma? :cool1:

Opublikowano

tak dla fanu :decayed:

wuju, przeciez nie od dziś wiadomo ze w piątek i tak Ci coś wypadnie :tongue4:

Opublikowano

wuju, przeciez nie od dziś wiadomo ze w piątek i tak Ci coś wypadnie :tongue4:

o flache? :naughty:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 11:51_________________________________________________nie no żart :tongue4:

no ja mam trochę dalej i nie jest mi tak łatwo jak wam :wink4:

Opublikowano

no ja mam trochę dalej i nie jest mi tak łatwo jak wam :wink4

stary, chciec to móc :tongue4:

nam wcale nie jest tak łatwo, dzieci, zony, kochanki- wszystko to trzeba pogodzic :decayed:

Opublikowano

dzieci, zony, kochanki

:naughty:

dlatego tak ciężko mi dotrzec na spot :gwizdanie:

Opublikowano

no widzisz, słabiutko się starasz chłopaku :decayed:

Opublikowano

Ale miejmy nadzieję ze się poprawisz... :decayed:

Opublikowano

raczej :decayed:

Opublikowano

chyba na wadze :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.