Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj chodziło mi o datę ;O a wy już na mnie biednego małego lisa:D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 904,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj chodziło mi o datę ;O a wy już na mnie biednego małego lisa:D

Ucałowałeś Asię? :naughty:

Opublikowano

oj chodziło mi o datę ;O a wy już na mnie biednego małego lisa:D

Ucałowałeś Asię? :naughty:

tak i nawet miałem bliskie spotkanie z jakimś obiektem ;D[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 22:40_________________________________________________zaraz idę robić żeberka w sosie miodowo czosnkowym :D
Opublikowano
  • Autor

A mcm znów coś śmiesznego dopier**lił w związku z lisicą, :D ale zapomniałem. :decayed:

oZiO miał cichnąć lisicę na wpis do CV ... :polew:
Opublikowano

A mcm znów coś śmiesznego dopier**lił w związku z lisicą, :D ale zapomniałem. :decayed:

było, było ...... przemilczę temat :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ale jeszce lepiej jak podsumował moją skromność :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

mogliśmy faktycznie z tych prochów co Michał przywiózł zupe ugotować, wtedy by dopiero jazda była :gwizdanie:

Michał coś miał?! Czemu mi nie dał:((

Opublikowano
  • Autor

z tą skromnością to taki żart ... Marusia :wink4:

Opublikowano

i nawet miałem bliskie spotkanie z jakimś obiektem ;D

A co to znaczy?? :blink: Jeśli zrobiłeś coś Asi bez mojej wiedzy to cie udusze. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z tą skromnością to taki żart ... Marusia :wink4:

wiem, wiem -chyba miało być Maryna :naughty:

Marusia też ryszawa była... :wink4:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 22:48_________________________________________________przychodzi Jasio do domu z Karlicą i mówi:

- mamo, żenie sie....

mama popatrzyła na Karlicę i mówi:

- alez Jasiu, ona jest niewiele większa od dłoni...

na to Jasiu:

- ale o niebo lepsza....

:polew:

Opublikowano

Dobra dzieci, idę regenerować siły przed weselem. Bawcie się grzecznie. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W góralskim kościółku wystrojone gaździny klęczą przed ołtarzem i modlą się żarliwie. Nagle jedna pierdnęła. Zaczerwieniona, próbując odwrócić od siebie uwagę innych, chwyciła się za nos i zaczęła się rozglądać wokół, pytając:

- Która to, która?

Stara Maciejowa ze zdziwieniem:

- A cóż to, Jaśkowa? Dwie du*y macie, że nie wiecie, która?

szczyt recyklingu....

odzyskac Żyda z mydła.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

;> no to we środę zaczynam sezon polowań na lisy ;) :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

widze ze temat wraca do życia :kox:

Opublikowano

już nie[;

Opublikowano

szkoda :doh1:

Opublikowano

widze ze temat wraca do życia :kox:

Tak tak, dobrze, że nie przyjechałeś na spota, bo inaczej to byłaby bida. :tongue4::decayed:

Opublikowano

widze ze temat wraca do życia :kox:

Tak tak, dobrze, że nie przyjechałeś na spota, bo inaczej to byłaby bida. :tongue4::decayed:

grozisz mi :disgust:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 11:08_________________________________________________ostatnio ciebie nie było nic nie poradze :tongue4:

Opublikowano

bo my się pojawimy jak odrobisz zaległości ... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

wuju, tylko mi nie mów, że łapiesz pianę.. :mysli:

Nie stresuj się, nadal chcę Cię poznać, dlatego masz zaproszenie na spota - wiesz, ustawiamy się na parkingu Billi, tu obok Fregaty.. :decayed:

Opublikowano

wuju, tylko mi nie mów, że łapiesz pianę.. :mysli:

Nie stresuj się, nadal chcę Cię poznać, dlatego masz zaproszenie na spota - wiesz, ustawiamy się na parkingu Billi, tu obok Fregaty.. :decayed:

spoko musimy poczekać aż mu się coś z autem zepsuje ;P
Opublikowano
  • Autor

wuju, tylko mi nie mów, że łapiesz pianę.. :mysli:

Nie stresuj się, nadal chcę Cię poznać, dlatego masz zaproszenie na spota - wiesz, ustawiamy się na parkingu Billi, tu obok Fregaty.. :decayed:

ja ledwo ciebie i oZiA poznałem, o lisisczce już nie wspominając :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.