Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Skąd dokąd kabel ?


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszalem że ten kabel ma cos związane z turbo i ma on leciec od lewej strzalki zaznaczone to wiem i teraz niewiem dokad on ma leciec bo na zdjeciu po prawej jest zaznaczone na takiej zaslepce ale jej lekko nie da sie sciagnac i niewiem co ztym zrobic moze wy wiecie gdzie go trzeba wpiac najlepiej jak wy byscie pokazali jak wy macie ten kabel podlaczony.....POMOZCIE :wallbash:

2ldycdj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mozemy sie gdzies jakos ustawic i sobie zobaczysz jak to wyglada bo jakos troche tak slabo to widac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może moglibyscie zrobic fote jak u was leci ten wezyk tzn od lewej strony jest zaznaczony strzalka to ok wchodzi wezyk ale niewiem dokad on leci i czy moglibyscie zrobic zdjecie tego miejsca w ktorym ten wezyk wchodzi ?

49e32e0b3d94a8d6med.jpg[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 14:14_________________________________________________to jak mogłby ktos sprawdzic u siebie i najlepiej fote wstawic ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy Ci na vagu nie wyrzuca błędu 01282 chyba od zaworku N239 - tak jak dobrze powiedział kolega to klapa gasząca - coś jest nie tak.

poza tym na zdjęciu widać, że własnie N239 nie siedzi tam gdzie ma być czyli w gumowym "trzymadle" - zobacz na fotce.

coś było ruszane - grzebane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak samochód mam od niedawna wczesniej mialem bmw a na silniku audi kompletnie sie nieznam i prosilbym o wasze fotki jak wy macie to podlaczone ...:)

a vaga itp zrobie jak najszybciej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyglada to tak :

klapkak.jpg

na to wszystko idzie jeszcze plastikowa pokrywka przykrywajaca i usztywniajaca wszystkie ze złączki,.:

mam nadzieje ze zdjecie pomoze, pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...