Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Xenony do B5 '95r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko fotami jeszcze zapodajcie :twisted:

Opublikowano
rezospota

miejmy nadzieję, że to nie ostatnia impreza tego typu :twisted:

Jutro wrzucę foty.

Tymaczasem idę spać bo zmęczony jestem.

Papatajki :rotfl:

[ Dodano: 29-04-2007, 18:58 ]

na szybko zrobiłem parę fotek (telefonem więc sorry za jakość - aparatu nie miałem pod ręką).

29042007205.jpg

29042007206.jpg

29042007207.jpg

29042007208.jpg

29042007209.jpg

Opublikowano

No odrazu widac ze zmienil sie wizerunek auta :twisted:

Opublikowano

Ładnie to wyszło, może i ja pomyśle o lampkach

Opublikowano
może i ja pomyśle o lampkach

polecam! Komfort niesamowity i autko wygląda młodziej o 10 lat.

Sprawy mechaniczne to pikuś, trochę więcej jest bawienia się w elektryka ale tutaj wystarczy mieć rozpiskę i idzie łatwo.

No odrazu widac ze zmienil sie wizerunek auta

też tak myślę. Mają dwie opcje do wyboru, fele czy lampy, dokonałem dobrego wyboru.

Teraz wymienię wahacze i zaczynam zbierać na kółka.

Opublikowano

Ja mam Takie pytanko... Jak wiecie w Lampach AUDI :audi: jest takei cos ze przeciwmgielne jest drazu w Lampach.. A sa moze takie soczewki?? z Takim ukladem ze przeciwmgla jest odrazu w lampach... ??? jak tak to prosze o jakis link moze na Allegro czy eBay... POZDRAWIAM :quattro:

Opublikowano

nie niestety w soczewkach tego juz nie ma. a szkoda bo ulatwilo by mi to przerabianie...

Opublikowano

no wlasnie a dobra rzecz to jest... Fajnie zakrety doswietla... POZDRAWIAM... :quattro:

Opublikowano

Apropos doświetlania zakrętów i przeciwmgielnych: w lampach Boscha są przeciwmgielne wbudowane - i używałem ich. Po zmianie na xenony stwierdziłem, że xenony lepiej świecą we mgle niż przeciwmgielne 11 :eek: W dodatku xenony mają bardzo szerokie pole świecenia i doskonale oświetlają pobocze i ... zakręty :)

Opublikowano
Apropos doświetlania zakrętów i przeciwmgielnych: w lampach Boscha są przeciwmgielne wbudowane - i używałem ich. Po zmianie na xenony stwierdziłem, że xenony lepiej świecą we mgle niż przeciwmgielne 11 W dodatku xenony mają bardzo szerokie pole świecenia i doskonale oświetlają pobocze i ... zakręty :)

jedny słowem. Xenony są git! Zakładajcie :twisted:

Opublikowano

kaziu a masz spryskiwacze chociaz? bo autopoziomowania napewno nie masz...

Opublikowano

ja dzis zalozylem sobie zestaw samych zarowek i tez jest oki tylko jeszcze nie chezdzilem tak calkiem po ciemku wiec nic nie powiem wiecej

tak przed

ZdjA_cie000.jpg

ZdjA_cie002.jpg

a tak po

ZdjA_cie006.jpg

ZdjA_cie007.jpg

ZdjA_cie008.jpg

Opublikowano
kaziu a masz spryskiwacze chociaz?

nie mam.

bo autopoziomowania napewno nie masz

zgadłeś

Opublikowano
ja dzis zalozylem sobie zestaw samych zarowek i tez jest oki tylko jeszcze nie chezdzilem tak calkiem po ciemku wiec nic nie powiem wiecej

co to za zarowki??

Opublikowano
kaziu a masz spryskiwacze chociaz?

nie mam.

bo autopoziomowania napewno nie masz

zgadłeś

a bedziesz spryskiwacze zakladal?

Opublikowano
Kaziu_Wichura napisał/a:

schiller napisał/a:

kaziu a masz spryskiwacze chociaz?

nie mam.

schiller napisał/a:

bo autopoziomowania napewno nie masz

zgadłeś

a bedziesz spryskiwacze zakladal?

To przynajmniej zrob atrape spryskiwaczy :twisted:

Opublikowano

mam zamiar zakładać spryski

To przynajmniej zrob atrape spryskiwaczy

masz na myśli coś konkretnego? Jakiś pomysł?

Opublikowano

to sobie poczekacie jeszcze :rotfl:

narazie mam zero gotówki :wink:

Opublikowano

Wytnij z gumy i przyklej na zderzak :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.