Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków


adasko19855

Rekomendowane odpowiedzi

adasko19855 dzięki za foto dobrze że wrzuciłeś bo nie chciało mi się tej instalacji ciągnąc aż do lampki do góry choć to też jakieś wyjście . Mam pytanko odnoście zapalania się oświetlenia z tyłu czy zapala sie ono równo z lampką górną?

davidoff82 powiem szczerze że lepiej to wygląda niż lampki ori bardziej estetycznie :good: a ty jak sie z tym wpiołeś też w kostkę prze nogach kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampka na przelacznik taki sam jak w przedniej, 0-wylaczona calkiem, 1-zapala sie po otwarciu dzwi, 2-pali sie caly czas, co do tego ktora lampka lepiej wyglada to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozna tych lampek podlaczyc pod czujniki otwarcia drzwi z tylu? Wtedy by sie zapalały oddzielnie chyba. Jesli zle mowie niech mnie ktos poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozna tych lampek podlaczyc pod czujniki otwarcia drzwi z tylu? Wtedy by sie zapalały oddzielnie chyba. Jesli zle mowie niech mnie ktos poprawi

w twoim roczniku zle mowisz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego?? przeciez to czujniki odpowiadaj za zapalanie sie lampki wiec raczej nie byloby problemu podlaczyc pod czujnik tej lampki . Nie wiem tylko czy one sa sterowane masa czy plusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowane sa masa, tylne dzwi i przednie prawe maja wspolna mase, a przednie lewe inna, ogolnie jak tak podepniesz to bedzie to chodzilo niezaciekawie..... jak otwozysz dzwi od pasazera albo ktores tylne to zapala sie lampki, a jak kierowcy to sie niezapala.... pozatym i tak musisz podac staly + ...... wedlug mnie bezsensu wepnij sie w przewody od lampki na podsufitce np. w slupku przednim lewym, podepnij 3 przewody, potem puść je w dol, progiem, pod tylna kanapa i boczkiem oparcia (tym waskim elementem) do tylnych slupkow... i juz.... lampki w slupkach beda dzialaly tak samo jak ta w podsufitce czyli jak w ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem boki z lampkami i podłączyłem je sposobem adasko19855 czyli w kostkę w nogach kierowcy lamjki ożyły ale tak z racji tego iż w drzwiach jeszcze coś nie gra bo lampka góra nie zapala mi się po otwarciu drzwi (to mnie to nie zdziwiło) jak ustawie tylne lampki na otwarcie drzwi to palą się cały czas jak ustawię je na na stałe to tez palą .Dodam że po wlutowaniu się w tą kostkę przednia lampka nie świeci mi w pozycji stałej , albo popierniczyłem coś z kablami pozamieniałem kolorami ale nie wydaje mi się albo coś jest nie tak. Jutro chyba przerobię to na sposób dropsone-a. Ogólnie efekt który chciałbym osiągnąć to taki żeby lampki z tyłu zapalały mi się razem z przednią i w pozycji stałej i po otwarciu drzwi . Ale pewnie tak się nie da . Fajnie było by tez je zrobić tak aby po kliknięciu scyzoryka odrazu się zapalały przed otwarciem drzwi tak jak to ma miejsce np w bmw. Macie jakąś rade jutro dalej muszę pokombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje lampki właśnie przed chwilą podłączyłem . i każdej kostki od lampki wychodza 3 kabelki czarny - stały plus

czarny z białym - masa, czarny z zielonym - plus po otwarciu drzwi, wiązke kabli z prawego słupka ( za pasazerem) puściłem w orginalnych spinkach i osłonkach pod kanapa i połączyłem z lampka słupka lewego ( za kierowca) stamtad wiązke kabli puściłem pod osłoną przy progu az pod nogi kierowcy. zeby nie kombinowac chciałem wpiąc sie pod kable od lampki centralnej wiec zdjałem plastik ten kolo rączki od podnoszenia maski i szukałem jak ida te 3 kable z podsufitki. sa koloru :

czarny - stały plus

czarny z białym - masa

czarny z zielonym - plus po otwarciu drzwi

zeby miec dobry dostep i nie kombinowac z kostka odczepiłęm podstawe z wszystkimi kostkami i tak ukazały m isie 3 kable ponadcinałem je i sie w nie wpiołem . efekt. po otwarciu jakich kolwiek drzwi wszystkie lampki się swieca. po przekreceniu stacyki wszystkie gasną itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.U mnie sa lamki fabrycznie chyba z tego co zauwazyłem ale nie działaja...od czego mogę zaczac naprawe tego..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.U mnie sa lamki fabrycznie chyba z tego co zauwazyłem ale nie działaja...od czego mogę zaczac naprawe tego..?

od sprawdzenia zarowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to zrobiłem wystarczyło że wyjołem i włożyłem i zaczeła działac...a możesz mi powiedziec jak one gasną czy maja czujnik czy coś?[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 15:10_________________________________________________U mnie mozna temat zamknąc.Już jest wszystko ok.działają.

Dzieki wszyskim za zainteresowanie wystarczyło wyczyscic styki od żarówki a działaja w pozycji na srodku..wtedy gasna jak z przodu pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...