Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS


g_sphot

Rekomendowane odpowiedzi

za***iście jakby można było dopasowac licznik z RS4 bo masz lap timera i co wazniejsze temp oleju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiary na człowieka, który potrafi zaprogramować liczniki z okolicy warszawy??? Kupiłem takie z kolorowym fisem... mam auto z USA, kupiłem europejskie ale też benzynowe... mam nadzieję, że uda się to zrobić. Jakby co prosze na maila [email protected] Jutro już będzie zamnotwana oryginalna navi :> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dobre pytanie - generalnie przy wymianie na kolor, każdemu zależy tylko na wyświetlaczu a nie na całych zegarach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to się nie da... Zresztą jeśliby się dało to chyba wszyscy by wymieniali tylko wyświetlacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam wymieniony licznik, pełny kolorowy fis:) a co najlepsze tak mi fachman zrobił, że w każdej chwili moge sobie liczniki zmieniać:) inaczej autko sie prezentuje... koszt imprezy to ponad 1000zł plus zakup licznika na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam wymieniony licznik, pełny kolorowy fis:) a co najlepsze tak mi fachman zrobił, że w każdej chwili moge sobie liczniki zmieniać:) inaczej autko sie prezentuje... koszt imprezy to ponad 1000zł plus zakup licznika na allegro.

A skąd taka kwota i to bez licznika?! :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000zł??? No to nieźle przepłaciłes... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam USA niestety... a licznik już mam europejski :>[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 09:58_________________________________________________A jak pytałem na forum czy ktos to umie zrobić to nikt nie odpisał... a jak juz zrobiłem to nagle tylu krytyków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cena taka sobie:)

dla jednych za wysoka, a dla innych odpowiednia.

Nie miałeś problemów po tym zabiegu z bordnetzem(światła tył ,wycieraczki) i centralnym zamkiem?

Wiem że trzeba dopracować long coding w tych modułach żeby miało to ręce i nogi i było spasowane po bożemu.

Co by moduły się ze sobą nie gryzły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzieli nad tym cały dzień...[br]Dopisany: 08 Maj 2010, 10:04_________________________________________________posprawdzałem teraz wszystko o czym pisałeś i nie... z niczym nie mam problemów teraz, działa jak ta lala:) kurcze ależ on pięknie w aucie wygląda :) hehe jakby co to mam do sprzedania licznik, ten czerwony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...