Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS


g_sphot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie wymieniłem zegary na kolorowy fis dopasowałem klucze itd.. wszystko działa tzn prędkość obroty itd ale nie działa mi tempomat a na monochromatycznych zegarach działał bez problemu nawet po podpięciu starych zegarów tempomat działa , stare zegary monochromatyczne to 8e0 920 950Fx (RB4) a nowe kolor to 8e0 920 930R bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten fis kolor to nie jest czasem z b7? podobno jest jakis problem z zegarami z b7 do b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zegary z B6 to IMMOIII a z B7 to IMMOIV, są jeszcze inne trudności o których nie będę pisał i podsumuję - NIE podejdą zegary z B7 do B6. Mimo, że wyglądają wizualnie praktycznie identycznie to technologicznie jest przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie wyciagnie sie immo z rb8 bo tam krypto nowe jest da sie obejsc ale niebedzie immo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rb8 crypto i pin-em nie byłbym do końca taki pewien.

Ale fakt jest taki, że nie podejdą z b7 do b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tych co jestescie po zmianie na fis kolor wyszyscy mieliscie z b6 czy ktos zalozyl z b7?? mam do kupienia naprawde po pieniadzach kolorowy fis z b7 ale jak ma lezec w garażu to nie ma sensu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tych co jestescie po zmianie na fis kolor wyszyscy mieliscie z b6 czy ktos zalozyl z b7?? mam do kupienia naprawde po pieniadzach kolorowy fis z b7 ale jak ma lezec w garażu to nie ma sensu..

Przeciez szogun0 napisal ze nie da rady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie wyciagnie sie immo z rb8 bo tam krypto nowe jest da sie obejsc ale niebedzie immo,

bbbzzzddduuurrrraaa[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 09:52_________________________________________________

Z tym rb8 crypto i pin-em nie byłbym do końca taki pewien.

oczywiście temat do ogarnięcia.. (RB8, PIN, IMMO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście temat do ogarnięcia.. (RB8, PIN, IMMO)

Panton mozesz jasniej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście temat do ogarnięcia.. (RB8, PIN, IMMO)

Panton mozesz jasniej???

możesz.... potrzebujesz sprzętu (softu) za 8k euro... wyciągasz z licznika PIN niezbędny do zakodowania immo kluczyków, do tego dochodzi component protection...

Jest to jak najbardziej do wykonania (wymiana licznika na kolorowy FIS ale B6--B6....B7--B7 ponieważ w liczniku masz immo, które jest inne w B6 i inne w B7(RB8)) tylko nie vag, vcds, vag can commander itp sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jak to jest z tymi licznikami. W jaki sposób ogarnąć temat, mianowicie.

Mam mono RB4, i kolor RB4 z tego samego rocznika.

Jestem już na etapie odczytania obu pinów. Mam stary pin z mono, oraz odczytany pin z koloru.

Teraz przychodzi moment „nauczenia” sterownika silnika nowego licznika.

Jest jakiś tutorial? Próbowaliśmy z Krolem ogarnąć temat, na Ross-tech`u jest niby instrukcja, robimy krok po kroku i wylatuje.

Po wyłączeniu immo samochód pali, jeździ, wszystko pokazuje, ale oczywiście z włączonymi światłami awaryjnymi.

Proszę więc tych, którzy ogarnęli temat o jakieś ewentualne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tolek, dodaj ze dysponujemy vcdsem i k- commanderem. Czy moze mi ktos powiedziec od ktorego roku w licznikach jest immo iv generacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tolek, dodaj ze dysponujemy vcdsem i k- commanderem. Czy moze mi ktos powiedziec od ktorego roku w licznikach jest immo iv generacji??

Za słaby sprzęt żeby zrobić tak, żeby nie mrugały awaryjne. Dochodzi kwestia VIN w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam B7 2006 licznik RB8 z MONO FIS i mogę mieć licznik kolor FIS z Angola BRD 2006/2007 RB8

czy można przełożyć sam wyświetlacz FIS z angola do mojego licznika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam B7 2006 licznik RB8 z MONO FIS i mogę mieć licznik kolor FIS z Angola BRD 2006/2007 RB8

czy można przełożyć sam wyświetlacz FIS z angola do mojego licznika???

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy liczniki 8E0 920 931P, 8E0 920 901D, 8E0920932 czymś się różnią? Jeśli tak to czym? Wszystkie to RB8... Podejdą do 2.0TDI B7? Wszystkie to chyba kolor? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...