Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko teraz czy znajdzie się osoba z okolic Kraka, która zgodzi się podłączyć to w miarę tanio i oczywiście dobrze :mysli:

Opublikowano

podłaczam sie do tematu - czyli kupujac ten licznik trzeba by wlozyc go do auta zczytac vin tego auta z ktorego on pochodził, poprzez vin zdobyc kod immo ??i przeprogramowac ten licznik pod swoje auto?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam właśnie wymieniłem zegary na kolorowy fis dopasowałem klucze itd.. wszystko działa tzn prędkość obroty itd ale nie działa mi tempomat a na monochromatycznych zegarach działał bez problemu nawet po podpięciu starych zegarów tempomat działa , stare zegary monochromatyczne to 8e0 920 950Fx (RB4) a nowe kolor to 8e0 920 930R bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuje

Opublikowano

a ten fis kolor to nie jest czasem z b7? podobno jest jakis problem z zegarami z b7 do b6

Opublikowano

Panowie zegary z B6 to IMMOIII a z B7 to IMMOIV, są jeszcze inne trudności o których nie będę pisał i podsumuję - NIE podejdą zegary z B7 do B6. Mimo, że wyglądają wizualnie praktycznie identycznie to technologicznie jest przepaść.

Opublikowano

i nie wyciagnie sie immo z rb8 bo tam krypto nowe jest da sie obejsc ale niebedzie immo,

Opublikowano

Z tym rb8 crypto i pin-em nie byłbym do końca taki pewien.

Ale fakt jest taki, że nie podejdą z b7 do b6.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie z tych co jestescie po zmianie na fis kolor wyszyscy mieliscie z b6 czy ktos zalozyl z b7?? mam do kupienia naprawde po pieniadzach kolorowy fis z b7 ale jak ma lezec w garażu to nie ma sensu..

Opublikowano

Panowie z tych co jestescie po zmianie na fis kolor wyszyscy mieliscie z b6 czy ktos zalozyl z b7?? mam do kupienia naprawde po pieniadzach kolorowy fis z b7 ale jak ma lezec w garażu to nie ma sensu..

Przeciez szogun0 napisal ze nie da rady .

Opublikowano

i nie wyciagnie sie immo z rb8 bo tam krypto nowe jest da sie obejsc ale niebedzie immo,

bbbzzzddduuurrrraaa[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 09:52_________________________________________________

Z tym rb8 crypto i pin-em nie byłbym do końca taki pewien.

oczywiście temat do ogarnięcia.. (RB8, PIN, IMMO)

Opublikowano
oczywiście temat do ogarnięcia.. (RB8, PIN, IMMO)

Panton mozesz jasniej???

Opublikowano
oczywiście temat do ogarnięcia.. (RB8, PIN, IMMO)

Panton mozesz jasniej???

możesz.... potrzebujesz sprzętu (softu) za 8k euro... wyciągasz z licznika PIN niezbędny do zakodowania immo kluczyków, do tego dochodzi component protection...

Jest to jak najbardziej do wykonania (wymiana licznika na kolorowy FIS ale B6--B6....B7--B7 ponieważ w liczniku masz immo, które jest inne w B6 i inne w B7(RB8)) tylko nie vag, vcds, vag can commander itp sprzętem.

Opublikowano

hej, jak to jest z tymi licznikami. W jaki sposób ogarnąć temat, mianowicie.

Mam mono RB4, i kolor RB4 z tego samego rocznika.

Jestem już na etapie odczytania obu pinów. Mam stary pin z mono, oraz odczytany pin z koloru.

Teraz przychodzi moment „nauczenia” sterownika silnika nowego licznika.

Jest jakiś tutorial? Próbowaliśmy z Krolem ogarnąć temat, na Ross-tech`u jest niby instrukcja, robimy krok po kroku i wylatuje.

Po wyłączeniu immo samochód pali, jeździ, wszystko pokazuje, ale oczywiście z włączonymi światłami awaryjnymi.

Proszę więc tych, którzy ogarnęli temat o jakieś ewentualne wskazówki.

Opublikowano

tolek, dodaj ze dysponujemy vcdsem i k- commanderem. Czy moze mi ktos powiedziec od ktorego roku w licznikach jest immo iv generacji??

Opublikowano

tolek, dodaj ze dysponujemy vcdsem i k- commanderem. Czy moze mi ktos powiedziec od ktorego roku w licznikach jest immo iv generacji??

Za słaby sprzęt żeby zrobić tak, żeby nie mrugały awaryjne. Dochodzi kwestia VIN w liczniku.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy mam B7 2006 licznik RB8 z MONO FIS i mogę mieć licznik kolor FIS z Angola BRD 2006/2007 RB8

czy można przełożyć sam wyświetlacz FIS z angola do mojego licznika???

Opublikowano

Koledzy mam B7 2006 licznik RB8 z MONO FIS i mogę mieć licznik kolor FIS z Angola BRD 2006/2007 RB8

czy można przełożyć sam wyświetlacz FIS z angola do mojego licznika???

nie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie czy liczniki 8E0 920 931P, 8E0 920 901D, 8E0920932 czymś się różnią? Jeśli tak to czym? Wszystkie to RB8... Podejdą do 2.0TDI B7? Wszystkie to chyba kolor? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.