[B6 AVF] Blokada kierownicy - dodatkowe zabezpieczenie

Tedi35

Wsadziłem temat w ten dzial jak zle to proszę o przeniesienie.

Chce kupic blokadę ( taka prostą) i lukałem po allegro i tak pomyslalem nad tą poniżej bo nie chce mi sie rzeźbić blokady biegów bo to tak z 300 zł trzeba dac.

A dlaczego:

Wybieram sie na Chorwację w sierpniu a moj kumpel właśnie z tamtad wrócił pociągiem bo rąbnęli mu Passata :wallbash:. Czytałem w necie ze w Rumuni czy Bułgari a nawet w Chorwacji czatują na wozy z za granicy i myslalem ze takim prosta blokadą odstraszę troche .

Nie chce jakiegoś alarmu bo zaczna sie dobierać ( oby nie) i tylko poszarpią elektronikę i bezie problem. A tak to zawsze taka blokada cos odstrasza a raczej koleś wie ze musi poświecić troche więcej czasu nad autem. Nie chce tej co sie ja kładzie na zegarach i koniec montuje na kierownicy bo więcej roboty.

Cena niewieka tylko czy warta nawet tych 50 zł.

Co sadzicie.Dzięki

Moim zdaniem nie warto, beda chcieli rąbnac to odkręcą kierownicę i przykręcą swoją. :wink4:

No tak ale muszą miec kierownice inna i poświecić na to pare minut.A na parkingu lub gdzie gdzie ludzie sie kręcą to nie takie proste - poszukają innej "łatwiejszej" audicy.

Tak jak pisze Michal nie zakladaj zadnych wynalazkow bo sam mozesz miec z tym problem!!!!!Kiedys zgubilem kluczyki i wezwalem goscia z serwisu "awaryjne otwieranie aut".Rozmawialem z nim na temat zabezpieczen aut i mowil ze najlepsze jest ukryte odciecie.Nie polecal zadnych mechanicznych blokad bo czesto sie zacinaja i ma duzo wyjazdow do takich sprzetow!!! :decayed:

Wsadziłem temat w ten dzial jak zle to proszę o przeniesienie.

A dlaczego:

Cena niewieka tylko czy warta nawet tych 50 zł.

Co sadzicie.Dzięki

Odpuść sobie .. Moim Staruszkom x lat temu ukradli poldka. Miał własnie cos takiego założonego na kierownicy. Po pewnym czasie znalazł sie wrak - rozebrany , i kilka częśći. M.in. kierownica. Po prostu odcieli ten kawałek kierownicy na którym sie trzymała blokada. Bez koniecznosci zamiany kiery , bez kombinacji.

Sądze, że jak pomyślisz to w cenie 50 zł wyrzezasz sobie sam (z pomocą ślusarza) dyby na pedały lub coś podobnego.