Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AJM - 1/2 FIS i sygnal spalania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich Audi maniakow :)

od niedawna jestem posiadaczem A4 z silnikiem 1,9 AJM, posiadam maly komputer miedzy zegarami pokazuje takie rzeczy jak otwarte drzwi, temperature, brak plynow, itp. chyba nazywa sie to MFA, nie jestem pewien.

moje pytanie czy da sie zrobic aby na nim wyswietlac takze informacje o spalaniu chwilowym, srednim, itp. tak jak jest w niektorych passata'ch z tez takim malym wyswietlaczem ?

szukalem na forum ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi na moje pytanie

dziekuje za pomoc pozdrawiam

Opublikowano

oczywiscie ze sie da musisz dokupic manetke i pozdlaczyc kabel z kompa do fisa :confused: :eek:

Opublikowano
oczywiscie ze sie da musisz dokupic manetke i pozdlaczyc kabel z kompa do fisa :confused: :eek:

Ja też się zastanawiałem nad "dużym komputerem" do swojego autka ale kolega mnie postraszył, ,że trzeba by zegary wywalać i zmienić wyświetlacz.

Więc wystarczy tylko zmienić te manetki przy kierownicy i podłaczyć jakiś przewód??. A nie trzeba zmieniać wyświetlacza w zegarach??

Opublikowano
oczywiscie ze sie da musisz dokupic manetke i pozdlaczyc kabel z kompa do fisa :confused: :eek:

Ja też się zastanawiałem nad "dużym komputerem" do swojego autka ale kolega mnie postraszył, ,że trzeba by zegary wywalać i zmienić wyświetlacz.

Więc wystarczy tylko zmienić te manetki przy kierownicy i podłaczyć jakiś przewód??. A nie trzeba zmieniać wyświetlacza w zegarach??

no wlasnie dobre pytanie.

To samo mnie nurtowalo. Ale tez nie uzyskalem odpowiedzi wprost i sam nie wiem, czy mozna jakos bez wymiany wyswietlacza w zegarach przerobic ten istniejacy maly display, tak zeby pokazywal spalanie. :confused:

Opublikowano
  • Autor

no to jest juz nas trzech :)

pytanie czy ktos to juz probowal zrobic i czy mu wyszlo

Opublikowano

chłopaki musicie wymienić licznik na pełen fis bo inaczej jest to technicznie niemożliwe.

wtedy dopiero manetka i kabelki do obsługi fisa, nie wiem jak w starszych ale od 99 napewno już jest doprowadzony sygnał spalania tylko nie ma na czym wyświetlać (1/2 fis)

Opublikowano

A ja mam takie pytanie,bo nadal niewiem czym się różni 1/2 FIS-u od pełnego.Ja mam auto z 2000 roku silnik AJM - pokazuje mi spalanie chwilowe,średnie i ilość km do końca baku.Czy mam 1/2 czy pełny FIS ???

Opublikowano
A ja mam takie pytanie,bo nadal niewiem czym się różni 1/2 FIS-u od pełnego.Ja mam auto z 2000 roku silnik AJM - pokazuje mi spalanie chwilowe,średnie i ilość km do końca baku.Czy mam 1/2 czy pełny FIS ???

Pełny, nieuważnie czytasz bo było o tym kilka razy..

Opublikowano

Tak jak Cilek pisze trzeba wymieniać zegary i liczyć sie z konsekwencjami jakie to za soba niesie. Menetka i kabelek to pikuś da sie kupić. Juz łatwiej temopomat dorobić.

Opublikowano
Tak jak Cilek pisze trzeba wymieniać zegary i liczyć sie z konsekwencjami jakie to za soba niesie. Menetka i kabelek to pikuś da sie kupić. Juz łatwiej temopomat dorobić.

Jakie konsekwencje masz na myśli??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.