Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AJM - 1/2 FIS i sygnal spalania


_West_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Audi maniakow :)

od niedawna jestem posiadaczem A4 z silnikiem 1,9 AJM, posiadam maly komputer miedzy zegarami pokazuje takie rzeczy jak otwarte drzwi, temperature, brak plynow, itp. chyba nazywa sie to MFA, nie jestem pewien.

moje pytanie czy da sie zrobic aby na nim wyswietlac takze informacje o spalaniu chwilowym, srednim, itp. tak jak jest w niektorych passata'ch z tez takim malym wyswietlaczem ?

szukalem na forum ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi na moje pytanie

dziekuje za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze sie da musisz dokupic manetke i pozdlaczyc kabel z kompa do fisa :confused: :eek:

Ja też się zastanawiałem nad "dużym komputerem" do swojego autka ale kolega mnie postraszył, ,że trzeba by zegary wywalać i zmienić wyświetlacz.

Więc wystarczy tylko zmienić te manetki przy kierownicy i podłaczyć jakiś przewód??. A nie trzeba zmieniać wyświetlacza w zegarach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze sie da musisz dokupic manetke i pozdlaczyc kabel z kompa do fisa :confused: :eek:

Ja też się zastanawiałem nad "dużym komputerem" do swojego autka ale kolega mnie postraszył, ,że trzeba by zegary wywalać i zmienić wyświetlacz.

Więc wystarczy tylko zmienić te manetki przy kierownicy i podłaczyć jakiś przewód??. A nie trzeba zmieniać wyświetlacza w zegarach??

no wlasnie dobre pytanie.

To samo mnie nurtowalo. Ale tez nie uzyskalem odpowiedzi wprost i sam nie wiem, czy mozna jakos bez wymiany wyswietlacza w zegarach przerobic ten istniejacy maly display, tak zeby pokazywal spalanie. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki musicie wymienić licznik na pełen fis bo inaczej jest to technicznie niemożliwe.

wtedy dopiero manetka i kabelki do obsługi fisa, nie wiem jak w starszych ale od 99 napewno już jest doprowadzony sygnał spalania tylko nie ma na czym wyświetlać (1/2 fis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie,bo nadal niewiem czym się różni 1/2 FIS-u od pełnego.Ja mam auto z 2000 roku silnik AJM - pokazuje mi spalanie chwilowe,średnie i ilość km do końca baku.Czy mam 1/2 czy pełny FIS ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie,bo nadal niewiem czym się różni 1/2 FIS-u od pełnego.Ja mam auto z 2000 roku silnik AJM - pokazuje mi spalanie chwilowe,średnie i ilość km do końca baku.Czy mam 1/2 czy pełny FIS ???

Pełny, nieuważnie czytasz bo było o tym kilka razy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Cilek pisze trzeba wymieniać zegary i liczyć sie z konsekwencjami jakie to za soba niesie. Menetka i kabelek to pikuś da sie kupić. Juz łatwiej temopomat dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...