Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 - podsumowanie kosztów w I roku użytkowania


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mija rok od czasu kupna samochodu wklejam wszystkie koszty jakie ponioslem z tego tytulu. Ogolna kwota troche mnie przerazila, ale i tak ogolnie jestem happy i nigdy nie zmienię tej marki :rotfl:

Swoja drogą to polecam wszystkim zalozenie segregatora z fakturami na kazdą usterkę, wiadomo wtedy co sie zapsulo, jakie czesci zostały zalozone i za ile. Nie mówie juz o gwarancji.

Audi.jpg

c.d.n. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto było wydac kilka stówek. Bo przecież bezpieczeństwo jest sprawą najważniejszą. Pozdrawiam Chrzanów i okolice :a4fan:

[ Dodano: 15-04-2007, 20:59 ]

Co by tu dużo nie mówic pozdrawiam również okolice Lublina :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kupione auto dosć tanio, i cena pewnie dlatego taka niska, włożyłeś sporo kasy, nei zwróci sieto, ale autko teraz jest naprawde zadbane i utrzmane :) no i do tego gazik założony.. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założony arkusz w excelu w którym wpisuje kazda wymieniana/robiona rzecz w Audicy .... z dokladna data i aktualnym przebiegiem plus oczywiscie koszta ...

p.s koszty ubezpieczenia/gnoju pomijam .... :wink: (tego nie da sie uniknac) .... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda bryka inna. U mnie poza plecionka do tej pory nic (rok). Czeka mnie wymiana sprzegla i pewnie kolo dwumasowego, a i regeneracja Turbiny by sie przydala. Ale o tym wiedzialem kupujac A4. Koszty jak przy kazdym innym wozie za podobna cene zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się tez, że jeśli sporo jest "napraw" to niekoniecznie świadczy to źle o aucie, ale dobrze o użytkowniku :twisted:

ja akurat mam mało wymian :lol: (ale to wiek auta mam nadzieję ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później będziesz musiał coś wydać, chyba że sprzedasz auto

Mam go 3 lata , autko jest super zadbane takze nie wkladam w niego zadnych pieniedzy , wydalem na niego z 2000-2500tys zl ale na przerobki :twisted: w tym roku sprzedaje :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założony arkusz w excelu w którym wpisuje kazda wymieniana/robiona rzecz w Audicy .... z dokladna data i aktualnym przebiegiem plus oczywiscie koszta ...

p.s koszty ubezpieczenia/gnoju pomijam .... :wink: (tego nie da sie uniknac) .... :evil:

robie dokładnie tak samo + wpisuje ile zatankowałem a programik liczy średnie spalanie (zawsze leję do pełna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj strasznie ta lista wygląda :wink:

Nie wiem czy bym tyle dokładał do samochodu :rolleyes: wolałbym uzbierać te prawie 30k zł i kupić coś naprawde dobrego.

Ja przez rok wydałem na A4 jakieś 3.5k w tym opony zimowe i letnie za około 2200 zł. Nie licze ubezpieczenia/przegladu/paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...