Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Zepsuty mechanizm przedniej szyby


robert29

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuujac temat tak to wyglada u mnie. Moze ktos mial podobnie?

Szyba - YouTube

Wysłane z mojego Galaxy Nexus

Ja tak mam.

Pancerz linki, tak jakby jego zewnętrzna część się zsunęła i linka z wewnętrzna osłoną jest wciągana przez nawijak linki.

Do wymiany sama linka lub cały mechanizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszkop u mnie pochodziło miesiąc od kierowcy i padło. Sciągnę boczek robię zdjęcia i wysyłam reklamację z tytułu niezgdności z umową zobaczymy czy wymieni na nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też padł mechanizm, kupiłem zamiennik - pochodził 1 rok.

Z zamiennikiem jest czasami problem z właściwym spasowaniem tego ślmaka. Ja musiałem dopasować bolce bo po skręceniu śróbami wyginał się i mechanizm ciężko pracował.

W zeszłym tygodniu wymieniłem go na ori ale używany - wyrwałem na allegro z 69,00 i działa o niebo lepiej niż ten zamiennik. Nic nie trzeszczy i piszczy. Bez problemu spasowałem i ustawiłem do szybę. Nie polecam zamienników, a na pewno samych linek . Raz że założenie ich to tagedia to zakładanie linek do starego mechanizmu który mógł ulec uszkodzeniu jak stara linka się splątała da efekt na krótki czas.

---------- Post dopisany at 06:50 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ----------

jak ktoś ma problem z wyjęciem mechanizmu to mogę pomóc. Wyjmowałem go z tysiąc razy jak zmieniałem na zamiennik i miałem problem ze spasowaniem. Więc wprawę mam. Tylu nie zdejmowałem, ale zapewne jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...