Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no raczej nic sie nie dzieje po porostu jedzie na 5 biegu, ale według mnie i tak można porównac auto A z autem B

KmK jadąc na chipa nagram Ci co chesz :P bo jadę autostradą. Zapisuj zachcianki :P

Opublikowano

super :>

zmierz przed i po programie

50-150

jak jest opcja to 100-200

tylko błagam ogniem, a nie z 10 biegu :tongue4: :>

Opublikowano

50-150 nie będzie problemu :>

100-200 jak autobana pozwoli :>

Opublikowano

tylko błagam ogniem, a nie z 10 biegu :tongue4: :>

no właśnie chyba lepiej byłoby na jakiejś czwóreczce... bo tak to dochodzi jeszcze zmiana biegów... jeden robi tak a inny inaczej i zawsze przy takim dystansie mogą wyjść spore różnice...

a na jednym biegu jak pojedzie powiedzmy 60 - 130 z 5 razy to będzie miarodajne...

Opublikowano

dlatego zorbiłem to na 5biegu od 80 do 180, nie ma zmian w biegu, tylko wlaczona klima i gaz w podlodze

Opublikowano

GRazny no tak ale 60-130 nie oddaje w żadnym razie mocy przyspieszenia, ponadto zmiana biegów moim zdaniem ma w tym przypadku marginale znaczenie, bo nie jest to walka o ułamki sek.

Generalnie zmierzam do tego, że jeśli chcesz szybko przyspieszyć to nie robisz tego z 10 biegu ecodrivingiem czy podobnym wynalazkowym sposobem jazdy, tylko odkręcasz do oporu :>

W każdym razie jeśli możecie zmierzcie te 100-200, nic nie kosztuje, a jakieś porównanie będzie :wink4:

Opublikowano

no ja to zrobię tak jak mówiłem tylko muszę mieć jakąś trasę :P

Nie pochwalam jazdy 200 na odcinkach do 70 :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mowilem ze nagram filmik dla niedowiarkow to macie leszczyki :decayed:

Opublikowano

mowilem ze nagram filmik dla niedowiarkow to macie leszczyki :decayed:

Spoko, tak do jazdy po bułeczki styknie :decayed:

Opublikowano

mowilem ze nagram filmik dla niedowiarkow to macie leszczyki :decayed:

co ty tam wyreżane w tym silniku :kox:

jakieś 8 sekund lepiej niż 1.8T na serii

Opublikowano

ja z włączoną trakcją, zapomniałem wyłączyć :polew:

8sek jest :gwizdanie: brakuje fmica.... w nocy jeździ lepiej :dance2:

coś mi youtube nie chiało zassać filmu :angry: dałem na wrzute

http://ajutdi.wrzuta.pl/film/82poKbofu1L/audi_tdi

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 19:02_________________________________________________już jest na youtube więc wywalam z wrzuty :)

:naughty:

Opublikowano

mowilem ze nagram filmik dla niedowiarkow to macie leszczyki :decayed:

co ty tam wyreżane w tym silniku :kox:

jakieś 8 sekund lepiej niż 1.8T na serii

wyszlo dokladnie 7,4s :tongue4:

Aju akurat tutaj esp ci pomoglo ;)

Opublikowano

nie wiem czy pomogło bo go przymulilo... Zobacze i nagram bez kontroli i jak będzie zimniej. Powinno być lepiej...

Opublikowano

nie wiem czy pomogło bo go przymulilo... Zobacze i nagram bez kontroli i jak będzie zimniej. Powinno być lepiej...

jakie masz felgi i opony ?
Opublikowano

to te AJM z fabrycznych 10,7s ładnie schodzą do 8s po elektrocipkach

juz mi się chce :lol1:

Opublikowano

to te AJM z fabrycznych 10,7s ładnie schodzą do 8s po elektrocipkach

juz mi się chce :lol1:

za duzo bys chcial :decayed:
Opublikowano

w przyszłym roku mój AJM pokaże pazurki :gwizdanie:

no chyba, że spadek po dziadku pozwoli mi na powrót do 1.8T :polew:

Opublikowano

felgi mam 16 z oponami 205/55

ją dopiero zaczynam a już jest nieźle zobaczymy czy mój pokaze pazurki

:decayed: [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 21:50_________________________________________________rano, 13*C i bez kontroli według stopera trochę ponad 7, muszę nagrać bo sam nie mogę się nacieszyć :gwizdanie:

Opublikowano

aju to jeszcze przy okazji nagraj 100-200, bo auto Ci przyspiesza jak moje i jestem bardzo ciekawy czy tylko do 100 czy może powyżej też się napędza :wink4:

Opublikowano

niedługo to 5.5s -100km/h będą miały 1.9 , po h*j kupować eski :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.