Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślęże oską to max okolice 6~

aju to jeszcze przy okazji nagraj 100-200, bo auto Ci przyspiesza jak moje i jestem bardzo ciekawy czy tylko do 100 czy może powyżej też się napędza

no przy okazji na razie nie mam gdzie

Opublikowano

przeciez na 3 biegu nie pojdzie 140 :naughty:

Opublikowano

na 3 max do 130km/h

Opublikowano
14 sek. na 3 biegu 60-140 przy serii to normalny wynik czy troche duzo ?

:decayed: mój robi w 15 od 0 do 140 :tongue4:

Opublikowano
14 sek. na 3 biegu 60-140 przy serii to normalny wynik czy troche duzo ?

:decayed: mój robi w 15 od 0 do 140 :tongue4:

tylko ze u niego 60km/h to jest dobrze wkrecona 2 a nie 3...wiec wynik porownania w ogole nieobiektywny
Opublikowano

tak zażartowałem :)

Opublikowano

tak zażartowałem :)

myslalem ze jakas szydera :kox: :kox:
Opublikowano

nie no szydera to jescze nie :wink4:

Opublikowano

seryjne po czipsie :tongue4:

Opublikowano

no powaga, nic nie robilem :kox: dopiero mam zamiar chipa zrobić jakos w przyszlym miechu :evil:

no to ktos za ciebie juz zrobil proste :gwizdanie:

dla potwierdzenia zrob logi dyn 8,11 i bedzie na tacy wiadomo

Opublikowano

mozesz miec jakiegos delikatnego na ~135ps

Opublikowano

no zobaczymy hehe :decayed: i tak czuje niedosyt, wiec podejrzewam ze jak zrobie sobie chipa to nie bedzie wystarczająco i sie turbo odrazu wsadzi :evil: :evil:

no to radze ci pierw zrobic logi ,jak okaze sie ze masz juz cos,to zmienic turbo i jechac na program
Opublikowano

moze sobie sprawie przy okazji kabel :evil: jaki kabel powinienem kupic ?

masz wszystko w dziale diagnostyka

jak masz czas to podjedz na spota do czestochowy,zobaczymy czy cos ma zrobione

Opublikowano

Używaj szukajki ..... to nie boli ... jest cały dział na ten temat. Wystarczy do faq zajrzeć :cool1:

Opublikowano

tam jest między 9-10, bliżej 10, może być seria + lekko z górki jak kolega pisze że jest :cool1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mój brat wlasnie jest po programie ajm-a u rogala , i nie wydaje mi sie ze seryjny ajm w passacie ledwo sie odpychał od ziemi w serii wyszlo 132PS i 315Nm podobno te pierwsze z 98r tak mialy (cytuje witka),wiec moze koledze starczyc seria ,a i zauwazylem ze ajm w golfie i w pasku maja inne mapy , pasek ma duzo wieksze ladowanie turbo w dolnych zakresach 2250 a golf 2100 wiec jest roznica ,a..........u witka wyszlo w pasku 165PS i 345 Nm i ciagnie od dolu do samej gory po prostu zajebioza ,wydaje sie ze 130 na 165 to nie tak duzo ale jest roznica w osiaganiu tejmocy imomentu i utrzymywaniu jej na calej lini obrotów i o to chodzi w chipie , bo same dane moga wydawac sie nie duze .

Opublikowano

Ehh coraz bardziej nie mogę doczekać się wiosny i zawirusowania mojego ajm'a :rolleyes:

Opublikowano

Ehh coraz bardziej nie mogę doczekać się wiosny i zawirusowania mojego ajm'a :rolleyes:

co za róznica zima czy latem :cool1:

dawaj teraz :good:

Opublikowano

Już trochę $ zainwestowałem w auto i niestety z ładnym programem muszę się wstrzymać :confused4: Ano i latem będzie można bardziej poczuć ten przyrost.

Opublikowano

Ano i latem będzie można bardziej poczuć ten przyrost.

bez fimc raczej zima bedziesz czul przyrost bedzie wiecej kucy bo zimniejsze powietrze ,a letem diesel troche zadyszki dostaje jak nie ma co go chlodzic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.