Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana chorusa na jakiś CD


MIIKEW

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy moglibyście mi powiedzieć na jaki oryginalny odtwarzacz CD mogę przejść z tego co mam teraz

żeby było tanio i szybko bez zbędnych zmian typu kosz 2din, klimatronik itp

mam pełnego FISa i białe zegary, a radyjko jak na focie poniżej

więcej fotek na http://fotohub.pl/view/aab567c05ec42582b20a55281b3a5db0

jakby na tej ni było dokładnie widać

soafa1f9c1292276067aac738d4fff3bf1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ori to Concert 2 ceny wahają sie od 350zł. Jednak tutaj nie bedziesz miał na FIS-ie wyświetlanych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eno nie chce mieć czegoś kosztem innej rzeczy :)

Problem jest prosty zostaw to co masz i kup emulator - rozwiązanie rewelacyjne :)

http://allegro.pl/item659032992_adapter_sd_usb_audi_bmw_ford_honda_mazda_sear_vw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ORI i coś lepszego to tylko Concert II.

Chyba, że chcesz troszkę podłubać to bierz RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wstawisz Concert II to tak. Podmienisz tylko radyjko

No nie do końca wszystko bedzie pasić, nie wystarczy wyjąć i włożyc nowe radio :gwizdanie: Musisz dolutowac kabelek dodatkowy żeby było podswietlenie (jest na forum opisane), pasujace concerty najczęsciej są po 450zł na alegro. Musisz rozgladać sie za modelem A6(chowane gałki) bądź za TT(brak chowanych gałek) obydwa są szerokosci 22cm. Inne Concerty2 musiałbys na własna ręke podcinać. W kazdym wypadku odcień będzie inny niż reszty kokpitu

jeśli nie masz czasu a ni checi na przeróbki mozesz kupić adapter do tego radia za ok 300zł :wallbash: wtedy bedzie wszystko chulać prócz RDS na pełnym FIS :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wstawisz Concert II to tak. Podmienisz tylko radyjko

No nie do końca wszystko bedzie pasić, nie wystarczy wyjąć i włożyc nowe radio :gwizdanie: Musisz dolutowac kabelek dodatkowy żeby było podswietlenie (jest na forum opisane), pasujace concerty najczęsciej są po 450zł na alegro. Musisz rozgladać sie za modelem A6(chowane gałki) bądź za TT(brak chowanych gałek) obydwa są szerokosci 22cm. Inne Concerty2 musiałbys na własna ręke podcinać. W kazdym wypadku odcień będzie inny niż reszty kokpitu

jeśli nie masz czasu a ni checi na przeróbki mozesz kupić adapter do tego radia za ok 300zł :wallbash: wtedy bedzie wszystko chulać prócz RDS na pełnym FIS :tongue4:

Model musi być od A6, bo ma okrągłe rogi i wtedy pasuje do B5. Ja mam część tapicerki plastikowej mam szarą, więc kolor auta nawet pasuje i nie bardzo odstaje od reszty.

Owszem dłubanie bądź kupienie przejściówki na CAN zapobiegnie braku podświetlenia i wyłączania radia co godzinę. Bo niestety taki jest efekt

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 10:04_________________________________________________

to są jakieś jaja, mam radio na kasety w aucie z 2000 roku i nie mogę wymienić na żadne CD bo albo jedno nie będzie działać albo drugie, przecież to jest nie podobne do audi

Jest to spowodowane różnicą w latach produkcji aut i ich modyfikacjach. Nie od zawsze znano napęd CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mózgi z elektrody kombinowały

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1198392.html

Dodam że jeśli masz licznik po lifcie z cyfrowym zegarem i białym podświetleniem zegarów to masz szanse podłaczyć RDS na Fisie. W temacie zmiany zegraów jest poruszony ten temat i paru osobom udało sie to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde ale mam najnowsze zegary z pełnym FISem, mam rds na nich ze starego kaseciaka który nie ma nawet możliwości sterowania zmieniarką i nie ma następcy tego radia żeby było CD i sie NIC NIE DZIAŁO ? to chyba zagości u mnie jakiś alpine albo blaupunkt bo już audi nie zaufam, jeszcze ta cholerna głośność zaczyna mi sie pieprzyć w tym chorusie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Concerem jest wszystko do zrobienia, tu kabelek trzeba przylutować

2_2134.jpg

Jeśli masz takie zegary co pisałem wcześniej zajrzyj na wątek zmiany zegarów, tam jest jeden kolega który ma własnie pod nie podłaczony concert2 w ten sposób że i RDS działa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde ale mam najnowsze zegary z pełnym FISem, mam rds na nich ze starego kaseciaka który nie ma nawet możliwości sterowania zmieniarką i nie ma następcy tego radia żeby było CD i sie NIC NIE DZIAŁO ? to chyba zagości u mnie jakiś alpine albo blaupunkt bo już audi nie zaufam, jeszcze ta cholerna głośność zaczyna mi sie pieprzyć w tym chorusie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Problem z głośnością to problem z prockiem w radyjku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to RDS na FISie by sie dało zrobić, a co z podświetlaniem i wyłączniem co godzine ?

wolałbym wiedzieć wszystko zanim kupie radio używane za 450 pln :(

Prędzej zrobisz podświetlenie i wyłaczanie sie co godzine niz RDS :gwizdanie: O podłaczeniu RDS musisz sie doszukać w

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html ale masz 30% szans że bedziesz miał ten RDS :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do tego aby radio nie gasło co godzinę to tylko adapter montujesz (nie jest on tani w stosunku do całej imprezy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...