Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

aleś wazeliną teraz poleciał :polew: ELYTA widocznie jako Elyta Katowic czuje sie chłopak lepiej :tongue4: :tongue4:

Nazywaj to jak chcesz ale Elyta jest Elyta i Krola tak łatwo nie oddamy koniec i kropka :wink4:

wsumie po nim jechałeś , czy już jakby jest oddany :tongue4: niby chorzowski pies , no ale ma eSke :>

Bo Elyta może po sobie jechać :naughty: i Elyta jest prawie jak mafia można do niej wejść ale wyjść można tylko... :decayed:

ale przeciez Krolu jest twoim ojcem chrzestnym, więc gdzie tu jest mafia... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 23:33_________________________________________________Jaki Ojciec taka mafia :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

aleś wazeliną teraz poleciał :polew: ELYTA widocznie jako Elyta Katowic czuje sie chłopak lepiej :tongue4: :tongue4:

Nazywaj to jak chcesz ale Elyta jest Elyta i Krola tak łatwo nie oddamy koniec i kropka :wink4:

wsumie po nim jechałeś , czy już jakby jest oddany :tongue4: niby chorzowski pies , no ale ma eSke :>

Bo Elyta może po sobie jechać :naughty: i Elyta jest prawie jak mafia można do niej wejść ale wyjść można tylko... :decayed:

ale przeciez Krolu jest twoim ojcem chrzestnym, więc gdzie tu jest mafia... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 23:33_________________________________________________Jaki Ojciec taka mafia :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba zostałeś zdrajcą rodziny

wiesz jak oni kończyli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grilla tez bede musial zmienic bo obecny to sie jedynie nadaje zeby jakas kielbase upichtolich hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grilla tez bede musial zmienic bo obecny to sie jedynie nadaje zeby jakas kielbase upichtolich hehehe

na allegro wystawisz z tą chromowaną ramką to sie ludzie o niego pobiją :wink4: taki kraj :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grilla tez bede musial zmienic bo obecny to sie jedynie nadaje zeby jakas kielbase upichtolich hehehe

na allegro wystawisz z tą chromowaną ramką to sie ludzie o niego pobiją :wink4: taki kraj :kwasny:

mowisz ze jeszcze na tym mozna niezle kokosy zrobic? hehehe[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 23:48_________________________________________________

ten rs4 :slina: ale 499PLN to nieco za dużo jak dla mnie za taki gadżet

ale ile by ci taki grill PS dodal hehe ze 20ps wiecej to napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polowałem na swojego rs4 ładny szmat czasu, ale w końcu ustrzeliłem, bo pięć stów za kawałek plastiku to LEKKA przesada... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co ty przecież ja ciężko pracuje właśnie :decayed:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 09:29_________________________________________________Kawa już mi się prawie skończyła tak zasuwam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :)

Kanar - to mówisz, że mój wyścig z Maxem - był ustawiony ? :disgust:

Mafia wyścigowa a zamiast "fryzjera" tu rządzi "dentysta? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...