Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja tam już dawno wróciłem. :kox: Teraz jakiś filmik i pifffko... :tongue4:

no ja tez sobie właśnie :beer1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tam już dawno wróciłem. :kox: Teraz jakiś filmik i pifffko... :tongue4:

no ja tez sobie właśnie :beer1:

no to ja tez sobie wezme browarkaa

Opublikowano
  • Autor

Ja tam już dawno wróciłem. :kox: Teraz jakiś filmik i pifffko... :tongue4:

no ja tez sobie właśnie :beer1:

no to ja tez sobie wezme browarkaa

hehe , ja też pije Twojego :> taki mi sie wylosował
Opublikowano

omg hehe to ty je jeszcze maszzzz :slina:

Opublikowano

a ja nie mam żadnego :confused4:

Opublikowano
  • Autor

a ja nie mam żadnego :confused4:

to idź se kup , żabke masz tuż za rogiem :polew:
Opublikowano

Mocy Przybywaj :evil:

:kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:41_________________________________________________

a ja nie mam żadnego :confused4:

to idź se kup , żabke masz tuż za rogiem :polew:

oszczędzam na mody :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Mocy Przybywaj :evil:

:kox: :kox: :kox:

no jakoś musze ją zwabić :)

a ja nie mam żadnego :confused4:

to idź se kup , żabke masz tuż za rogiem :polew:

oszczędzam na mody :polew: :polew: :polew:

to wpadnij do mnie to Ci dam , bo mi jeszcze sporo zostało :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:45_________________________________________________i co Krolu to jedziesz do mnie czy nie ?
Opublikowano

Mocy Przybywaj :evil:

:kox: :kox: :kox:

no jakoś musze ją zwabić :)

a ja nie mam żadnego :confused4:

to idź se kup , żabke masz tuż za rogiem :polew:

oszczędzam na mody :polew: :polew: :polew:

to wpadnij do mnie to Ci dam , bo mi jeszcze sporo zostało :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:45_________________________________________________i co Krolu to jedziesz do mnie czy nie ?

to taniej mam iść do żabki ... :tongue4:

Opublikowano

hehehe pojedzie i nie wroci:P hehe

Opublikowano
  • Autor

Mocy Przybywaj :evil:

:kox: :kox: :kox:

no jakoś musze ją zwabić :)

a ja nie mam żadnego :confused4:

to idź se kup , żabke masz tuż za rogiem :polew:

oszczędzam na mody :polew: :polew: :polew:

to wpadnij do mnie to Ci dam , bo mi jeszcze sporo zostało :wink4:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:45_________________________________________________i co Krolu to jedziesz do mnie czy nie ?

to taniej mam iść do żabki ... :tongue4:

ale jak przyjedziesz to popijemy u mnie za Kędziorowe :decayed:
Opublikowano

to jest jakaś oficjalna propozycja ? :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to jest jakaś oficjalna propozycja ? :naughty: :naughty:

a jak weźmiesz jakieś fajne d*py to pozwole Ci zostać :polew:

kędzior jak chcesz to też wpadnij , oczywiście też z dwoma d*pami :naughty:

Opublikowano

to jest jakaś oficjalna propozycja ? :naughty: :naughty:

ta podrywa cie hehehe

ale jak przyjedziesz to popijemy u mnie za Kędziorowe

wiadomo jakies przekupstwo musialo byc:P hehe

kędzior jak chcesz to też wpadnij , oczywiście też z dwoma d*pami

to ja lepiej jeszcze zalatwie browara a ty zalatw jakies sikorki hehehe

Opublikowano

ja mogę załatwić jakieś d*py ale pytanie czy muszą by ładne... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: nie no poległem.. aż sie zastanawiam czy nie jechać na orlen żeby sie z Wami napić :naughty:
Opublikowano

:polew: :polew: nie no poległem.. aż sie zastanawiam czy nie jechać na orlen żeby sie z Wami napić :naughty:

jak się bawić to się bawić :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja mogę załatwić jakieś d*py ale pytanie czy muszą by ładne... :polew: :polew: :polew: :polew:

chodzi ci o te 4 co pozowaly przy twojej eSie? jesli tak no to moga :P hehe

Opublikowano

ja mogę załatwić jakieś d*py ale pytanie czy muszą by ładne... :polew: :polew: :polew: :polew:

chodzi ci o te 4 co pozowaly przy twojej eSie? jesli tak no to moga :P hehe

nie to nie one. ale tamte też lecą na moją eSe :gwizdanie:

Opublikowano

taaa różnica jest taka że dla jednych trzeba robić VT żeby na nią poleciały a drugie uwielbiają ją razem z wgniecioną maską i błotnikiem.. ale panowie wszak liczy się wnętrze... :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.