Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

a ja dzisiaj ide na karczmę piwną na kopalnie, wprawdzie z kopalnią miałem tyle wspólnego, co widziałem węgiel w TV, ale pomogę górnikom wypić to piwo :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no Cisza straszna w temacie :) ja wczoraj sobie popiłem i dziś może se auto umyje :polew: :polew: a co tam u was w ostatni łikend listopada ? :przebiegly:

Opublikowano

ja właśnie kończe prace i zostaje mi jedynie dyżur telefoniczny :) i miejmy nadzieje że nic się nie spier.. :wink4:

a z myciem auta to całkiem niegłupi pomysł na dziś :mysli:

Opublikowano

ja właśnie kończe prace i zostaje mi jedynie dyżur telefoniczny :) i miejmy nadzieje że nic się nie spier.. :wink4:

a z myciem auta to całkiem niegłupi pomysł na dziś :mysli:

ja dziś w nocy jadę foty do konkursu porobić więc też będę dziś autko mył :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja właśnie kończe prace i zostaje mi jedynie dyżur telefoniczny :) i miejmy nadzieje że nic się nie spier.. :wink4:

a z myciem auta to całkiem niegłupi pomysł na dziś :mysli:

ja dziś w nocy jadę foty do konkursu porobić więc też będę dziś autko mył :kox:

to jade z Tobą , ida myć fure :>
Opublikowano

ja właśnie kończe prace i zostaje mi jedynie dyżur telefoniczny :) i miejmy nadzieje że nic się nie spier.. :wink4:

a z myciem auta to całkiem niegłupi pomysł na dziś :mysli:

ja dziś w nocy jadę foty do konkursu porobić więc też będę dziś autko mył :kox:

to jade z Tobą , ida myć fure :>

ok, foty będzie robi moja siora - pseudo fotograf :P

Opublikowano
  • Autor

ja właśnie kończe prace i zostaje mi jedynie dyżur telefoniczny :) i miejmy nadzieje że nic się nie spier.. :wink4:

a z myciem auta to całkiem niegłupi pomysł na dziś :mysli:

ja dziś w nocy jadę foty do konkursu porobić więc też będę dziś autko mył :kox:

to jade z Tobą , ida myć fure :>

ok, foty będzie robi moja siora - pseudo fotograf :P

to porobimy sobie zdjęcia w ruchu w tunelu w kato może ? :naughty:
Opublikowano

Dzisiaj mały ruch to może uda się Wam zrobic coś fajnego... :good:

Opublikowano

ja właśnie kończe prace i zostaje mi jedynie dyżur telefoniczny :) i miejmy nadzieje że nic się nie spier.. :wink4:

a z myciem auta to całkiem niegłupi pomysł na dziś :mysli:

ja dziś w nocy jadę foty do konkursu porobić więc też będę dziś autko mył :kox:

to jade z Tobą , ida myć fure :>

ok, foty będzie robi moja siora - pseudo fotograf :P

to porobimy sobie zdjęcia w ruchu w tunelu w kato może ? :naughty:

ok ;D[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 15:03_________________________________________________Co się dzieje z Miszką???

Opublikowano

wszysykich wywiało na andrzejki widze :cool1:

Opublikowano

Napisałem do Miszki smsa: i odpisał, że ma sztubę na komputer i forum ale zyje :>

Opublikowano

przewalone ma z tą kobitą :shocked: ide po browar bo nudy w te andrzejki mnie coś dopadły.. :disgust:

Opublikowano
  • Autor

przewalone ma z tą kobitą :shocked: ide po browar bo nudy w te andrzejki mnie coś dopadły.. :disgust:

mnie też , chyba znowu wypije Kędziora piwko za jego zdrowie :polew:
Opublikowano
:polew: właśnie po powrocie ze sklepu odkryłem że w lodówce mam jeszcze 3 tyskie.. szkoda że ide na 6 do roboty znów :thumbdown:
Opublikowano

przewalone ma z tą kobitą :shocked: ide po browar bo nudy w te andrzejki mnie coś dopadły.. :disgust:

mnie też , chyba znowu wypije Kędziora piwko za jego zdrowie :polew:

hehe niech ci wyjdzie na zdrowie keżor hehe ale cos je widze slabo pijesz skoro tak dlugo je masz:P hehe ja dzis w krakowie na zajeciach bylem, jak ci ludzie jezdza to poprostu z nerwow moze czlowieka rozerwac...

Opublikowano
  • Autor

przewalone ma z tą kobitą :shocked: ide po browar bo nudy w te andrzejki mnie coś dopadły.. :disgust:

mnie też , chyba znowu wypije Kędziora piwko za jego zdrowie :polew:

hehe niech ci wyjdzie na zdrowie keżor hehe ale cos je widze slabo pijesz skoro tak dlugo je masz:P hehe ja dzis w krakowie na zajeciach bylem, jak ci ludzie jezdza to poprostu z nerwow moze czlowieka rozerwac...

narazie wypiłem jedno :> chyba to ogólne piwne spotkanie przeniesie sie do parku i ja wezme te Twoje piwka i te moje co były na 2setną strone :polew:

PS. co nie piszecie że sie dupnąłem w cycacie ? :gwizdanie:

Opublikowano

za niedlugo to juz bedzie 300 stronka hehehe

Opublikowano
  • Autor

za niedlugo to juz bedzie 300 stronka hehehe

wsumie już prawie półmetek :naughty:
Opublikowano

za niedlugo to juz bedzie 300 stronka hehehe

wsumie już prawie półmetek :naughty:

poleci szybciutko:P tak z 2 tyg to max:) a co to Miszka ma z ta swoja kobieta tak bardzo go pierze?:P hehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.