Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor, to jutro 8:30 na stacji :)

To jest nasz chwila prawdy :naughty:

Ja mam zimówki i już nabilem 2.5 atmosfery przed podróżą do Austrii :mysli:

ej , w ogóle gadałm z Krolem i umawiamy sie o 8.40 na parkingu na autostradzie za zwężką na wysokości rudy śl. to może tam podjedziesz? czy jadymy w dwójke po Krola na ten parking?

a co do hamowni , to może chcesz sobie moje koła wrzucić letnie na hamownie ? przynajmniej przednie :tongue4:

to moze byc na tym parkingu, luzik

co do kół to mozemy jutro rozwazyc temat

wlasnie, autem zrobilem 20 kkm od lipca a nie wiem czy mam lewarek :shocked:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Keżor, to jutro 8:30 na stacji :)

To jest nasz chwila prawdy :naughty:

Ja mam zimówki i już nabilem 2.5 atmosfery przed podróżą do Austrii :mysli:

ej , w ogóle gadałm z Krolem i umawiamy sie o 8.40 na parkingu na autostradzie za zwężką na wysokości rudy śl. to może tam podjedziesz? czy jadymy w dwójke po Krola na ten parking?

a co do hamowni , to może chcesz sobie moje koła wrzucić letnie na hamownie ? przynajmniej przednie :tongue4:

to moze byc na tym parkingu, luzik

co do kół to mozemy jutro rozwazyc temat

wlasnie, autem zrobilem 20 kkm od lipca a nie wiem czy mam lewarek :shocked:

ja moge wziąć żabe :) będzie na szybko :cool1:
Opublikowano

Keżor, to jutro 8:30 na stacji :)

To jest nasz chwila prawdy :naughty:

Ja mam zimówki i już nabilem 2.5 atmosfery przed podróżą do Austrii :mysli:

ej , w ogóle gadałm z Krolem i umawiamy sie o 8.40 na parkingu na autostradzie za zwężką na wysokości rudy śl. to może tam podjedziesz? czy jadymy w dwójke po Krola na ten parking?

a co do hamowni , to może chcesz sobie moje koła wrzucić letnie na hamownie ? przynajmniej przednie :tongue4:

to moze byc na tym parkingu, luzik

co do kół to mozemy jutro rozwazyc temat

wlasnie, autem zrobilem 20 kkm od lipca a nie wiem czy mam lewarek :shocked:

ja moge wziąć żabe :) będzie na szybko :cool1:

nie zapomnę jak pierwszy raz chciałem dźwignąć lewarkiem poloneza :polew:

po co oni dołączali te lewarki to nie wiem, chyba tylko zeby większa dziurę w aucie zrobić :decayed:

Opublikowano

:hi:

hahah Stanley ja za czasów polda kupiłem żabe, plus woziłem ze sobą metrową deske żeby masa rozkładała się po większej powierzchni :przebiegly:

umyłem furacza.. mam nadzieje że mi nie zamarznie przez noc :polew: :polew:

Opublikowano

Keżor wez zabe jesli to nie problem :wink4:

Opublikowano

uszczeleczki mogą przyłapać bo już teraz jest tylko 1 stopień wiec bedzie mrozik napewno :wallbash:, ja niemyje furacza niech się zrobi kameleon :polew:

Opublikowano
  • Autor

no to wezme żabe, Kędzior i pierdzielniemy Ci flame'y na boku :>

Opublikowano

później też mialem żabe 1/10 wartości auta :polew:

ja przyjade nieźle ujeb... znaczy brudnym

jeszcze taka brudna nie była :disgust:

Opublikowano

napisze sobie "brud kontrolny" :polew: :polew: :polew:

stanley ciekawe jaka będzie jak wrócisz z podróży hehe

Opublikowano

wszyscy podjarani a jutro smutne miny :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

napisze sobie "brud kontrolny" :polew: :polew: :polew:

stanley ciekawe jaka będzie jak wrócisz z podróży hehe

kiedyś ojciec miał na Oplu naklejkę:

"Ten samochód jest obiektem badań naukowych, odporność na brud, nie myć ! "

:kox:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:26_________________________________________________

wszyscy podjarani a jutro smutne miny :polew: :polew: :polew: :polew:

ja wiem, że mam więcej niz w serii :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

napisze sobie "brud kontrolny" :polew: :polew: :polew:

stanley ciekawe jaka będzie jak wrócisz z podróży hehe

kiedyś ojciec miał na Oplu naklejkę:

"Ten samochód jest obiektem badań naukowych, odporność na brud, nie myć ! "

:kox:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:26_________________________________________________

wszyscy podjarani a jutro smutne miny :polew: :polew: :polew: :polew:

ja wiem, że mam więcej niz w serii :kox: :kox: :kox:

ja tez mam nawet pewność dlatego się nie hamuję :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam stresa że mnie nieshamują lub że wyjdzie zbyt mało ;( ;(

Opublikowano

napisze sobie "brud kontrolny" :polew: :polew: :polew:

stanley ciekawe jaka będzie jak wrócisz z podróży hehe

kiedyś ojciec miał na Oplu naklejkę:

"Ten samochód jest obiektem badań naukowych, odporność na brud, nie myć ! "

:kox:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:26_________________________________________________

wszyscy podjarani a jutro smutne miny :polew: :polew: :polew: :polew:

ja wiem, że mam więcej niz w serii :kox: :kox: :kox:

ja tez mam nawet pewność dlatego się nie hamuję :gwizdanie:

możesz mieć mniej

może po prostu jesteś dobrym kierowcą :wink4:

Opublikowano

obu rzeczy jestem absolutnie pewnie :decayed:

Opublikowano

ja mam stresa że mnie nieshamują lub że wyjdzie zbyt mało ;( ;(

nie będzie mniej, walnij sobie piwko, jak ja i myśl, że bedzie jutro "2" z przodu :naughty:

Opublikowano

ja mam stresa że mnie nieshamują lub że wyjdzie zbyt mało ;( ;(

te 193 to min jakie ci gwarantuje fabryka, a zawsze jest więcej...

Opublikowano
  • Autor

Krolu , prosze Cie ,hamuj sie ...

...jutro z nami :polew:

Opublikowano

Krolu , prosze Cie ,hamuj sie ...

...jutro z nami :polew:

:polew:

Opublikowano

ja mam stresa że mnie nieshamują lub że wyjdzie zbyt mało ;( ;(

te 193 to min jakie ci gwarantuje fabryka, a zawsze jest więcej...

jeśli silnik jest wporządku to tak, mam stresa że może coś w niej być nietak, oby była zdrowa i mocna.

ja ze stanleyem zagadamy krola a ty keżor podwędzisz mu bryke i szybko wbijesz na rolki :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.