Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zadzwonie do gościa:) ciekawe czy wersja europejska hehe

bierz :wink4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________tylko ja na katowickich będę miał nie zespolone światła ;(

jeżeli to ci poprawi humor to się mogę z tobą wymienić na grille :>

to zaoferuj mu za nie 200 zł ;p

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ee już zamówiłem u kogoś innego nowe z depo, niestać mnie na valeo

Opublikowano
  • Autor

jeszcze grill jakiś kup :decayed:

Opublikowano

jeszcze grill jakiś kup :decayed:

po co? ten bedzie dobry na lato bedziemy na nim smażyć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze grill jakiś kup :decayed:

po co? ten bedzie dobry na lato bedziemy na nim smażyć :polew: :polew: :polew:

dokładnie Kedzior podoba mi się Twoje rozumowanie

Grylll jest wyczesany....do gryllowania :hi:

Opublikowano

jeszcze grill jakiś kup :decayed:

po co? ten bedzie dobry na lato bedziemy na nim smażyć :polew: :polew: :polew:

dokładnie Kedzior podoba mi się Twoje rozumowanie

Grylll jest wyczesany....do gryllowania :hi:

pozatym jak już założe ten kompressor to będę musiał założyć jakąś monster dragową maskę hehehe wiec i tak będzię wymieniane na inne i tak :evil2: :evil2: :polew: :polew: hehe a tak na poważnie to gryll nie za pinkny ale najpierw się trzeba zająć innymi sprawami przy aucie :>

Opublikowano

ku..a mać mają po dwiesta kuni i jeszcze im mało, a co ja mam powiedzieć z moim 1.8 ADR co nic z nim nie idzie zronbić :wallbash:, tylko swap, ale lepsze rozwiazanie to kupić jaką eSe :>

Opublikowano

tylko swap, ale lepsze rozwiazanie to kupić jaką eSe :>

czyżbyś chciał nam coś powiedzieć? przymierzasz się do przesiadki? :)

Opublikowano

chciałbym...ale narazie mieszkanie pochłania każdą kwotę jaka jest ;( jak mojej coś tam ostatnio przebłąknąłęm o zmianie auta to wykonała taki ruch w moją stronę :punish:

Opublikowano

ahhh baby są nierozumne hehe nic tylko :bicz: powiedz jej że są ważniejsze sprawy niż jakieś tam mieszkanie :> :paker: i co na eSe byś się przesiadał ? :)

Opublikowano

chciałbym...ale narazie mieszkanie pochłania każdą kwotę jaka jest ;( jak mojej coś tam ostatnio przebłąknąłęm o zmianie auta to wykonała taki ruch w moją stronę :punish:

Moja jak tylko słyszy, że chcę kolejne pieniądze wkładać w auto to tylko patrzy spod byka i mówi, że mi je spali kiedyś... :kox: Bo w mieszkaniu ciągły remont. :przebiegly:

Opublikowano

więc wiecie chłopaki jak to jest,

co do eSy to to jest temat rzeka, bo z jednej strony co eSa to eSa ale w podobnych pieniądzach to można coś młodszego i też zapierda.acza, no ale eSa ;([br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 15:25_________________________________________________no chyba , że eSa w budzie C4 ale to już zupełny antyk :gwizdanie:

Opublikowano

kurde jak mnie się te felunie podobają to ogień będę się musiał za takimi rozejrzeć na wiosnę :> http://www.audizine.com/gallery/showphoto.php?photo=45501&size=big

nom ale trafić na eSe w dobrym stanie za przyzwoita kasę bardzo ciężko :disgust:

niewiem jak tu wstawić obraz wiec dałem linka hehe

Opublikowano

O, mój felunek... :tongue4::naughty:

Opublikowano

Poje.... to jest a4-klub czy racingforum? bo może okna pomyliłem...

Opublikowano

yyyyyy a o co kaman?

Opublikowano

turbo forum :kox:

Opublikowano
  • Autor

ooo wyczaiłem zawieche prawdopodobnie 1BE do mojej lali, http://www.moto.allegro.pl/item825974790_sportowe_zawieszenie_audi_a4_2_8_quatro.html da sie sprawdzić czy to 1be i jak to obczaić ?

policz kropki i sobie poszukaj ile jakich kropek ma 1be
Opublikowano

łożżżeeesszzzzz tyyyyyy popatrz jakie to metody mają,

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.